Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej interesuje to, co będzie między Informacjami Polsatu News. Studio wygląda dobrze, można powiedzieć bardzo dobrze. Co będzie jak się już nowoczesne studio opatrzy :wink:

Eh! Teraz czekam na głównych "aktorów" w poszczególnych programach tego kanału :)

 

P.S.

"Aktor" = polityk :lol2::roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielki minus jest grafika. Nie podoba mi się. Do tego data, ktora jest na zmianę z zegarem. Choć sekundnik jest dobrym pomysłem.

Wielki plus za 16:9 bez anamorfa. Wygląda ładnie. Nawet rozciągnięcie nie przeszkadza zbytnio.

Samo powitanie skromne, ale ładnie zaprezentowane. Widać, że się rozkręcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po porażce Polsatu Zdrowie i Uroda przyszedł nareszcie czas rewolucję w spółce Solorza. Naprawdę ten kanał mi się podoba. Są oczywiście wpadki, ale jak sam napis pod zegarem wskazuje, to jest TEST. Ramówka pewnie będzie skromna i dziwię się, bo oglądalność telewizyjna na wakacje spada. Prezenterzy i dziennikarze według mnie dobrze się prezentują na antenie. Nie rozumiem tylko dlaczego pokazują materiały sprzed kilku lat. I jeszcze jedna taka moja uwaga - TEN STÓŁ JEST KICZOWATY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny kanał, dobra robota Polsatu. Jak sami powiedzieli na początku. Będą chcieli przestawiać informacje nie tak jak inne stacje, czyli wszystko o warszawie tylko wiadomości o całym kraju. Ja mam nadzieję, że będzie to kanał w stylu wydarzeń, czyli trochę na luzie. Nie skupiać się w tak dużym stopniu na polityce i wtedy będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robia to tak , jak ja to widzialem. Jesli dalej pozostana przy czestych wiadomosciach z Polski i ze Świata, a nie 85 % polityka + dobre programy publicystyczne , to po jakims czasie Tvn 24 dużo straci.

 

Wpadek mają sporo fakt, ale dopiero zaczynaja , wiec mysle ze bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie program oceniam na 3.

Informacje podawane, są w sposób nudny, mało dynamiczny, studio sprawia wrażenie małego i także nic ciekawego w nim się nie dzieje, męczą mnie jakieś wirujące g#% w tle.

Belki, pasek informacyjny i logo mogą być, ale mapki pogody zrobili chyba w paincie, albo wycięli z kartonu, chmurki też jakieś takie nieruchome.

Porównując to do startu TVN CNBC Biznes, Polsat News wypada niestety słabo, na poziomie startu Superstacji. Zobaczymy jakie programy zaoferują i czy będzie coś na poziomie Programu, Nieruchomości, Pracy, Kalejdoskopu tygodnia na TVN 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie program oceniam na 3.

Informacje podawane, są w sposób nudny, mało dynamiczny, studio sprawia wrażenie małego i także nic ciekawego w nim się nie dzieje, męczą mnie jakieś wirujące g#% w tle.

Belki, pasek informacyjny i logo mogą być, ale mapki pogody zrobili chyba w paincie, albo wycięli z kartonu, chmurki też jakieś takie nieruchome.

Porównując to do startu TVN CNBC Biznes, Polsat News wypada niestety słabo, na poziomie startu Superstacji. Zobaczymy jakie programy zaoferują i czy będzie coś na poziomie Programu, Nieruchomości, Pracy, Kalejdoskopu tygodnia na TVN 24.

 

Oglądałem pierwszą godzinkę, a potem magazyn 3 pań o sporze Lechów prezydentów RP :lol:

Oczywiście, że robią błędy {bo kto ich nie robi...odp: tylko ten co NIC nie robi :jupi:}, początek TVN24 też był bardzo podobny {o ile mnie pamięć nie myli

- ogladałem ten kanał na analogowym Pace'ie :!:}

Tak na marginesie w dniu dzisiajszym przypomina mi się dzień premiery Polsatu i te "wspaniałe" godziny emisji z Holandii :lol2:

 

Życzę wszystkim widzom wybierania tych kanałów, które im odpowiadają...a jak ktoś nie ma przyjemności w patrzeniu

w "to okienko" to zawsze można dany kanał zamienić na inny lub wręcz nacinąć wyłącznik i spędzać czas w wybrany sobie sposób.

Pora roku temu sprzyja :jupi:

 

Czas pokaże jaki będzie układ widowni dla kanalów informacyjnych z udziałem wszystkich kanałów :locked:

 

Pozdrawiam czytających i przepraszam, że wysmarowałem tyle tekstu do czytania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to że kanał różni się od pozostałych Polsatów - to dobrze bo kanał musi mieć odrębny charakter, mam nadzieję że nie będą na nim puszczać Kiepskich :lol2:

Fajne jest logo i pasek headline, czołówka Wydarzeń też jest super.

Na minus jest prognoza pogody, na jasnym tle mapki te jasne chmurki i do tego nieruchome były praktycznie niewidoczne, prognoza pogody mało dynamiczna.

Ale ogólnie wrażenie pozytywne, jeżeli ewentualne nowe kanały Polsatu też będą na podobnym poziomie to wróżę im powodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...