Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Od rana :?: Mam wrażenie że on zawsze jest rozciągnięty. Raz myślałem że mi się tv popsuł. Po przełączeniach na inne kanały okazało się, że na szczęście nie :smile:

No zawsze jest rozciągnięty, ale normalnie możesz sobie ustawić, czy chcesz mieć rozciągnięte, czy zmniejszone (z czarnymi paskami), dzisiaj widać to nie dziala :)

 

Tak :smile:

Oto, na pytanie @GTV, usłyszałem (przeczytałem) najbardziej inspirującą odpowiedź :]

A co innego odpowiedzieć? Jest, to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny plus dla PN za konferencje prasowe polityków. TVN24 transmituje całość, niektórych "mądrości" nie da się słuchać, a taki Ziobro czy Kaczyński jak się rozgada to nawija z pół godziny. A na PN prawie nie ma live-ów. Jakiś czas później prezentują skrót z najważniejszymi wypowiedziami. I to mi się podoba. Z tego co wyczytałem to TVN24 ma zamiar robić podobny magazyn do Newscafe z PN. Pierwsze efekty konkurencji? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Skrót z najważniejszymi wypowiedziami...” Pole do popisu dla ludzi od manipulowania wypowiedziami. Nie ma możliwości posłuchania, co dany polityk ma do powiedzenia w całości, więc po co w ogóle wtedy organizować konferencje prasowe! (Mowa oczywiście o sytuacji, gdyby każda stacja tak robiła.) Może lepiej gdyby politycy umieszczali w internecie pliki MP3 ze swoimi wypowiedziami... Dlaczego w tej chwili tak najeżdżam na Polsat News? Dzisiaj przypadkowo włączyłem konferencję prasową Olejniczaka, która leciała na wszystkich kanałach (TVN24, TVP Info, Polsat News i Superstacji). Była okazja do porównania jakości obrazu (TVP Info jak zwykle najgorsze) oraz zapobiegliwości dziennikarzy z danej stacji (kto jakie zajął sobie miejsce). Oglądałem właśnie Polsat News (ze względu na obraz 16:9). Olejniczak skończył odpowiadać na zadane przez dziennikarza pytanie, po czym odezwał się ktoś spoza kadru („opiekun” konferencji), nie pamiętam na jaki temat. W tym momencie PN nerwowo zakończył przekaz, prowadzący podziękował i za chwilę można było oglądać „bez komentarza” Top Trendy i Marylkę Rodowicz. Wszystko by było OK, gdyby nie to, że to nie był koniec konferencji prasowej! Ktoś w PN ma zbyt nerwową rękę. Po chwili padło chyba jeszcze z 10 innych pytań, których oczywiście stacja nie pokazała. W tym momencie oczywiście pozostałe kanały transmitowały dalej. Dla mnie: AMATORKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol91 a co takiego ważnego powiedział Olejniczak i spółka? Możesz powiedzieć co zapamiętałeś? Będę strzelał, mówił coś o skłóconej prawicy która szkodzi Polsce, o biednych emerytach, pewnie cos wspomniał o innych grupach społecznych, takie populistyczne hasełka. Po 89 roku rządzili przez 8 lat czyli połowę czasu i co osiągnęli? Lepiej niech oni siedzą cicho i liczą na poparcie pow. 5%. A co mądrego mówią inni politycy na konferencjach prasowych? Najczęściej jest to atakowanie PO w przypadku PiS-u i w podobnym tonie odpowiedzi PO.TVN24 spowodowało że telewizja informacyjna w Polsce jest pojmowana jako telewizja polityczno-sensacyjna a tak nie musi być. Na PN wypowiadają w głównej mierze nie politycy a eksperci i dziennikarze.

 

Na Canal+ w Łapu-Capu lecą archiwalne fragmenty programów z 2002. TVN24 pojawia się tak często i z takimi samymi wpadkami jak teraz Superstacja :D

http://pl.youtube.com/watch?v=-c58KuGUZJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat polityką tak bardzo się nie interesuję i nie oglądałem uważnie całego spotkania (jak mówię trafiłem na nie przypadkowo) i jak widać zwracałem większą uwagę na inne aspekty przekazu niż merytoryczne. :wink: Ale jeśli kogoś to interesuje, to będzie chciał obejrzeć całość. W końcu warto wiedzieć, kogo się wybrało do rządzenia. 8) Poza tym nie tylko Polsat News potrafi przerwać takie spotkania, także TVP Info niejednokrotnie się popisało - nawet marszałek sejmu się wkurzył, ze przerwali obrady sejmu i chce wystartować z Sejm TV bez TVP. Kiedyś wkurzył mnie TVN24, który w Dzień Dziecka nie pokazał prawie nic z otwarcia boiska Orlik 2012, a z tego co słyszałem na TVP Info było prawie wszystko. Nie ma telewizji doskonałej, ale wkurzam się za każdym razem, gdy realizator woli pokazać powtórkę z jakiejś bzdury lub inną głupotę (rozmowa dziennikarza z dzieciakami w studio zamiast spełnienie obietnicy wyborczej!) niż coś co się rozgrywa na żywo i ma większe znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obecnie sporo osób narzeka na Polsat News, że jest słabym programem informacyjnym. Jak zostanie zakodowany, te same osoby będą narzekać, że nie mają do tego kanału dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...