Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Czy wiadomo coś o przesunięciu zakodowania Polsat News? Może "ze względu na olbrzymie zainteresowanie" (cytując za napisami na Polsat 2) przesunęli go na 10 września? Z tego co pamiętam mieli go zakodować 1 września. Nie żebym bardzo chciał, ale kolejny raz ktoś nie dotrzymuje terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lekki chaos panuje w PN. Teraz współdzieli pasmo z Polsatem i często są takie sytuacje. Przegląd prasy, dziennikarz komentuje drugi artykuł, rozkręca się a prowadzący wyskakuje - Już musimy kończyć. -Już? Chwile później. Rozmowa z jakimś ekspertem biznesowym. Całkiem treściwa rozmowa i prowadzący przerywa rozmówcy -Niestety czas nas goni, musimy kończyć. Przed chwilą na PN coś tam sobie leci zgodnie z planem, na TVN24 i TVP INFO konferencja Kłopotka. Po 20 minutach PN przełącza się na konferencję. Troszku to bez sensu. Widać brak doświadczenia w planowaniu czasu. Ale przez te trzy miesiące to już chyba powinni je zdobyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mocną stroną TVN24 jest luz i mnogość różnorakich programów, nie tylko informacyjnych, ale też interwencyjnych czy po prostu dokumentalnych. Tego brakuje Polsat News. Nie wszyscy chcą ciągle oglądać tylko informacje i rozmowy z gośćmi w studio. Oczywiście nie namawiam od razu do kopiowania "Szkła kontaktowego", ale nie zamykanie profilu stacji na wyłącznie informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocną stroną TVN24 jest luz i mnogość różnorakich programów, nie tylko informacyjnych, ale też interwencyjnych czy po prostu dokumentalnych. Tego brakuje Polsat News. Nie wszyscy chcą ciągle oglądać tylko informacje i rozmowy z gośćmi w studio. Oczywiście nie namawiam od razu do kopiowania "Szkła kontaktowego", ale nie zamykanie profilu stacji na wyłącznie informacyjny.

Mocną strona TVN24 jest tylko i wyłącznie polityka a właściwie PiS :D Nic nie wzbudza tyle emocji co polityka. Bazują na typowym dla Polaków NIE. Nie głosujemy za kimś tylko przeciw. Nic nas tak nie łączy jak wspólny wróg, nigdy wspólny cel. PiS już nie rządzi, mniej go w tv to i mniejsze zainteresowanie. Przerzucili się na tematy społeczne. Płacząca matka, dziecko, zgwałcona dziewczynka, ludzie wyrzuceni na bruk. To jest to. Nawet zlikwidowali popołudniowy (polityczny) Magazyn 24 godziny na rzecz (tragi-społecznego) Prosto z Polski. Na TVN24 jest mnogość programów? :> Był Czerwony dywanik (magazyn weekendowy) i znikł. Wydarzenia kulturalne nie trafiają do targetu TVN24. A taki Polsat News potrafi zrobić, codzienny, News Cafe. TVN24 to takie centrum handlowe. Wchodzisz rano i wychodzisz wieczorem. Masz wszystko pod ręką, kupujesz dużo. Najczęściej nie to co potrzebujesz ...

 

No tak, ale na Polsacie News na pewno więcej jest Debat niż najnowszych informacji, zresztą powtórki też tu są, ten kanał powinien nosić nazwę Polsat Debata. :D

Wymień te Debaty? Powtórki zauważyłem przed Wydarzeniami. Jakieś skróty z konferencji prasowych z całego dnia. IMHO bardzo dobry pomysł. Codziennie jest Interwencja. Niby program podobny do Prosto z Polski ale jednak inny. W TVN24 większość materiałów kończy się słowami - Tym razem nie udało nam się rozstrzygnąć sporu .... W PN jest materiał i dyskusja w studio. Jest jeden materiał ale rozłożony na czynniki pierwsze. W PzP jest kilka ale pozostawionych samym sobie. Ot tak by podnieść ludziom ciśnienie jak to jest źle i niesprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy mówili, że program informacyjny w HD to ciekawostka w Stanach, a u nas nierealny pomysł. Jak widać możliwy do zrealizowania dla stacji, która musiała zakupić cały sprzęt od zera. A jak wiadomo nie opłaca się obecnie kupować sprzętu, który nie umożliwia rozwijania się w przyszłości. Samo zastosowanie formatu 16:9 mówi samo za siebie - skoro jest, to czemu tego nie wykorzystywać? Szkoda, że inne stacje nie myslą podobnie... Nie wierzę, że któraś z kamer TVN24 nie obsługuje jeszcze formatu panoramicznego, pewien jestem że nawet TVP ma takie możliwości - moja stara kamera VHS z 1997 roku ma ten tryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech se malpują ale wg mnie jednak jeden kanał fta tvp info jest mało Polsat jakos wypełnia tą nisze:) chociaz tvn24 zakupiłem na TNK wiec mi to rybka no ale....Polsat News powinni dać do pakietu mini albo pozostawic FTA :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się spodziewałem więcej po tym kanale .jak jeszcze nie miałem cp(i żadnej innej platformy) to wydarzenia na polsacie były wg mnie o wiele lepsze niż fakty na tvn .Ale gdy zakupiłem cp i mam możliwośc porównania obu kanałow to tvn24 wyprzedza polsat news o lata świetlne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...