Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pewne, że transmisja bezpłatna będzie otrzymana przynajmniej do września

No to wszystko jasne. Powtórka błędu tvn24 będzie (trzy miesiące FTA, a potem zakodowanie).

 

Polsat News zastąpi jeden z kanałów dostępny w Cyfrowym Polsacie - nie wiadomo jednak, na której pozycji pojawi się w ofercie.

Obstawiam Zone Romantica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Kilka portali podało dziś że Polsat News ruszy od 7 czerwca ,program przynajmniej przez 3 miesiące będzie nie kodowany .

Obecnie emisja jest tylko w sieci kablowej w budynku Polsatu

W czwartek ma odbyć się próbna 18 godzinna emisja dla kierownictwa Polsatu ,również w tym dniu podany zostanie oficjalny komunikat o starcie programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tylko po co by na media2.pl pisali, że kanał Polsat News zastąpi jeden z kanałów, który jest dostępny w Cyfrowym Polsacie co :?:

Może mają na myśli TVN Gra albo iTV? :P Ewentualnie jakiś inny badziew typu Mango 24, Podróże TV... A może po prostu wyłączą kanał "Dla Abonentów". :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N nie włączy Polsatu News

 

Jest już pewne, że platforma n nie da możliwości odbioru niekodowanego przekazu Polsatu News – dowiedziało się media2.pl Zdaniem przedstawicieli ITI Neovision kanał nie ma żadnych szans na zaistnienie w świadomości abonentów platformy.

Dziwi to jeszcze bardziej, ponieważ Polsat News będzie co najmniej do września niekodowany. Jedyna szansa dla abonentów to oficjalne zgłoszenie reklamacji – nie ma bowiem racjonalnych przesłanek aby utrudniać dostęp do niekodowanego kanału dostępnego za pośrednictwem satelity HotBird.

 

Wygląda więc na to, że grupa ITI poważnie przestraszyła się startu nowego kanału.

 

Źródło: Media2

 

A teraz Polsat usunie TVN24 :P

Jak dla mnie bez sensu jest blokowac kanały FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie nie ma się co cieszyć tym FTA. Wyraźnie jest napisane, że po wakacjach zostanie zakodowana emisja tego kanału. Polsat News będzie FTA tylko w okresie testów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo! Długoo! Można będzie się w nim "zakochać" :wink:

...lub go znienawidzić i omijać jak Polonię ;) Ja jestem dobrej myśli. W każdym kanale, programie newsowym musi być ważny element - dynamizm. Bez niego wychodzi twór podobny do TV Biznes czy do Serwisu Info. Mam nadzieję, że tej dynamiki w nowym kanale Polsatu nie zabraknie. Poza tym studio Polsatu News ma być najnowocześniejsze w Europie... Trzymam kciuki za PN, jeszcze 4 dni - czekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Polsat nie usunie TVN24 bo ma podpisaną umowę z ITI.

 

ale może dać np. na 100 pozycje na liście ;]

 

Nawet mogą dać na 999 pozycję i to nic nie zmieni. TVN24 ma już stałą widownię i myślę, że każdy fan tego kanału i tak będzie go oglądać... I myślę, że umiejscowienie go w tunerach CP nie ma nic do rzeczy, jeśli chodzi o jego popularność, a takie przesuwanie TVN24 (o ile się zdarzy, bo to tylko gdybanie) będzie jedynie dowodem na to iż Polsat widzi w tym kanale sporego konkurenta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...