Skocz do zawartości

Ferguson HF8900HD USB (PVR Ready)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zauważyłem jeszcze jeden błąd w sofcie ferdka - w układzie multipakiet w module, CP w module i TnK w czytniku (choć to pewnie nie ma wpływu), kanały Polsatu, które ma także Cyfra, rwią bez opamiętania - nie da się ich oglądać. Pojawia się też komunikat z modułu C+, że tego kanału nie ma w abonamencie przy przełączeniu na dany program, po chwili wskakuje ale obraz jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torre24 pisałem o tym na poprzedniej stronie.Ferguson raczej nie przewidział możliwości jednoczesnej pracy modułów C+ i CP-taki jest mój wniosek ponieważ dla C+ dedykowany miał być czytnik.Ale to nie tylko problem modułów C+ i CP. W układzie modułu C+ bądź CP z modułem Crytpoworks nie działają kanały posiadające kodowanie Cryptoworks :TCM,Cartoon a nie będące akurat w SkyLink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w Menu tunera i ta zakładka, gdzie są informacje o kartach i modułach.

Następnie na linijkę Cyfra plus - to jest ten moduł. i masz kolejne menu z informacjami o wersjach i możliwoscią aktualizacji.

 

 

niestety mam problem ze znalezieniem tej opcji w moim menu fergusona... mam soft 1.20. moze ktos pomoc bo chce ogladac extraklase dzisiaj a nie mam kanalow... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu > i przedostatnia pozycja z prawej = Status i tam wchodzisz i powinien być widoczny moduł jako "Cyfra plus" ( moduł najlepiej włożyć do górnego slotu) , potem klikasz na to Cyfra plus i masz kolejne menu z tymi opcjami co wyżej pisane :)

 

@zigor1

Nie ma najmniejszej możliwości stworzenia czy choćby poprawy softu bez udostępnienia źródeł przez Fergusona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazlem wszystkie canaly c+ na hf8900 w wersji SD

podaje parametry:

C+ 10892H 27500 DVB-S QPSK Code Rate: Auto Auto PID

C+ FILM 10892H 27500 DVB-S QPSK Code Rate: Auto Auto PID

C+ SPORT 10892H 27500 DVB-S QPSK Code Rate: Auto Auto PID

C+ SPORT2 10719V 27500 DVB-S QPSK Code Rate:5/6

C+GOL nie znalazlem,

najgorsze ze przepadl mi wczoraj mecz Barcy :(

Gdyby ktos mial pytania to zluze rada 5967517

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie działają mi wszystkie kanały Cyfry+. Oglądam sobie tv, a tu nagle pojawia się komunikat serwis niedostępny posiadam moduł cam cyfry+ i do dzisiaj wszystkie kanały działały poprawnie. Myślałem, że może uprawnienia nie przeszły. Jednak po telefonie do cyfry wysłano mi je ponownie. Jednak nie zadziałało to w module, więc włożyłem kartę w gniazdo uniwersalne i ponownie wysłano mi uprawnienia. Problem nadal się nie rozwiązał. Przy karcie włożonej do moduły nie ma żadnego komunikatu tylko czarny ekran, w czytniku uniwersalnym komunikat brak audio i wideo. Proszę o pomoc bo nie wiem co robić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego jedynie co ci pozostało to czekać (jak my wszyscy) na aktualizację od Fergusona, która ma się podobno pojawić we wtorek lub po nim, lub kupić moduł od C+ za 49 zl. Prześledź ten temat oraz ten temat: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=16788&start=330. Tam masz wszystko napisane co, czemu i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak dokupilem modul CAM. wyszukalem ponownie programy. Mam soft ten niby gdzies z netu 1.21 fergusona. "Aktualizacja nie powiodła sie" to wyswietla sie podczas proby aktualizacji modulu.. Czesci kanalow w ogole nie ma np jedyne hb to hbo HD a jedyny canal+ to canal+ sport... Niektore sie powtarzaja i na jednym dziala na drugim nie dziala np. hbo. Poza tym na czesci kanalow hd wyswietla sie komunikat "prosze wlozyc karte abonenta"

 

P.S. moj tato byl w poznaniu w siedzibie fergusona bo ma jakiegos znajomego tam i powiedzial ze minimum 2 tygodnie jesce. Poza tym w miejscu gdzie kupowal moj tato ten modul (ETC w swarzedzu) sprzedawca Cyrfy+ powiedzial ze oni nie sa w stanie zrobic tego softu bo jest takie kodowanie ze porpsotu jest to niewykonalne i kazdy bedzie musial kupic ten modul.... Jaka kochana cyfra + jakbym mogl to natychmiast zmienilbym na telewizje N!!! [beep]e!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie rozumiem. Ale na szczęście mam takie prawo. Otóż jestem laikiem, który od wielu lat korzysta z tych, czy też innych usług dostępnych na naszym skromnym rynku tak zwanych platform satelitarnych. Obecnie posiadam dostęp do wszystkich trzech, a nawet czterech ( dekoder TP łapie sobie kurz w szafie, bo neo bez TV jest droższe niż bez ), platform i z taką sytuacją spotykam się po raz pierwszy. Po lekturze tego forum i paru innych, dla lepszego zgłębienia zaistniałego problemu stwierdzam, że albo ja (i jeszcze paru) jestem totalnym pechowcem, który wziął i kupił ten jedyny dekoder, albo ktoś robi sobie z nas (paru userów) tak zwane ....

Nie rozumiem, i nie muszę posiadać takiej wiedzy dlaczego tak się dzieje. Ale dlaczego bez najmniejszego problemu cyferka odbiera na starym, dobrym pioneerku 1530 (oryginalne oprogramowanie z przed ....lat), którego, na moje szczęście nie zdałem a nadal dzierżawie, dlaczego nowe produkty fergusona radzą sobie bez problemu z tym problemem? Dlaczego jestem prawie zmuszany do kupna modułu CAM, który działa jak żółw na emeryturze? Ja tu czegoś nie rozumiem.

Pozdrawiam Zdegustowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...