Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To było pewne, że sędziowie z Ameryki Płd, Afryki, itp nie ogarną VARu... gość zagwizdał spalonego, po info na słuchawkę, gdzie nie mógł skorzystać, bo bramki nie było...

 

Jak ktoś korzysta z FB, to fajne grafiki wprowadzili, np. po wpisaniu Polska gola, lub goooal na tablicy.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz mnie zawiódł kompletnie. Trochę kibicowałem Arabii Saudyjskiej. Grali ostatnio sparingi z Niemcami, Włochami - przegrali jedną bramką. Natomiast dzisiaj wyglądali jak jakaś amatorska zbieranina.

Golovin widać, że ma potencjał, żeby grać na zachodzie, pewnie ktoś go kupi latem. Czy Rosja awansuje? Pewnie zdecydują pozostałe mecze, bo nawet Egipt powinien bez problemu ograć tych Arabów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak trochę z innej strony : jak wam się grafika ekranowa MŚ podoba? Mi np. się podoba. Takie przyzwyczajenie było przez 3 poprzednie mundiale do zaokrąglonych belek i zegarów. A teraz wszystko na kant i narożnik wyprofilowane. :)

Mi też się podoba. Jedyne mankamenty to wg mnie ta dolna grafika wynikowa gdzie strzelcy byli prezentowani tak migająco, a w końcowej wersji mieszczą się tylko 4 nazwiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja zrobiła dokładnie to co powinno robić się w meczu z Arabią. Szybka bramka i oddanie Arabom piłki. Niestety, ale mając piłkę przy nodze kompletnie nie wiedzą co robić. Dziś mieli blisko 60% posiadania piłki, więc ciężko im było cokolwiek zrobić. To taka typowa drużyna uwielbiająca atak z kontry, a dziś kompletnie nie mogli tego pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwaj piłkarze reprezentacji Rosji byli dziś unikatowi. 

 

Czeryszew zaliczył wejście smoka, strzelając dwie bardzo ładne bramki (ten strzał a'la Quaresma miodzio).

Gołowin miał udział przy czterech bramkach. W tym jeden gol i dwie asysty (2 dośrodkowania na nos). Najwięcej kilometrów w nogach na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. :)

dzisiejszy mecz mnie jeszcze bardziej przekonał do olania tego,zreszta praca i tak na wiele nie pozwoli.Obejrze naszych i tyle. Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabiutko wyglądali... brakło w bramce Al-Deayea i piąteczka przyjęta. :>

Oni nawet z wielkim Mohammedem w bramce ósemkę od siermiężnych Niemców dostali.

 

Dziwna sprawa z tą Arabią. W 1989 roku ich młodzież sięgnęła po Puchar Świata. 5 lat później seniorzy świetnie zadebiutowali na mundialu w Stanach Zjednoczonych wychodząc z grupy, strzelając bramkę a'la Maradona, pokonując Belgię... wydawało się, że mogą bardzo optymistycznie patrzeć w przyszłość tymczasem zamiast tego był już tylko jeden wielki zjazd. Czwórka od Francji w 1998, ósemka od Niemiec w 2002, czwórka od Ukrainy w 2006, później mega wstydliwa porażka w barażu z Bahrajnem i brak awansu na MŚ i później na kolejne... i dziś wracają i znowu piątka w plecy. Tym razem od Rosji, która personalnie czterech liter przecież nie urywa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia połowa jest zbyt przekombinowana względem wcześniejszego Piątego stadionu (oglądałem dwa pierwsze odcinki, dalej sobie odpuściłem) Dlatego ja wolę oglądać na TVP 4K (choć komentarz zwiało na początek meczu) - Orange IPTV to umożliwia nawet przy najniższym pakiecie.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy mecz mnie jeszcze bardziej przekonał do olania tego,zreszta praca i tak na wiele nie pozwoli.Obejrze naszych i tyle.

Ja dzisiejszy sobie totalnie odpuściłem. Tak policzyłem i wyszło mi, że przy dobrych wiatrach może max 6 meczów fazy grupowej obejrzę. Nie wiem czy uda mi się zobaczyć jutrzejszy hit Portugalia- Hiszpania. Prawdziwe mistrzostwa, tak jak LM zaczynają się w fazie play off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trzecia połowa", "Piąty stadion" to [beep] i jeden wielki badziew. Reklamy proszków do prania są ciekawsze. 

 

 

Ja tam jutro wolę Urusów z Faraonami... ale i tak zobaczę wszystkie 3 zapewne

Ja tradycyjnie idę na całość i postaram się obejrzeć wszystkie. Oczywiście poza tymi, które będą transmitowane o tych samych porach (trzecia kolejka fazy grupowej). Już się nie mogę doczekać soboty. Będą odleżyny  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...