Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie to, że nie che ci się tłumaczyć a po prostu nie masz pojęcia co to jest technika.

 

W środku ta noga nie ma aż takiego znaczenia jak na boku, Bednarek w sumie bez problemu zagra pół lewego a też trzeba pamiętać, że rolą tego na środku jest ustawienie kolegów więc jednak nie bardzo jest to miejsce dla Bednarka, jak nie będzie Glika musi grac tam Pazdan.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku ta noga nie ma aż takiego znaczenia jak na boku

w "3" ma duże znaczenie, bo ten pół lewy, to robi w różnych fazach za lewego. Kamyk, to wiem, że ma lewą, ale nie sądzę, aby on grał, nie wiem jak z lewa noga Bednarka.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko- na tę chwilę Szymański nie zasłużył na wyjazd na Mundial. W Legii zagrał raptem kilka niezłych spotkań i tak ogromnym zaskoczeniem było jego powołanie na obóz. Miejmy nadzieję, że wyciągnie wnioski i nie pójdzie drogą Kapustki. Tak naprawdę to z Legii zasłużyli na wyjazd tylko Pazdan i Malarz, a w dalszej kolejności Niezgoda. Na pewno nie Jędza, Mąka czy nawet Szymański. I po raz kolejny powtórzę- bardzo bym się ucieszył, gdyby Jędza zagrał świetnie na mistrzostwach i dostał propozycję nie do odrzucenia z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc, że jedzie Peszko to jednak nie widzą powodów dlaczego on miałby nie pojechać. Wiesz co do Jędzy to tak wydaje mi się, że Jedzie on tylko dlatego że jest w stanie zagrać na każdej pozycji w obroni praktycznie co sprawia, że można powołać jednego ofensywnego zawodnika więcej. Choć i tak jego rola pewnie będzie ograniczała się do ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem i wcale się nie dziwię Nawałce, że zabrał Jędzę. Jestem też przekonany, że Mąka by pojechał, gdyby nie kłopoty ze zdrowiem. Chodziło mi tylko o postawę na boisku w meczach Legii. Nie dziwię się też, że wybrał Peszkę, bo jest sprawdzony jako gracz, który może wejść na te kilka minut. Oczywiście, że Kuchy też. Ale wyobraź sobie, że Nawałka nagle powołałby "fatalnego" Kucharczyka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Oczywiście, że Kuchy też. Ale wyobraź sobie, że Nawałka nagle powołałby "fatalnego" Kucharczyka. :)

Ale różnica jest taka, że Kuchy Peszko to wciąga nosem. Kilku innych od zadań też w sumie też by się znalazło. Ja to w sumie nigdy fenomenu Peszki jako piłkarza nie rozumiałem, bo ani nie strzelał dużo goli jay ani nie asystował. Taki jeździec bez głowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sparingi nie mają większego znaczenia. Jedynie są okazją do przećwiczenia różnych wariantów gry. Po co nam Argentyna? Mamy im jeszcze może płacić, żeby przyjechali do Polski... Bez sensu. :)

Oficjalne składy wszystkich uczestników mundialu w formacie PDF:

https://img.fifa.com/image/upload/qcuxk3y7c1ezwo5yylnn.pdf

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tradycjonaliści ci Meksykanie :D

https://twitter.com/MiBorowy/status/1004054018489028608

Teraz z tego się zrobił taki skandal, że Hector Herrera musiał opuścić zgrupowanie, by ratować małżeństwo i nie wiadomo czy pojedzie do Rosji.

Niemcy, Szwedzi i Koreańczycy się pewnie cieszą z całek tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Senegal utwierdzam się w przekonaniu, że od tego meczu zależy czy wyjdziemy z grupy. :) Przegramy, to się skończy jak w 2002 i 2006, wygramy, to pewnie wyjdziemy z grupy jak na ostatnim EURO. :) I widać u bukmacherów, że niby jesteśmy faworytem, ale niewielkim. :) Dzisiaj drużyna Senegalu wygląda lepiej od Chorwacji. Chorwaci nawet im nie zagrozili, a Senegal miał kilka niezłych akcji, w których zabrakło wykończenia.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w trakcie 2 z 3 spotkań Polaków fazy grupowej będę w pracy :( Ktoś się orientuje, jak będzie można oglądać mecze na żywo w telefonie lub tablecie? Kanałów TVP nie ma niestety w NC+ GO ani Cyfrowy Polsat GO, kanały TVP na czas mistrzostw zostały zawieszone także w WP Pilot. Gdzie w takim razie będzie je można oglądać w streamingu? Drugie pytanie, czy mecze transmitowane przez Canal+ 4K będą także na głównym Canal+ albo C+ Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...