Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę na tym forum są sami uczniowie/studenci i bezrobotni ? Jak można obejrzeć wszystkie mecze, które nie będą się na siebie nachodzić ? Przecież to trzeba z domu nie wychodzić. Ja też będę starał obejrzeć sporo meczów, ale tych o 14 oglądać nie mogę ze względu na pracę, a dzisiaj to wolę iść z synem na plac zabaw niż męczyć się przy meczu Maroko - Iran.

T proste planujesz urlop na czas mundialu i/lub nagrywasz mecze

Ja podobnie jak większość użytkowników obejrzę wszystkie mecze Mundialu - oprócz tych, które będą się nakładały na siebie - i tu z pomocą przyjdzie mi FlashScore, dzięki któremu (w zasadzie to dzięki jego gwizdkowi :P) nie stracę żadnej bramki. :) Już mamy z ojcem przygotowane wszystkie możliwe skarby kibica (wczoraj się podzieliliśmy nimi 50/50) i w każdym z nich jak zawsze będziemy zapisywać wyniki z wszystkich meczów. :mrgreen:

A niby ktore sie nakładają? Bo ja w rozpisce nie widzę. Jutro 4 mecze a później do 28.06 po 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egiptowi ewidentne zabrakło siły ataku, czyli Salaha. Obraz przyzwoity, dźwięk z usterkami drobnymi ale jest o. K. Fajny jest całkowity brak reklam a zamiast tego bramki ze stadionu.

Edytowane przez Kummer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, raczej to było lekkie bo jak by było mocne to by go zatkało i za twarz się nie łapał. Sam sobie jest winny bo bez tego pewnie byłby faul. To pewnie mu ten Var-owy powiedział.  Dobra decyzja sędziego.

 

Zastanawia mnie po 1 połowie dlaczego buki za 2,5 gola + w tym meczu płaciły aż po kursie ponad 2, bo te 3 bramki tutaj to był pewniakiem.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Ronaldo nie przepadam, ale... dziś to był pokaz jego ogromnych umiejętności. Ciągnie tą Portugalię niesamowicie i jest prawdziwym liderem swojego zespołu.

Zresztą całe spotkanie Portugalii z Hiszpanią było fantastyczne, gdyby tak wyglądał finał tego turnieju byłbym bardzo usatysfakcjonowany poziomem gry. Całe szczęście to dopiero początek turnieju i mam nadzieję, że jeszcze wiele takich spotkań przed nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty mundial z golem! Cristiano Ronaldo trafiając z karnego z Hiszpanią dołączył do legendarnego grona. Wcześniej tylko Uwe Seeler, Pelé i Miroslav Klose strzelali na czterech turniejach o Puchar Świata.

Inna sprawa, że to dopiero... czwarty gol Portugalczyka na MŚ. W 2006, 2010 i 2014 strzelał tylko po golu.

Ale za to CR7 jest pierwszym w historii, który strzelał na 8 kolejnych wielkich turniejach (Euro i MŚ nieprzerwanie od 2004) Ciekawe czy był ktoś kto w pierwszym meczu strzeli 3 gole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...