Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mad85 napisał:

Nie ma prowadzić a ma spotkać się i porozmawiać na temat ewentualnego objęcia Lecha. Droga bardzo daleka, tym bardziej że sezon w Chinach się kończy a ma poważny temat stamtąd na oku. 

No w necie juz go powiazali, ale lepiej by objął Lecha, bo kolejny tytuł Legii nie zniose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim meczu E-sy zwycięstwo po ładnej grze wywozi Jaga z Sosnowca. Świderski w wybornej formie od 3 męczy. Momentami gra wyglądała jak gierka w dziadka na treningu. Forma rośnie. Jedyny minus meczu zmiana Poletanovica na Kwietnia czego skutkiem stracona bramka. Wynik mógłbyć wyższy ale bramkarz Kudła pokazał się dzisiaj z dobrej strony. Brawo Jaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym @Arkon mówiłem.  Legii jest potrzebny prawdziwy trener a nie ktoś kto cudem robi wynik, polecam przyjrzeć się genezie wyniku Sa Pinto w Belgii, ta runda mistrzowska to cyrk jaki u nas się nie zdarza,  w podobnych okolicznościach Hasi zdobył tam mistrzostwo, oni mieli 23 punkty straty po zasadniczym, nawet prezes gdzieś ostatnio Standardu nie zbyt dobrze mówił.  On ma gorsze dziś wyniki niż Jozak rok temu.

 

Jak ten Podstawski będzie chciał grać u nas w kadrze to trzeba go brać, tym bardziej że po wywiadzie wygląda na mega mądrego gościa.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mad85 napisał:

Dokładnie o tym @Arkon mówiłem.  Legii jest potrzebny prawdziwy trener a nie ktoś kto cudem robi wynik, polecam przyjrzeć się genezie wyniku Sa Pinto w Belgii, ta runda mistrzowska to cyrk jaki u nas się nie zdarza,  w podobnych okolicznościach Hasi zdobył tam mistrzostwo, oni mieli 23 punkty straty po zasadniczym, nawet prezes gdzieś ostatnio Standardu nie zbyt dobrze mówił.  On ma gorsze dziś wyniki niż Jozak rok temu.

 

Jak ten Podstawski będzie chciał grać u nas w kadrze to trzeba go brać, tym bardziej że po wywiadzie wygląda na mega mądrego gościa.

No cóż wygląda na to, że miałeś rację, a ja patrzyłem na grę Legii bardziej sercem niż rozumem. Mimo wszystko będę się upierał, że na rzetelną ocenę Sa Pinto przyjdzie czas na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że zostało 5 kolejek  jeszcze do wiosny, w tym trudny wyjazd do Gdańska więc sytuacja może być bardzo nie ciekawa. 

 

Jak dla mnie to jest odpowiedni czas na zmiany. Kilka ciekawych nazwisk jest, jak Miro Djukic który pojawił się w kontekście Lecha. 

 

Nawet zwróć uwagę dziś na 3 rzeczy, czemu nie grał Cafu ? Nie dla się logicznie wytłumaczyć . A druga to, zobacz jak inaczej wyglądała gra środkowych obrońców  Pogoni jak wszedł Kule ? Nie grał on jakiegoś wielkiego meczu, ale przepychał się z tymi stoperami, dzięki czemu nawet Carlitos miał okazje, 2 po spalonym a oni już tak swobodnie i łatwo nie wyprowadzali piłki, drobne szczegóły ale  gdyby obaj grali od początku to mogłoby być może inaczej i fartem byśmy zremisowali jak na Jadze. A 3 to słowa Sa Pinto na konfie, totalny odlot, coś ala późny Berg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam optymizm ale niestety tak jak dziś spodziewałem się tego, tak nie spodziewam się zbyt dobrej przyszłości. Gra w kratkę w końcu skończy się tak, że na końcu się nie uda jak do tej pory.

 

Poza tym Jordiego Cruyffa niedługo pewnie wywalą z Chin.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Legii ciągle oderwani od rzeczywistości :D Sa Pinto stwierdził, że przegrali niezasłużenie bo w wielu aspektach byli lepsi. Szymański też swoje dodał jak przystało na piłkarza z L na piersi. Może trenerowi już się udzieliła warszawska buta. Chyba, że oglądał inne spotkanie. Zero pokory w tym klubie... Potem się dziwią, że kibice innych drużyn nie lubią tej marki przepełnionej nieuzasadnioną pychą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy ilu piłkarzy ubędzie z Legii w zimę, żeby spróbować chociaż częściowo załatać dziurę budżetową. Paradoksalnie może nie będzie to takie złe, jeśli do pierwszego składu weszliby jacyś młodzi i ambitni. Ale czy by weszli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez 35 minut Pogoń cisnęła Legię..... :) Gol Kozulja stadiony świata. :) Pogoń na początku sezonu grała fatalnie i dostawała bęcki od wszystkich, a dzisiaj grają ładną i skuteczną piłkę. I podoba mi się bardzo ich skład. Tylko trzech graczy zagranicznych i aż pięciu Polaków w wieku do 25 lat. ;) Tak powinny wyglądać składy naszych ligowych drużyn, a nie oparte na 8-9 graczach z zagranicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy w końcu do Vectry zawita 4K, czy trzeba będzie się przeprosić z nc+? :) Mecze Legii w tym formacie to byłoby coś. Tak z innej beczki wszystko wskazuje na to, że Runje w zimie odejdzie z Jagi http://weszlo.com/2018/11/22/dostalem-oferte-ktora-trudno-odrzucic-28-musze-myslec-o-przyszlosci/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem dawno temu o tym, jeszcze w poprzednim sezonie że pierwsze testy 4k w ESA będą albo jesienią 2018 albo w wiosną 2019 w co niektórzy nie wierzyli, że to możliwe. 

 

Polecam raport instat : http://weszlo.com/2018/11/22/najlepsze-liczby-ekstraklasie-publikujemy-pelny-raport-instat/

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Ten HDR na meczu piłkarskim w wykonaniu nc+ to potrzebny jak jak nie powiem co komu :P Dobrze, że w moim Panasie da się to wyłączyć, a nie oglądać zamglone boisko ;)

 

Wszystko zależy od naszego telewizora jaki będzie ten HDR  ( ten prawdziwy ) w końcowej fazie to jedno a po drugie widziałem mecz w HDR i różnica jest znacząca , także trzeba wierzyć że tym razem NC+ stanie  na wysokości zadania i zapoda ekstraklasę w najwyższej jakości 4K HDR :)


 

Cytat

 

Dzięki obsługiwanej przez dekoder technologii wysokiej dynamiki jasności (HDR), ale również odwzorowaniu szerokiej palety barw (Wide Colour Gamut), szybkim odtwarzaniu klatek filmu (High Frame Rate) i większej głębi bitowej, rozgrywki LOTTO Ekstraklasy będzie można oglądać w jeszcze bardziej realistycznym, ostrzejszym i bardziej szczegółowym obrazie 4K.

https://www.canalplus.pl/sport/aktualnosc-mecze-lotto-ekstraklasy-w-4k-hdr-wylacznie-w-ncplus_15428807126648

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madekp tak można wierzyć słowom Mateusza Borka... W "Misji Futbol" twierdził, że już za chwilę bogaci ludzie przejmą i poprawią sytuację finansową Wisły Kraków. Chyba, że to chodzi właśnie o te osoby opisane w internecie jako mało wiarygodne.

Nie wyobrażam sobie żeby taki klub miał się wycofać z rozgrywek. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Madekp napisał:

Czarne chmury zbierają się nad Wisłą Kraków.

Moim zdanie tylko duet Ziętek+Kwiecień gwarantuje dobro Wisły. Opcja angielska i chińska mocno ryzykowna. Sądząc po ostatnich doniesieniach bez jakiegokolwiek sponsora nie dogramy do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...