Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Beznadziejny "hit". Jestem totalnie zawiedziony grą Legii. Sa Pinto myślał głównie o zabezpieczeniu swojej bramki, podobnie Stokowiec, ale to mnie nie dziwi, bo remis dla Lechii był korzystny. Dlaczego tak późno wszedł Nagy, po co tak długo grał Vesovic, co miała dać zmiana Kulenovicia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, the cable guy napisał:

@wisl@k06 prawie 30 mln złotych długu to są nieaktualne informacje? Piłkarze już teraz mogą odchodzić kiedy im będzie pasowało i nie pytać o zdanie, a wiadomo że zaczął się okres wzmożonego rozglądania na rynku. W tym momencie to tylko kwestia tego czy jakieś kluby się zdecydują na zawodników Wisły. Możecie wierzyć w szczęśliwe zakończenie, ale ja tego nie widzę przy tej skali zadłużenia. 

Nie mogą bo dwa tygodnie trwa wniosek o odejście,więc to jest ostatni dzwonek dla działaczy Wisły,no a informacje napływają dobre,więc powoli powoli znowu będą się podnosić :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lubisz Mourinho to w Legii masz jego naśladowce heh.  A tak serio Legia, Lechia, Lech mają trenerów o takim samym profilu, mecz pomiędzy nimi będą pasjonujące.

 

Siłę i kilogramy , Kule wygrywał kilka pojedynków dzięki czemu np. Nagy miał okazje. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, FanMMA napisał:

Nie mogą bo dwa tygodnie trwa wniosek o odejście,więc to jest ostatni dzwonek dla działaczy Wisły,no a informacje napływają dobre,więc powoli powoli znowu będą się podnosić :)

Nie wiadomo czy jacyś piłkarze wezwań do zapłaty nie wysłali już jakiś czas temu. Raczej w mediach by tego nie ogłaszano żeby nie psuć i tak złej atmosfery. Mam nadzieję, że te informacje medialne się sprawdzą i Wisła nie zatonie.

@wisl@k06 zluzuj rajtuzy :D Już tylu miało być inwestorów w ostatnim czasie choćby z zagranicy i okazywało się, że to jakieś plotki. Zobaczymy jak będzie tym razem. Audyt jest jutro i wcale nie jest pewne, że nikt się nie wykruszy. To nie są małe pieniądze, a inwestycja w polskie kluby często kończy się dokładaniem do interesu. 

Edytowane przez the cable guy
odpowiedź na inny komentarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the cable guy napisał:

Nie wiadomo czy jacyś piłkarze wezwań do zapłaty nie wysłali już jakiś czas temu.

Ci którzy wysłali to zostali spłaceni.

 

Godzinę temu, the cable guy napisał:

nie psuć i tak złej atmosfery.

Atmosfera w zespole jak na sytuację w klubie była bardzo dobra.

 

Godzinę temu, the cable guy napisał:

Już tylu miało być inwestorów w ostatnim czasie choćby z zagranicy i okazywało się, że to jakieś plotki.

Porównujesz tą ofertę do tych z Anglii czy Chin?!:crazy: Bądźmy poważni.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wisl@k06 nie porównuję, ale poddaję w wątpliwość, że jest tak kolorowo jak to przedstawiają dziś krakowskie media. Dopiero jutro zostanie przedstawiona zainteresowanym prawdziwa sytuacja finansowa klubu. Obecnie to takie zapewnienia, których nie ma na papierze. Dobrze życzę Wiśle, ale zbyt wiele medialnych informacji okazywało się w tym przypadku wyssanymi z palca bajkami żebym miał taką pewność jak niektórzy, że pożar już jest ugaszony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawa zawodników Wisły Kraków w tym sezonie jest rewelacyjna biorąc pod uwagę sytuację w klubie. Pamiętamy te niesamowite powroty w meczach, a także sobotni mecz to była znakomita wizytówka Ekstraklasy. Wisła to wielki klub, bardzo ważny na piłkarskiej mapie Polski. Życzenie upadku jednemu z najbardziej zasłużonych klubów to obrzydliwe. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio analizowałem moje zebrane materiały na temat J League 2 i dziwię się dlaczego Polskie kluby nie interesują się tym kierunkiem, a jest tam masę fajnych grajków jak Mateus dos Santos Castro Brazylijczyk któremu kończy się właśnie umowa czy  Hirato wypożyczony do J2 z Kashimy czy Watanaba z Albirex a są to gracze na których nas stać a byliby gwiazdami ESA a do tego dość młodzi max 25 lat. A Japonia w przeciwieństwie do Afryki czy Ameryki północnej nie jest tak przebrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nadzieja umiera ostatnia, to na wiślackiej stronie Krakowa chyba czas już gasić światło.

Jestem w szoku, bo podczas ostatniego meczu rozmawiałem z paroma osobami i nic nie wskazywało że może się to wysypać. Ale nikt się nie spodziewał, że długi wyniosą ok 40mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...