Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ezequiel93 napisał:

W Legii też jest niezły syf, ale to co się dzieje w Wiśle przechodzi wszelkie granice. Nic dziwnego, że Bogusław Cupiał po latach sukcesów nie zdecydował się na wariant oszczędnościowy prowadzenia klubu, tylko odszedł z Wisły. Czy przeciętny człowiek pójdzie na stadion skoro za kasą stoi bandyta skazany na więzienie i ma mieć dostęp do jego danych osobowych? Albo Pani Prezes, która broni bandytów oficjalnymi pismami z klubu? :) 

Takie materiały wychodzą, a przetarg rusza na transmisje, nie wpływa to dobrze na wizerunek całej naszej Ekstraklasy. 

 

Dlaczego nie, jeśli duża część kibiców ligowej piłki, to podobna patologia lub ludzie akceptujący taką patolę. Wystarczy zerknąć na frekwencję gdy władze kubów zadzierają z ową patologią. Pustki na trybunach, dlatego kluby olały walkę, dzieląc się władzą z patolami, bo w przeciwnym wypadku tracą na tym finansowo z powodu kiepskiej sprzedaży biletów.

W dniu 16.09.2018 o 14:11, wislok napisał:

Atak mediów powiązanych z Legią, czyli TVN i weszło na Wisłę Kraków . Dlaczego Pan Jadczak nie zbadał sytuacji w innych klubach tylko skupił się akurat na Wiśle ? W czyste intencje kogokolwiek z TVN nie wierzę https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/777281/jak-bandyci-zawladneli-wisla-krakow-mowi-szymon-jadczak-dziennikarz-tvn

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvn24-superwizjer-reportaz-o-wisla-krakow-damian-dukat-i-kibole-szymon-jadczak-nie-podwazono-moich-ustalen

Co ciekawe w "Cafe Futbol" nie mówiono o tej sprawie. 

 

Jasna, atak mediów, bo Wisła lideruje. Wszystko zmyślone przez TVN ? : 

https://dziennikpolski24.pl/krakow-wyroki-dla-pseudokibicow-z-gangu-narkotykowego/ar/13403627

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz poważnie. Załóżmy, że rewelacje tvn są wyssane z palca lub zmanipulowane. Nie ma w Polsce drugiego tak notorycznie atakowanego klubu. Od początku przejęcia przez TS, bo przecież nie mają doświadczenia i na pewno sobie nie poradzą i upadniemy, przez nie przyjmowanie ofert kupna za 40 baniek wysyłanych z gmaila, ostatnie rzucanie kłód przez miasto i teraz kolejne. Ci ludzie nie mają lekko ciągnąc ten wózek załadowany dodatkowo oczekiwaniami kibiców. A mimo wszystko jednego jestem pewny, na pewno chcą dobra Wisły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Jasna, atak mediów, bo Wisła lideruje. Wszystko zmyślone przez TVN ? : 

https://dziennikpolski24.pl/krakow-wyroki-dla-pseudokibicow-z-gangu-narkotykowego/ar/13403627

Nigdzie tak nie stwierdziłem. Natomiast zwróciłem uwagę na parę elementów.Przestudiowałem wywiad reportera dla WP, jego wywiad dla Weszło FM, sam reportaż i oświadczenia. Po pierwsze widzę skupienie się na osobie Pana Damiana Dukata nie wiem czym sobie zasłużył na taki zaszczyt) przy czym przedstawia się go jako Damian D. i zasłania twarz co sugeruje odbiorcy,że na tej osobie ciążą jakiekolwiek zarzuty czy toczy się wobec niej postępowanie. Teraz twierdzi,że tak mu doradzili prawnicy ze względu na to,że może(sic!) mieć postawione zarzuty. Kuriozalne tłumaczenie, bo dopóki ktoś nie ma zarzutów to swobodnie można podawać jego wizerunek czy nazwisko. Więc to już podstawowa rzecz, w której widz został zmanipulowany i wprowadzony w błąd. Kolejna rzecz z "Weszło" - mój materiał nic nie zmieni-  czyli dziennikarz nie zdobył żadnego materiału dowodowego, na podstawie którego organy ścigania mogły by podjąć działania. Przejęcie władzy w TS Wisła- z materiału wynika,że zrobili to w sposób niestety legalny. Praca osób z wyrokami - moim zdaniem to szkodzi klubowi, ale cóż skoro oni mają tam władzę. To niedobra sytuacja. Sprawami typu handel narkotykami, porachunki grup przestępczych czy morderstwa - to sprawa dla organów ścigania. Klub nie ma instrumentów i nigdy nie miał by to zwalczyć mafię czy grupę przestępczą.  Sugestia,że piłkarze świadomie reklamują akcję charytatywną dla kibola- redaktor wycofał się z niej już w Weszło FM,ale kolejna brzydka sugestia. Poza tym było widać bardzo negatywne nastawienie redaktora do Wisły i do normalnych fanów , do których pytań odnosił się z agresją i obwiniał ich o zaistniałą sytuację- to też z audycji Weszło FM. No i co było widać w Weszło- mówi jak cały Kraków zastraszony, jak ludzie boją się o swój dobytek, życie swoje i najbliższych - normalnie gorsi niż Pruszków,a on kreuje się jako ten jeden- dzielny i odważny . Tylko,że oni doskonale wiedzieli,że chodzi i węszy i nawet mu nie grozili- to się kłóci z tym obrazem jaki kreuje,że właściwie trzęsą całym Krakowem i są bezkarni . Tylko czy jakby tak było to brat "Miśka " odsiadywał by teraz wyrok 7 lat? To nie jest tak,że o problemach i powiązaniach z grupami kibolskimi nie pisały media już wcześniej . Cześć tych rzeczy jest doskonale znana.  Mam nadzieję,że cała ta burza nie odbije się na dyspozycji piłkarzy. Moim zdaniem Pan Jadczak  mógłby pokazać sytuacje i problem z grupą osób o nieciekawych powiązaniach także z innych klubów,a z jego materiału można wywnioskować,że Wisła to "czarna owca" na mapie klubów. Wyszło to jak nagonka na jeden klub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 17:55, fillion napisał:

Krzysztof Mączyński zesłany do drużyny rezerw Legii. 

Kibice Wisły pozdrawiają?

No i gdyby Krzysztof nie odchodził z takim przytupem to teraz zapewne jednej i drugiej stronie byłoby na rękę żeby wrócił. On miałby szanse się odbudować, bo cierpimy obecnie na deficyt DP. Tak to jest palić za sobą mosty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wiśle Kraków cyrk na kółkach, Prezes nie rozmawia z mediami, a dziennikarze wystosowali protest z tego powodu. :) W tygodniu prasa też pisała, że jeden z członków zarządu złożył rezygnację, bo nie chce firmować swoim nazwiskiem całej sytuacji w klubie.  Dalej twierdzicie, że same bzdury w tym reportażu TVN24? Bo Pani Prezes zdążyła tylko powiedzieć w swojej obronie, że jako pierwsi wprowadzili zakaz wnoszenia sektorówek na stadion. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń wczoraj wygrała z liderem - Wisłą Kraków. Żadną niespodzianką taki wynik w polskiej lidze nie jest. nawet bukmacherzy mniej więcej po równo oceniali szanse obu drużyn. :)

Wygrała Pogoń, bliska wygranej jest dzisiaj Cracovia. ;)

W środku tygodnia Puchar Polski, ciekawy jestem ile naszych drużyn ekstraklasowych wróci do domu na tarczy. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kolejka. Wisła w końcu przegrywa, a Cracovia i Pogoń w końcu po raz pierwszy wygrywają. W grze Legii widać jakieś postępy, ale na razie nie są one szczególnie duże.

Kolejna niespodzianka: porażka Lecha w Gdyni. 

No i po raz kolejny Lechia gra dobrze tylko jedną połowę. Nawet przy prowadzeniu 3:0, kiedy wydawało by się, że ten mecz jest już raczej rozstrzygnięty, dali sobie nastrzelać na 3:3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zgodzę się z tezą, że w grze Legii nie ma dużego postępu. Dla mnie jest ogromny- ja w końcu widzę drużynę poukładaną z tyłu, świetnie zorganizowaną w środku, coraz bardziej kreatywną w ataku i przede wszystkim coraz lepiej przygotowaną fizycznie. Mam nadzieję, że po tych wszystkich eksperymentach w końcu Mioduski znalazł trenera z prawdziwego zdarzenia. Istotne jest też to, że jakby mimochodem Sa Pinto odmłodził pierwszą jedenastkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arkon napisał:

Nie do końca zgodzę się z tezą, że w grze Legii nie ma dużego postępu. Dla mnie jest ogromny

Dokładnie. Wiadome, że jeszcze dużo brakuje do tego, czego się od Legii oczekuje, ale w porównaniu z tym, co ta drużyna prezentowała za Klafuricia czy Jozaka (mimo kilku niezłych wyników) to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2018 o 23:06, Madekp napisał:

Lider zostaje w Białymstoku....

Lider dostaje lanie od Śląska. :brawo:

Nareszcie coś pozytywnego zaczyna się dziać w tej drużynie. 

Edit:

Śląsk miażdzy lidera. Brawo :jupi:

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener Dźwigała za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Wisłą Płock. To drugi trener, który w tym sezonie spadł ze stołka, a pierwszym był Dean Klafuric. W sumie dwóch trenerów na jedenaście kolejek, to całkiem rozsądny wynik, karuzela pewnie dopiero się rozkręci.

Nowym liderem Lechia Gdańsk, tyle samo punktów ma Legia. 

Czekamy na derby Krakowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...