Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tak, to był najgorszy mecz Legii na jakim kiedykolwiek byłem, nigdy nie spodziewałem się że da się przebić stare czasy, lata 90.

Po tym co ostatnio grają miałeś jeszcze iść ochotę ich oglądać i płacić za bilet? Ja bym za darmo tam nie poszedł nawet jakby mnie zapraszali, bo potrafię rozróżnić grę w piłkę nożną od tej podwórkowej kopaniny co obecnie prezentują. Jakby większość tak zrobiła, to w końcu zauważyliby że coś jest nie tak i wzięliby się do roboty. Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech chodzi o wynik tylko o styl i ochotę do gry, a myślę że chyba masz swój honor i wiesz jak wygląda dobry mecz piłki nożnej, a nie pokaz niedołęstwa. :) Niektórzy amatorzy z niższych lig którzy na drugi dzień muszą iść do normalnej pracy grają lepsze mecze. Od kilku jak nie kilkunastu meczów zawodnicy Legii kpią z kibiców i jeszcze dostają za to pieniądze. Przyjście na stadion ich oglądać ma sens tylko wtedy jeśli to się zmieni i oni muszą to zrozumieć.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz mecz to nie tylko mecz, ale ludzie których znasz na trybunach, znajomości, na vipach to nawet biznesy i wiele wiele innych rzeczy.  Czyli takie angielskie podejście gdzie tam na każdej lidze jest pełno ludzi. Piłka tylko to tylko łączy a to jest dobra forma rozrywki dla ludzi, dla całych rodzin choć akurat nasze klubu nie do końca umieją ten potencjał wykorzystać i mam na myśli kwestia poza piłkarskie. 

 

Styl wiadomo a w zasadzie jego brak, totalny chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co ostatnio grają miałeś jeszcze iść ochotę ich oglądać i płacić za bilet? Ja bym za darmo tam nie poszedł nawet jakby mnie zapraszali, bo potrafię rozróżnić grę w piłkę nożną od tej podwórkowej kopaniny co obecnie prezentują. Jakby większość tak zrobiła, to w końcu zauważyliby że coś jest nie tak i wzięliby się do roboty.

Piłkarze? Niby z jakiego powodu? Oni zauważą jeśli coś się odbije na ich pensji, a podpisują takie kontrakty, że mogą grać piach, a kasa na konto prędzej czy później wpadnie. Nie będzie pustek na trybunach choćby Legia szorowała po dnie, bo w Polsce duża część idzie na mecz nie po to żeby oglądać grę na boisku. Jedni się lansują robiąc sobie selfie, pokazując się w towarzystwie, inni idą żeby się spotkać z kumplami, pokrzyczeć, wyładować zebrane w tygodniu emocje bo szef w robocie dał wycisk. Tak jest w wielu krajach i słabych ligach, że często kopacze są dodatkiem do imprezy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby w tych dobrych jest inaczej ? Futbol to rozrywka i jak pisałem wyżej, to może być fajnie spędzony czas nie tylko oglądając mecz. Akurat u nas tych atrakcji jest mało ale w tych dobrych ligach jest masę, można dobrze zjeść, odwiedzić muzeum, iść na zakupy itd itd.  Mecz to tylko kwintesencja tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby w tych dobrych jest inaczej ? Futbol to rozrywka i jak pisałem wyżej, to może być fajnie spędzony czas nie tylko oglądając mecz. Akurat u nas tych atrakcji jest mało ale w tych dobrych ligach jest masę, można dobrze zjeść, odwiedzić muzeum, iść na zakupy itd itd.  Mecz to tylko kwintesencja tego.

No i że Legia przegrała pisalo w telegazecie TVP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się Pazdan pięknie popisał. ;) To jest dramat jakie proste błędy popełniają gracze Legii mecz w mecz. ;) Nic dziwnego, że nikt w Europie nie chce zawodników z naszej ligi. Miał odejść Szymański - został, miał odejść Frankowski z Jagi - został. 

Natomiast Leicester wolało oddać Kapustkę na kolejny sezon do swojego siostrzanego klubiku w drugiej lidze belgisjkiej niż do Cracovii. :)



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj obejrzalem dwa mecze. W meczu Wisła-Jaga na bardzo marnym poziomie grało czterech Reprezentantów Polski - żaden z nim nie pokazał swojego potencjału - o ile coś takiego w nich drzemie. :D Na dodatek dwóch graczy Jagi pokłóciło się o karnego. :D

O meczu Cracovia-Legia nie ma co pisać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co powiedzieć o Cracovii, grając w przewadze od 12 minuty, oddali mniej strzałów od Legi? Ne mała kompromitacja.

Probierz nigdy nie wygrywa z Legią grając w przewadze. 

 

Z tym gościem na ławce Legia daleko nie zajedzie, jest gorzej niż było, jeden wielki chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trenerem od kobiet zdobyli dublet, to i z Sa Pinto pewnie zdobędą - chociaż mam nadzieję, że nie. ;)

Tracą dwa punkty do Jagi, trzy do Lecha - a grają tak, że gorzej się już nie da. 

Jedynie Lechia na razie wyraźnie lideruje, ale to jest drużyna zagadka jak będzie grała w dalszej części sezonu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Legia jest teraz w ciężkim treningu by nadrobić zaległości treningowe z dwóch okresów całkowicie nieprzepracowanych z Klaufuriciem. To musi odbyć się na wynikach. Jednak dystans do 2 miejsca to tylko 3 punkty. Sa Pinto potrzebuje czasu, myślę,że ten gość w przeciwieństwie do Jozaka i Deana ma pojęcie o futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...