Jump to content
bogdan425

Piłka nożna: Ekstraklasa

Recommended Posts

Żeby nie było tak że Miedź się utrzyma w top8 a Legia spadnie hahahaha. Jestem dobrej myśli na derby po grze z Jaga i Koroną. Forsell wreszcie pokazał co potrafi bo ten chłopak ma piękne uderzenie !

Widziałem nie raz na treningach jego strzały i ma tą nózię.

Mam nadzieję tylko że Bozič nie jest jakoś mocno kontuzjowany i będzie gotowy na derby z krecikami.

Edited by djadijos

Napiszę tak, to był najgorszy mecz Legii na jakim kiedykolwiek byłem, nigdy nie spodziewałem się że da się przebić stare czasy, lata 90.

Po tym co ostatnio grają miałeś jeszcze iść ochotę ich oglądać i płacić za bilet? Ja bym za darmo tam nie poszedł nawet jakby mnie zapraszali, bo potrafię rozróżnić grę w piłkę nożną od tej podwórkowej kopaniny co obecnie prezentują. Jakby większość tak zrobiła, to w końcu zauważyliby że coś jest nie tak i wzięliby się do roboty. Edited by tail#

Nie no ja już za bilet nie muszę płacić heh. Wiesz to nie chodzi o  grę, dla wyników nigdy nie chodził ale wiadomo lepiej aby one były, powiem tak wolałbym jeszcze raz ten mecz na żywo zobaczyć niż oglądać w TV Real - Barcelona heh

Niech chodzi o wynik tylko o styl i ochotę do gry, a myślę że chyba masz swój honor i wiesz jak wygląda dobry mecz piłki nożnej, a nie pokaz niedołęstwa. :) Niektórzy amatorzy z niższych lig którzy na drugi dzień muszą iść do normalnej pracy grają lepsze mecze. Od kilku jak nie kilkunastu meczów zawodnicy Legii kpią z kibiców i jeszcze dostają za to pieniądze. Przyjście na stadion ich oglądać ma sens tylko wtedy jeśli to się zmieni i oni muszą to zrozumieć.

Edited by tail#

Ale wiesz mecz to nie tylko mecz, ale ludzie których znasz na trybunach, znajomości, na vipach to nawet biznesy i wiele wiele innych rzeczy.  Czyli takie angielskie podejście gdzie tam na każdej lidze jest pełno ludzi. Piłka tylko to tylko łączy a to jest dobra forma rozrywki dla ludzi, dla całych rodzin choć akurat nasze klubu nie do końca umieją ten potencjał wykorzystać i mam na myśli kwestia poza piłkarskie. 

Styl wiadomo a w zasadzie jego brak, totalny chaos.

Po tym co ostatnio grają miałeś jeszcze iść ochotę ich oglądać i płacić za bilet? Ja bym za darmo tam nie poszedł nawet jakby mnie zapraszali, bo potrafię rozróżnić grę w piłkę nożną od tej podwórkowej kopaniny co obecnie prezentują. Jakby większość tak zrobiła, to w końcu zauważyliby że coś jest nie tak i wzięliby się do roboty.

Piłkarze? Niby z jakiego powodu? Oni zauważą jeśli coś się odbije na ich pensji, a podpisują takie kontrakty, że mogą grać piach, a kasa na konto prędzej czy później wpadnie. Nie będzie pustek na trybunach choćby Legia szorowała po dnie, bo w Polsce duża część idzie na mecz nie po to żeby oglądać grę na boisku. Jedni się lansują robiąc sobie selfie, pokazując się w towarzystwie, inni idą żeby się spotkać z kumplami, pokrzyczeć, wyładować zebrane w tygodniu emocje bo szef w robocie dał wycisk. Tak jest w wielu krajach i słabych ligach, że często kopacze są dodatkiem do imprezy. 

A niby w tych dobrych jest inaczej ? Futbol to rozrywka i jak pisałem wyżej, to może być fajnie spędzony czas nie tylko oglądając mecz. Akurat u nas tych atrakcji jest mało ale w tych dobrych ligach jest masę, można dobrze zjeść, odwiedzić muzeum, iść na zakupy itd itd.  Mecz to tylko kwintesencja tego.

A niby w tych dobrych jest inaczej ? Futbol to rozrywka i jak pisałem wyżej, to może być fajnie spędzony czas nie tylko oglądając mecz. Akurat u nas tych atrakcji jest mało ale w tych dobrych ligach jest masę, można dobrze zjeść, odwiedzić muzeum, iść na zakupy itd itd.  Mecz to tylko kwintesencja tego.

No i że Legia przegrała pisalo w telegazecie TVP 

Tymczasem w Sosnowcu było niezłe "strzelanie" - był remis 3:3. 

Edited by Gierek

Szymański jakoś na razie nie żegna się z Legią. Od początku historię z CSKA i 7 milionami euro można było włożyć między bajki. :D 

A Sheridan żegna się z Jagą. Kierunek Rosja.

Nareszcie! Wyjątkowo irytujący zawodnik :)

Tak, moim zdaniem również. Zwłaszcza ostatnia runda poprzedniego sezonu. Teraz też nic specjalnego, zero przykładania się do meczy. Motto sport to przystawka.

Ale się Pazdan pięknie popisał. ;) To jest dramat jakie proste błędy popełniają gracze Legii mecz w mecz. ;) Nic dziwnego, że nikt w Europie nie chce zawodników z naszej ligi. Miał odejść Szymański - został, miał odejść Frankowski z Jagi - został. 

Natomiast Leicester wolało oddać Kapustkę na kolejny sezon do swojego siostrzanego klubiku w drugiej lidze belgisjkiej niż do Cracovii. :)

A tymczasem w Legnicy derby dla nas. Oj w KGHM dzisiaj żałoba, tak pchają pieniądze w Lubin a oni srogi w[beep]ziel dostają ;)

Jak to tak...

I w meczu Cracovia - Legia Warszawa 0:0. Dołek Legii dalej trwa. 

Tylko co powiedzieć o Cracovii, grając w przewadze od 12 minuty, oddali mniej strzałów od Legi? Ne mała kompromitacja.

Ja dzisiaj obejrzalem dwa mecze. W meczu Wisła-Jaga na bardzo marnym poziomie grało czterech Reprezentantów Polski - żaden z nim nie pokazał swojego potencjału - o ile coś takiego w nich drzemie. :D Na dodatek dwóch graczy Jagi pokłóciło się o karnego. :D

O meczu Cracovia-Legia nie ma co pisać. ;)

No co Ty ja obejrzałem wczoraj Lecha i miałem dosyć naszej piłki na ten tydzień i dziś wybrałem już F1 :) - ale jest postęp po 4 porażkach pucharowiczów przed tygodniem, w ten weekend 3 remisy i porażka :)

Tylko co powiedzieć o Cracovii, grając w przewadze od 12 minuty, oddali mniej strzałów od Legi? Ne mała kompromitacja.

Probierz nigdy nie wygrywa z Legią grając w przewadze. 

Z tym gościem na ławce Legia daleko nie zajedzie, jest gorzej niż było, jeden wielki chaos.

Z trenerem od kobiet zdobyli dublet, to i z Sa Pinto pewnie zdobędą - chociaż mam nadzieję, że nie. ;)

Tracą dwa punkty do Jagi, trzy do Lecha - a grają tak, że gorzej się już nie da. 

Jedynie Lechia na razie wyraźnie lideruje, ale to jest drużyna zagadka jak będzie grała w dalszej części sezonu. :)

Nie jestem przekonany, że on jest lepszy. Klaf w tamtych wynikach miał tyle zasługi co nic. Kogoś kto robi w piątek 2 dni przed meczem trening wytrzymałościowy ciężko nazwać trenerem.