Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon, no name-ów z Hiszpanii kolejnych pewnie nie zabraknie w Krakowie, a ilu z nich naprawdę coś wniosło do tej ligi? :) Nasze kluby nie mają pieniędzy, sprowadzają byle kogo, a potem na nowiutkich dużych stadionach oglądamy puste trybuny w największych polskich miastach. :)

Podobnie może być z tymi zawodnikami z Bałkanów, Z drugiej strony ten Francuz Remy moim zdaniem będzie dużo lepszym grajkiem od Astiza - chyba, że coś z nim rzeczywiście nie tak, że przechodzi z Ligue1 do polskiej ligi, już by sobie prędzej poszedł do Ligue2. Wydawało mi się, że ten Chima Chukwu będzie solidnym wzmocnieniem Legii, a okazał się kompletnym niewypałem - czy to kontuzje, czy aklimatyzacja? Trudno powiedzieć.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArkonI to jest własnie problem, wszyscy prawie uznali te transfery za udane, to będą gwiazdy itd a życie potrafi być brutalne. Vako też miał być gwiazdą, w Holandii grał bardzo dobrze, jak skończył pamiętasz. Dobry piłkarz nie zawsze musi odpalić. Czas pokaże, akurat w USA nie ma co żadnych wniosków wyciągać bo to początek przygotowań i różnie to może wyglądać.

 

@ezequiel03 Troszkę jest on tam pokłócił się w klubie, odmówił gry w rezerwach potem go odstawili i nie grał.

 

@Arkon daj spokój z tymi butami, to tylko synonim, piłkarze z Afryki są dość leniwi mają specyficzne podejście do życia, nie wiem czy kojarzysz takiego Charlsa Nwaogu kiedyś w PL było o nim głośno, on uważał się za gwiazdę w Zniczu, że Lewego wciąga nosem itd, że to on powinien grać nie Lewy. Miał strasznie luźne podejście do życia, na treningach także, tym czasem Robert jest gdzie jest a Charlie ? Fajne miasta, fajny klub, fajna kasa, fajne życie, jakoś to będzie i zapewne to jest problem DCC bo umiejętności ma ale alb nie umie z nich korzystać albo mu się nie chce.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi właściwe podejście to znaczy jak się takiej gwieździe jak Eduardo będzie chciało to wszyscy wiemy jak to może wyglądać, tylko pytanie na co on sam się nastawia i czego oczekuje czasami jakiś no-name z  III ligi moze być bardziej przydatny niz zawodnik z takim CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no name-ów z Hiszpanii kolejnych pewnie nie zabraknie w Krakowie, a ilu z nich naprawdę coś wniosło do tej ligi? :)

Kolegom przypomnę kto został najlepszym graczem jesieni, chyba ten no-name z Krakowa  :mrgreen:

Prawda jest taka, że ocenianie czy transfer gościa zza granicy odpali u nas czy nie to jak wróżenie z fusów. Nasza liga jest bardzo specyficzna z wielu powodów. W Krakowie lepiej wyglądają właśnie te no-namy niż gracze z jako takim CV. Już niejednokrotnie miałem nauczkę, a po ostatniej krytyce Lettieriego i jego transferów do Kielc, stwierdziłem że lepiej się wypowiadać po kilku meczach. Miłego gdybania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgodzę, idąc twoim przykładem zwróć uwagę na to, że to jest 4 sezon z rzędu w którym Carlitos strzela 10 goli na niskim poziomie ale jednak, podobnie było choćby z Prijovicem czy Nikolicem którzy z miejsca do Legii weszli. U nas generalnie jest problem z zawodnikami których trzeba odbudować to raz, a dwa to do ESA trafia dużo jedno sezonowców którzy po sezonie życia nie są w stanie powtórzyć tego a to jest najprostsza rzeczy przy ocenie zawodnika.

 

Z trenerami to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/SportFTA/status/950658587000561664

Dyrektor TVP Sport zapowiada walke o ekstraklase...

Ekstraklasa w TVP ?? to można przeżyć, ale siatkówka - NIE. Kto to będzie komentował ??? Szpak he, he, a może Laskowski ( jak go sklonują :) )

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji na 23. kolejkę Ekstraklasy :

 

16 lutego (piątek)
18:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce; Eurosport 2
20:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław; Canal+ Sport

17 lutego (sobota)
15:30 Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin; nSport+, Canal+ Now
18:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia; Canal+ Sport
20:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia; Canal+ Sport

18 lutego (niedziela)

15:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice; Canal+ Sport
18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin; Canal+

19 lutego (poniedziałek)

18:00 Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica Nieciecza; Eurosport 1

 

Edytowane przez tyrla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu naściągają jakiegoś szrotu z zagranicy a potem będą jęczeć że przegrywają i nie dostali się do europejskich pucharów. Z roku na rok jest co raz gorzej z Legią. Z tego co widzę, śledzę to doszedłem do wniosku że transfery są robione ewidentnie pod trenera Jozaka (większość przyszłych zawodników jest z Chorwacji) a tak nie powinno być.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to okienko w wykonaniu Legii wygląda na najlepiej zaplanowane od lat. Jeśli transfery aktualnych reprezentantów Czarnogóry czy Chorwacji to jest szrot, to wygląda to na zwykłe narzekanie. Ja już się przyzwyczaiłem, że wszystko co związane z Legią jest złe. Tyle, że to drużyna ze stolicy dziwnym trafem jest najwyżej w rankingu UEFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...