Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mają stadionu, drużynę mają jedną z najsłabszych w lidze... Mają niezłą przewagę nad Pogonią i kilka drużyn z praktycznie tym samym dorobkiem punktowym. Czego oni oczekują? Może myśleli, że powinni tak jak drugi z beniaminków walczyć o mistrza? Dla mnie kandydat numer jeden do spadku, nic nie wnieśli ciekawego do Ekstraklasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w Sandecji chyba nie chodzi o formę sportową a o narastający konflikt między trenerem a działaczami a chemii nie było od dawna, sprawa Adu publicznie to potwierdziła. Mroczkowski miał ponoć inną wizje jak ma zimowe okienko transferowy wyglądać jak działacze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele wskazuje na to że Jan Urban nie będzie już trenerem Śląska i w piątek nie poprowadzi już drużyny z Wrocławia. Ze swoimi stanowiskami mogą pożegnać się także prezes Michał Bobowiec i dyrektor sportowy Adam Matysek.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karuzela z trenerami trwa w najlepsze. W tym nasza liga jest najlepsza na świecie. :) Fajny felieton Stano na ten temat http://weszlo.com/2017/12/12/wtorek-krzysztof-stanowski-42/

Wczoraj po fatalnej drugiej połowie, Legia wymęczyła zwycięstwo i została liderem, co pokazuje "siłę ekstraklasy". Świetny mecz Moulina, który w samej pierwszej połowie miał więcej udanych zagrań niż kadrowicz Mąka przez całą rundę. :) Cały czas twierdzę, że zmotywowany i w formie Francuz to o klasę lepszy zawodnik.

Jacek Magiera znalazł nową pracę http://transfery.info/108673,oficjalnie-nowa-praca-jacka-magiery

Wypada życzyć powodzenia.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal patrzeć na poziom sportowy naszych klubów - po letnich wojażach w europejskich pucharach przestałem ligę oglądać, ostatnio trochę z nudów czasem zerknę na niektóre mecze. Legia, to dostosowała poziom do Termalici, czy Sandecji - w tabeli jest wszystko ok, ale jak się spojrzy na styl i pojedyńcze mecze, to brak żadnych perspektyw na udany występ latem w eliminacjach LM/LE. Lech - brak słów, Bjelica niby ma szeroką ławkę, a nawet beznadziejna Legia już mu odskoczyła. Wszystkie rewelacje sezonu wyprzedadzą się latem i zimą - będzie jedna wielka europucharowa katastrofa znowu.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w gabinecie prezesa klubu Ekstraklasy... "Kiedy ja ostatnio zwolniłem jakiegoś trenera? Hmm... A niech to! Wstyd! Pani Jadziu, proszę mi zwołać konferencję prasową." :D 

Idąc tym torem jaki obrały sprawy w tej śmiesznej lidze to tylko czekać jak zwolnią... Marcina Brosza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal patrzeć na poziom sportowy naszych klubów - po letnich wojażach w europejskich pucharach przestałem ligę oglądać, ostatnio trochę z nudów czasem zerknę na niektóre mecze. Legia, to dostosowała poziom do Termalici, czy Sandecji - w tabeli jest wszystko ok, ale jak się spojrzy na styl i pojedyńcze mecze, to brak żadnych perspektyw na udany występ latem w eliminacjach LM/LE. Lech - brak słów, Bjelica niby ma szeroką ławkę, a nawet beznadziejna Legia już mu odskoczyła. Wszystkie rewelacje sezonu wyprzedadzą się latem i zimą - będzie jedna wielka europucharowa katastrofa znowu.... :)

Legia zagrał kunktatorsko co mogło być bardzo zgubne w tym meczu bo rywal szybko ranny, grający w 10 od początku meczu przeważnie z 2 razy większą ambicją, zamiast strzelić 2 gola oni skończyli na 1 i mogło skończyć to się tragicznie.  Też trzeba pamiętać o jednym to był 31 mecz Legii w tym sezonie. Real gra dziś raptem np. 27 mecz, Barcelona zagrała 25 a MU gra po raz 26 dziś. 

 

@Arkon bądź poważny z tym świetnym meczem Moulina bo zagrał 3-4 dobre piłki , miał ze 2-3 odbiory a potem już było tragicznie i masa strat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o 2 ale też o 1, Moulin miał strasznie słabe liczby. Te prostopadłe piłki były fajne tylko problem polega na tym, że było mało i nie bardzo wywiązał się ze swojej roli w środku. . W 2 połowie to już chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił więc odpuścili i niewiele zabrakło aby nie wygrywali.

 

Naprawdę wymagajmy trochę a nie oceniajmy po kilku piłkach, że ktoś zagrał świetny mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem, po prostu jestem wrażliwy na oceny i jeśli mam oceniać TM za wczoraj to w skali 1-10 dałbym mu 6.  Z Arką czy Wisłą np ale tak samo jak w przypadku TM do świetności to daleka droga bo jeden i drugi powinni grać lepiej, nie zbliżają się jak na razie do tego co grali w kadrze czy TM w poprzednim sezonie. 

 

btw jeśli Bielica w weekend nie wygra to jeszcze wiosny nie doczeka, mimo że miał dostać szansę na wiosnę.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mad

Specjalnie obejrzałem sobie skrót wczorajszego meczu i tak- 4 minuta kluczowe pytanie do Niezgody i czerwo Szmatuły, 22 min. kolejne prostopadłe podanie do Jarka i 100% sytuacja, 34 min. podanie do Hamy i strzał, a to nie było wszytko. Jeśli to nie był świetny występ w pierwszej połowie, to nie wiem czego Ty oczekujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny występ to taki idealny bez błędów a te miał i to sporo nawet w 1 połowie, też oceniając Moulina trzeba patrzeć na aspekt defensywne w środku pola i nie tylko, odbiory, wyprowadzanie piłki, itd bo to główne jego zadanie i za pierwszą  połowę w tej skali zasłużył na 7 a świetny występ to jest 10.  I co ważniejsze w poprzedniej rundzie czy roku miał znacznie lepsze występy, więc trzeba wymagać od niego więcej a nie głaskać jak wyjdzie mu parę zagrań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poddaję się. :) Dodam tylko, że chciałbym żeby w każdym meczu grał tak jak w pierwszej połowie wczorajszego. Nie wiem czy dobrym pomysłem nie byłoby znowu ściągnięcie Borysiuka, bo takiego zabijaki nam trzeba, oczywiście moim zdaniem, z którym na pewno się nie zgodzisz. Powrót Żyry też nie byłby złym pomysłem. I oczywiście moje marzenie, to Carlitos z Wisły. Mogę nawet w ramach rekompensaty oddać Mąkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...