Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no nie ma co tak generalizować a najlepszym przykładem jest Berg, gdzie pierwszy rok pracy był rewelacyjny, drugiego do końca nie dotrwał a były te same metody treningowe. Czy Lech rok temu gdzie mieli rewelacyjny początek a potem zabrakło mocy. Z innej strony właśnie siłą i agresją Legia zdobywała dublet za Czeczesowa.

Czas pokaże, ale skoro najlepsi mogę przygotowywać się w Chinach czy USA łącząc to z promocją to czemu my nie ? Latem nie ma na to szans bo nie mamy czasu i latają tam znacznie lepsze ekipy ale zimą mamy więcej czasu i jeśli będziemy umieli się wypromować na tamtym rynku to będzie to z zyskiem( a to przecież organizator Florida Cup płaci za wszystko).

Ważne jest tylko jedno aby zawodnicy sumiennie i ciężko pracowali.Runda wszystko zweryfikuje. A też pisze to z perspektywy kogoś kto nie bardzo wierzy w projekt Chorwacki w Legii. 

 

Czy jeśli oceniałeś byś Real i Barcelonę po sparingach i superpucharze powiedziałbyś, że to tak będzie wyglądać jak dziś ? Liga wszystko weryfikuje.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta runda wiele rzeczy zweryfikuje. Ja zawsze daję szansę trenerom na pokazanie swojego warsztatu. Rundę jesienną Jozak skończył na pierwszym miejscu mimo fatalnego startu. Teraz dostał piłkarzy jakich chciał i to już na początku przygotowań. Ma komfort pracy nieosiągalny dla wielu poprzednich szkoleniowców. Liczy się tylko mistrzostwo. Ja też obawiałem się, że Legia pójdzie w młodzież i zapomnimy o sukcesach, ale przynajmniej na tę chwilę wszystko wygląda co najmniej dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gorszej stronie Błoń w rundzie wiosennej brak sprzedaży pojedynczych biletów, tylko karnety z kartą kibica. Efekt współdziałania z policją po ostatnich wydarzeniach na derbach. Dziwne, że nie wprowadzili konieczności posiadania paszportu Polsatu i skanowania siatkówki oka. Wprost doskonały sposób na "walkę z chuligaństwem" i jednocześnie poprawą frekwencji na stadionach.  :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że kolega taki wrażliwy. W takim razie przepraszam najmocniej jeśli uraziłem...

I wracając do wypowiedzi, Twoi "koledzy" również stosują takie teksty więc wyluzuj.

 

O widzę kolega z gorszej strony Błoń

I nie mam żadnych kompleksów, byś poprzebywał trochę w Krakowie to byś zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedenastka  ubiegłego roku wybrana przez piłkarzy http://www.sport.pl/pilka/56,64946,22902811,pilkarze-ekstraklasy-wybrali-druzyne-roku-2017.html#MTstream Jest kilka zaskoczeń. Największe to brak Vadisa i obecność Wolskiego.

Guilherme jednak w Benevento http://transfery.info/110022,oficjalnie-wreszcie-nowy-klub-guilherme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę pełen podziwu dla Twojej determinacji w krytykowaniu. :) Weź jednak pod uwagę, że Legia nie grała z ogórkami, że wielu legionistów leczy drobne urazy i przede wszystkim fakt na jakim etapie treningów są obie ekipy. Kolumbijczycy za tydzień rozpoczynają mecze o stawkę, a Legia dopiero 9 lutego. Także trochę luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę pełen podziwu dla Twojej determinacji w krytykowaniu. :) Weź jednak pod uwagę, że Legia nie grała z ogórkami, że wielu legionistów leczy drobne urazy i przede wszystkim fakt na jakim etapie treningów są obie ekipy. Kolumbijczycy za tydzień rozpoczynają mecze o stawkę, a Legia dopiero 9 lutego. Także trochę luzu.

Wyniki Legii mnie kompletnie nie dziwią, pokazują poziom naszej ligi. Dla Kolumbijczyków, czy drużyn z Ekwadoru ten cały turniej też nie jest najważniejszym celem sezonu. :) To samo będzie latemw europejskich pucharach i też będzie wymówka, że nie są jeszcze przygotowani do sezonu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj te bzdury to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Polecam zapisanie się na kurs trenerski choćby po to aby przekonać się jak to wygląda.  A co do wczoraj cudów nie można było się spodziewać ale generalnie było widać lekki postęp w 1 połowie, gole wynikały ze słabej znajomości systemu bo w oby straconych golach były problemy z przekazywaniem sektorów w 1 przypadku  Dąbrowski - Broź w 2 Jędrzejczyk - Remy, a Pazdan wszystkiego nie wyczyści, większość rzeczy też brała się z fatalnego wyprowadzenia piłki przez Cieżniaka. To może być ciekawe ustawienie ale na pewno jeszcze dużo pracy aby zacząć grać tym ustawieniem.Też trzeba pamiętać, że był to zespół pokroju Sevilli, Arsenalu itd, znacznie lepszy niż SC Barcelona i sparingi polecam przejrzeć wyniki najlepszych klubów jak to wygląda przed sezonem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla wyników legionistów. Brawo. Oby tak dalej✌

Legia wygrała, to już brak komentarza? :) Najbardziej cieszy powrót Rado, ja cały czas liczę na to, że to będzie największe zimowe wzmocnienie Legii. Znowu druga połowa wyglądała lepiej. Fajnie, że obie bramki strzelili napastnicy i że zdrowy już jest Eduardo. Coraz więcej wskazuje na to, że pozostaną Pazdan i Moulin, co jest świetną wiadomością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja piszę o jakimkolwiek sukcesie? To tylko sparing i dlatego śmieszyły mnie te opinie po wcześniejszych porażkach. Dwie jedenastki zagrały. Troszkę więcej będzie można powiedzieć po potyczce z Viktorią Pilzno, w końcu liderem bogatszej(ciągle mnie to śmieszy) od naszej ligi czeskiej. Przygotowania ocenię dopiero 9 lutego podczas pierwszej ważnej potyczki ligowej. Wtedy Legia ma zagrać dobrze. Tak a propos Lecha, to Situm w wywiadzie strasznie chwali Jozaka i Antolicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...