Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest to, że porażka była absolutnie zasłużona. Czego się spodziewać po ekipie, która ma pomocy tak "kreatywnych" graczy jak Slisz i Sokołowski, a z przodu Lopesa, Muciego czy Pekharta. 14 porażka w rozgrywkach to najgorszy wynik w całej historii Legii. Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia ma przed sobą stosunkowo łatwy terminarz (w perspektywie miesiąca). Najtrudniejszy rywal to chyba Śląsk, bo poza tym ma dwa razy Nieciecze, Wisłę Kraków czy Górnik Łęczna.

Zebranie punktów w tych meczach wydaje się być obowiązkiem, bo później będzie już tylko gorzej (Lech, Raków, Pogoń, Lechia). 

 

Na koniec mała ciekawostka:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest coraz bardziej realne. Tak się kończą idiotyczne rewolucje i kupno 10 zawodników w jednym okienku. Liczę, po cichu, na transfery zastępców Luquinhasa i Emrelego, ale przede wszystkim na powrót Kapustki i Jędzy. Tak przy okazji Lech przegrywa i traci lidera na rzecz Pogoni. Mimo wszystko będą pośmiewiskiem całej ligi jak przy takiej słabej Legii, na 100 lecie klubu nie wygrają mistrza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomo21 napisał:

Niczego nie można  wykluczyć, ale jest jeszcze sporo kolejek i wszystko może się zdarzyć. To samo mówione było o Warcie jeszcze niedawno, a tymczasem odbili się od dna i grają coraz lepiej. Nadzieja umiera ostatnia. 

Kolejny przykład to Łęczna. Niby sporo kolejek ale widziałem dużą część spotkania Legii choć raczej nie oglądam Ekstraklasy i wyglądało to gorzej niz słabo. W takiej formie to będa mieli problem by sie utrzymać i to duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Arkon napisał:

Niestety to jest coraz bardziej realne. Tak się kończą idiotyczne rewolucje i kupno 10 zawodników w jednym okienku. Liczę, po cichu, na transfery zastępców Luquinhasa i Emrelego, ale przede wszystkim na powrót Kapustki i Jędzy. Tak przy okazji Lech przegrywa i traci lidera na rzecz Pogoni. Mimo wszystko będą pośmiewiskiem całej ligi jak przy takiej słabej Legii, na 100 lecie klubu nie wygrają mistrza. :)

Większym pośmiewiskiem będzie Legia, jeśli jako aktualny mistrz Polski nie utrzyma się w tej słabej ekstraklasie. Jeszcze nie było takiej sytuacji chyba. No ale Mioduski lubi osiągać historyczne wyniki z Legią. Pytanie tylko czy kibice pozwolą mu dotrwać do maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Vaniliovsky napisał:

Jak nie oglądam ekstraklasy tak w piątek chętnie zobaczę spotkanie Legii z Wisłą :P

 

Kto wie, może do tego grona i mój Śląsk Wrocław dołączy. Ja jestem tego zdania, że lepiej spaść i budować od nowa jak udawać, że jakoś to będzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, slamer82 napisał:

Większym pośmiewiskiem będzie Legia, jeśli jako aktualny mistrz Polski nie utrzyma się w tej słabej ekstraklasie. Jeszcze nie było takiej sytuacji chyba. No ale Mioduski lubi osiągać historyczne wyniki z Legią. Pytanie tylko czy kibice pozwolą mu dotrwać do maja.

To na pewno, ale jako urodzony optymista nie zakładam takiej opcji. Przyznaj jednak, że Lech ma obowiązek w końcu wygrać ligę, tym bardziej że ma silny skład i piękny jubileusz. Brak tytułu będzie jednak sensacją. Dziś widać było brak Ishaka, nie dziwi mnie że Kownackiemu nie wyszło na Zachodzie.

@Mateusz2006Chodzi o Mioduskiego.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie liga wygląda tak jak wygląda już od kilku lat. Niby są drużyny mocne, niby liga wyrównana, ale kiedy przychodzi co do czego to czołówka łapie dołek i zamiast dominować rozgrywki zaczyna się męczyć. Moim zdaniem dużo wyjaśni następna kolejna. Lech musi, Pogoń może, dodatkowo może być to mocny kop dla drużyny Skorży, bo do tej pory na wyjazdach wyglądają mocno średnio, by nie powiedzieć źle. Nadal uważam, że Poznaniacy zdobędą mistrzostwo, ale zdecydowanie nie będzie to kaszka z mleczkiem jak powinno to wyglądać mając taką głębię składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2022 o 20:27, kingofsouth napisał:

Kto wie, może do tego grona i mój Śląsk Wrocław dołączy. Ja jestem tego zdania, że lepiej spaść i budować od nowa jak udawać, że jakoś to będzie. 

 

Niestety bzdura. Różnica choćby w kasie za prawa telewizyjne jest ogromna, i doprowadzi do upadku klubu. Tak jak było z wieloma klubami już po spadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, djadijos napisał:

i doprowadzi do upadku klubu

Niech pada. Śląsk już spadł i wrócił.  Szkoda pompować kasę przez miasto Wrocław. 

Nie ma sentymentów. W pracy jak nic nie wnosisz to żyją tym, że kiedyś byłeś dobrym pracownikiem? :D  

Nieroby i darmozjady z Ekstarklasy zawsze mogą zmienić zawód. 

Zaczną grać i udowadniać, że Śląsk jest dla nich ważny to zmienię zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...