Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, kamil2505 napisał:

Legia Warszawa znowu przegrała - tym razem ze Stalą Mielec - 1:

Fortuna 1. Liga coraz bliżej.  Nawet mi ich nie żal. 

W dniu 26.10.2021 o 09:24, Arkon napisał:

Legia już raczej o mistrza nie powalczy

Lepiej walczcie o utrzymanie się w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Jak Legia Warszawa spadnie do 1 ligi to Polsat będzie się cieszył.

 

Ten klub w tej lidze , to jest super reklama dla CP. Będą odcinać kupony jak Legia trafi do 1. Ligi :D

To lepszy biznes jak LM na kanałach PSP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ciekawe statystyki tego meczu (Legia-Stal):

posiadanie piłki: 64%:36%

sytuacje bramkowe: 29:6

strzały na bramkę: 8:4

strzały niecelne: 21:2

interwencje bramkarzy: 1:7

podania celne: 577:234

niebezpieczne ataki: 120:37

 

Statystyki przemawiały za Legią, a.... i tak przegrali. W sumie w drugiej połowie to niemal non-stop byli pod bramką Stali i byłem przekonany, że w końcu strzelą, a tutaj... stracili kolejnego gola.

 

Stal zaskakuje. Dzisiaj wygrana z Legią, ostatnio remis z Lechem czy Rakowem. 

 

3 minuty temu, czerstwy napisał:

A z kim oni mają te zaległe spotkania?

Z Bruk-Betem i Zagłębiem Lubin. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spadkiem to nie przesadzajcie, bo znając życie Legia i tak skończy sezon w TOP5 ligi. To Ekstraklasa, liga w której może wydarzyć się dosłownie wszystko.

 

4 minuty temu, czerstwy napisał:

A z kim oni mają te zaległe spotkania?

 

Zagłębie Lubin i Termalica Bruk-Bet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, czerstwy napisał:

Do utrzymania sie brakuje dosłownie kilka punktów a do końca sezonu to jeszcze kosmos.

Utrzymanie Legii w Ekstraklasie dla takiego klubu z tradycjami , to brzmi jak nieśmieszny żart. Kto by pomyślał , że dożyje takich czasów. 

 

 

29 minut temu, Vinni napisał:

Z tym spadkiem to nie przesadzajcie, bo znając życie Legia i tak skończy sezon w TOP5 ligi. T

:lol2::lol2:😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vinni napisał:

Z tym spadkiem to nie przesadzajcie, bo znając życie Legia i tak skończy sezon w TOP5 ligi. To Ekstraklasa, liga w której może wydarzyć się dosłownie wszystko.

 

 

Zagłębie Lubin i Termalica Bruk-Bet.

Czyli nawet w obecnej formie z Termaliką spokojnie powinno być 3 punkty.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jedyną ich deską ratunku jest "Piłkarski poker"  mam nadzieje, że nikt w to nie wejdzie. 

34 minuty temu, czerstwy napisał:

Czyli nawet w obecnej formie z Termaliką spokojnie powinno być 3 punkty.

Ty już od 4 spotkań wróżysz wygraną Legii. Ile to mieli punktów zdobyć? Przypomnisz mi? 

Edytowane przez Sentence
Nie wstawiamy spacji przed: kropką, przecinkiem, średnikiem, znakiem zapytania, wykrzyknikiem, dwukropkiem, wielokropkiem, nawiasem oraz cudzysłowem zamykającym (art. II, pkt 6, ust. i).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kingofsouth napisał:

 

:lol2::lol2:😂

 

Śmiechy, śmiechami, ale tak będzie. Lech sezonu 15/16 też przez długi czas klepał biedę, mimo iż sezon wcześniej wygrali ligę. Finalnie mimo wszystko wyszli na 6. miejsce fazy zasadniczej i 7. finalnie po podziale i grupie mistrzowskiej. Legii na ten moment odskoczyły puchary, na nie szans nie mają w zasadzie żadnych, bo czub tabeli jest mocno wyrównany i stosunkowo równy. Ale miejsce Warszawian tuż za nimi... myślę, że to żaden problem, choć strata punktowa do kolejnego miejsca będzie spora.

 

7 minut temu, czerstwy napisał:

Czyli nawet w obecnej formie z Termaliką spokojnie powinno być 3 punkty.

 

Raczej nie bardzo. Termalica gorzej punktuje, niż wygląda na boisku. Przy obecnym poziomie gry stołecznego klubu Niecieczanie wcale nie są bez szans na choćby urwanie jakichś punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vinni napisał:

 

Śmiechy, śmiechami, ale tak będzie. Lech sezonu 15/16 też przez długi czas klepał biedę, mimo iż sezon wcześniej wygrali ligę. Finalnie mimo wszystko wyszli na 6. miejsce fazy zasadniczej i 7. finalnie po podziale i grupie mistrzowskiej. Legii na ten moment odskoczyły puchary, na nie szans nie mają w zasadzie żadnych, bo czub tabeli jest mocno wyrównany i stosunkowo równy. Ale miejsce Warszawian tuż za nimi... myślę, że to żaden problem, choć strata punktowa do kolejnego miejsca będzie spora.

 

 

Raczej nie bardzo. Termalica gorzej punktuje, niż wygląda na boisku. Przy obecnym poziomie gry stołecznego klubu Niecieczanie wcale nie są bez szans na choćby urwanie jakichś punktów.

Pewnie masz rację  ja raczej nie ogladam może troche urywkami ale śledzę wyniki.Wczoraj remis Lecha z Łęczną😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Fortuna 1. Liga coraz bliżej.  Nawet mi ich nie żal. 

Lepiej walczcie o utrzymanie się w Ekstraklasie.

Naprawdę nie rozumiem Twoich prowokacji. Sprawia Ci radość denerwowanie innych? Po raz kolejny napiszę to samo- zachowujesz się jak przedszkolak w piaskownicy, a potem płaczesz że ludzie Cię hejtują. Nigdy nie napisałbym tak do @kunkorew sprawie Lecha czy @djadijosodnośnie Miedzi czy Śląska. I tak mam podły nastrój, a Ty jeszcze usiłujesz mi go poprawić. Po co takie teksty?

A wracając do meritum, to kryzys w Legii jest większy niż się spodziewałem. Tu są potrzebne radykalne kroki, może rzeczywiście trzeba zatrudnić Czerczesowa, jemu żaden zawodnik nie podskoczy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi Legii szkoda. Może nie tyle samego klubu, bo ta sytuacja jest winą ewidentnie pudla, ale po prostu zwykłych kibiców. 

Najgorsze jest właśnie to, że tak naprawdę cała Polska piłka straci na tym. Była ogromna szansa, by coś ugrać w pucharach, na tym zyskuje punktowo cała liga. Także paradoksalnie Śląsk.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć wolnego trenera w trakcie sezonu, choć ja się upieram że mógłby wrócić Czerczesow, tylko czy Mioduskiego stać na to? Zobacz na MU- tam też sytuacja jest kiepska, a oni ponoć upierają się na Rodgersa, którego nie chce zwolnić Leicester. Według plotek Miodek uparł się na Papszuna, ale nikt nie pozwoli mu odejść z Rakowa w połowie sezonu. Zresztą pewnie on też nie chciałby podejmować takiego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...