Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sam kurs był na Radomiaka. Wyższy kurs był na remis.

No tak i to też nie była niespodzianka w tej kolejce a wynik był łatwy do wytypowania.
Sam wynik nie był łatwy do wytypowania, ale zwycięstwo Zagłębia niespodzianką nie było i tego się spodziewałem, w przeciwieństwie do remisu Rakowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Marek79 napisał:

@tetrachionLech wygrał 2:1 i ma lidera.

 

Tak wygrali teraz pytanie czy wytrzymają presja lidera i nie stracą punktów w 2 ostatnich meczach. Nie jestem ich kibicem zreszą tak samo jak Rakowa ,więc dla mnie to nieistotne kto będzie MP, bardziej interesuje mnie kto spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Trałka - piłkarz Lecha Poznań z którym zdobył ostatni tytuł Mistrza Polski dla Lecha, od kilku lat związany z Wartą Poznań, zakończył dzisiaj karierę piłkarską grając przez kilka sekund w meczu derbowym: Warta Poznań-Lech Poznań. Poniżej fragment pożegnania przygotowanego przez obie drużyny:

Coś czuję, że w kolejnym sezonie zobaczymy go albo za mikrofonem albo jako eksperta w mediach sportowych.

EDIT 19:30

Raków Częstochowa przegrał z Zagłębiem Lubin 0:1, a to oznacza, że Mistrzem Polski został Lech Poznań!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań się doczekał, Poznań odetchnie, może w końcu ta klątwa braku pucharów została raz na dobre przełamana. Presja była ogromna, Poznań bardzo mocno żyje piłką i na każdym kroku dało się wyczuć nerwowość tym co się tak na dobrą sprawę wydarzy. Brak tytułu byłby po prostu katastrofą, czymś co pewnie na dłuższy czas rozbiłoby cały ten projekt, bo w ten sezon władowano duże pieniądze. Jako sympatyk Kolejorza jestem szczęśliwy, po latach szydery w końcu się udało. Mistrz, Mistrz Kolejorz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro swoje spotkania mają Wisła Kraków i Śląsk Wrocław. Jeżeli Wisła Kraków jutro przegra to praktycznie wszystko zostanie rozstrzygnięte jeszcze przed ostatnią kolejką. Więc Multiliga będzie bez żadnych emocji. Mistrz znany, pucharowicze znani, spadkowicze również. 

 

Też mnie cieszy wygrana Lecha Poznań. 100-lecie klubu odpowiednio uczczone. Ciekawi mnie czy będzie to początek szans na częstsze mistrzostwa kraju czy znowu kibice będą musieli czekać latami na kolejny tytuł. No i ciekawe co z Legią - czy wygrzebie się z kłopotów i znów będzie walczyć o Mistrza czy też drogą Wisły Kraków - dawny hegemon rozgrywek będzie zespołem z środka tabeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje, które płacą coraz więcej raczej będą chciały czegoś więcej, także jeśli chodzi o poziom. Co roku problem jest ten sam, za dużo ogórkowych meczów w tym okresie. Dzielenie ligi na pół, dzielenie punktów, zwiększenie ligi, zmniejszenie ligi tego nie zmienia. Chyba ogólny poziom ligi jest za słaby, żeby jakiekolwiek rozwiązanie miało uatrakcyjnić te rozgrywki.

Lech mistrzem, świetna sprawa na stulecie.

Wisła spada, pewnie powodów jest mnóstwo, może to oczyszczenie w 1.lidze im pomoże. Gorzej jak utkną w niższych rozgrywkach jak inne zasłużone kluby.

Multiliga w zasadzie o nic, można mecze rozdzielić na inne terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, k05 napisał:

Jutro swoje spotkania mają Wisła Kraków i Śląsk Wrocław. Jeżeli Wisła Kraków jutro przegra to praktycznie wszystko zostanie rozstrzygnięte jeszcze przed ostatnią kolejką. 

Ns szczęście Radomiak pokonał Wisłę, bo za tydzień to Śląsk by poleciał... 😢

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła sama sobie winna. Jak można było sprzedać dwóch kluczowych graczy. Oczywiście to zasłużony klub, ale powinni spaść już sezon lub dwa temu. Tam ciągle jest, delikatnie mówiąc, bałagan.

@BeksW pełni się zgadzam, powiększenie ligi jeszcze bardziej obniżyło poziom. Ja wiem, że wielu będzie protestować, ale mnie się marzy liga z 2-3 zespołami zdecydowanie lepszymi od reszty, bo jeśli ktoś ma problemy ze Stalą czy Wartą, to potem nie ma co liczyć, że pokona Dinamo Zagrzeb czy Slavię Praga.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Przemolo napisał:

Ale jesteś z tego regionu i Górnik Łęczna z regionu też poleciał .

Jestem ale i tak więcej przebywam w województwie Mazowieckim niż Lubelskim. Do tego pisałem nie raz Ekstraklasy praktycznie nie oglądam bo wolę ligi które prezentuja wyższy poziom. Edit w okolicy stadionu Łęcznej nie byłem juz kilka lat a Legii jestem praktycznie  tydzień w tydzień😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, djadijos napisał:

Radomiak uratował Śląsk...

 

Też mi się tak wydaje. Myślę, że gdyby Wisła dziś nie przegrała to za tydzień oglądalibyśmy spadek Śląska. A tak coś, co jeszcze 10 lat temu wydawało się nie do pomyślenia, stało się faktem.

Za tydzień można powiedzieć, że Multiliga na pełnym luzie, bo prawie wszystko jest już rozstrzygnięte, jedyny znak zapytania to wicemistrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, djadijos napisał:

@Arkonpisząc że powiększenie ligi było błędem narażasz się na hejt ;)

Oczywiście masz rację. Równa liga to będzie dziadowska liga. 

 

P.S. Odezwę się na pw przed meczem z Legią xD

Zdaję sobie sprawę. :) Liczę, że Twoja Miedź pokaże klasę jak choćby Radomiak czy wcześniej Warta. Teraz, pewnie naiwnie, liczę że dwie ekipy awansują do europejskich pucharów. Może być nawet LK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, czerstwy napisał:

Beke to byś miał jakby było jeszcze ze 2-3 kolejki to oglądał byś we Wrocławiu w następnym sezonie  1 ligę😂

Mecze Śląska z komentarzem Cezarego Kowalskiego zamiast Roberta Skrzyńskiego? Nawet mnie nie strasz... 😭

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...