Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mad85 Dokładnie, miałem dodać że coś co staje się powszednie przestaje być wyjątkowe. A dwa - chociażby na Górnym Śląsku takie marki jak Ruch czy GKS mają mega oglądalność, czy takie ośrodki jak Łódź.

EDIT @up to oglądaj! Przecież co tydzień ich masz.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że Mioduski to żaden biznesmen bo optował za 12 zespołową ligą. :)

 

Nie sądzę, że jestem wyjątkowy, bo nawet wyniki oglądalności innych lig pokazują, że tylko hity przyciągają przed tv większą liczbę kibiców, a ja wolę częściej oglądać Jevticia czy Carlitosa niż Trochima czy Śpiączkę.

Prezesi różne głupoty mówią, poza tym weź pod uwagę, że słowa nie zawsze trzeba rozumieć dosłownie, czasem mają one określony inny cel. System Szkocki podobnie jak Hiszpański opierał się na jednym 2 kluby dostawały znacznie więcej niż reszta.

A czy te potrafisz pojąć, że zamiast Jevtica czy Carlitos ludzie wolę oglądać Messiego, CR czy Neymara ? Ludzie nie oglądają ESA dla piłkarzy a dla klubów z którymi się utożsamiają. Mniej klubów to mniej zainteresowanych kibiców ESA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik supermarketu to żadne wzmocnie. w coraz gorszą stronę to zmierza.

 

Jedno co można powiedzieć o DCC to podoba mi się jego postawa, nie narzeka, nie mówi, że ktoś się uwziął itd, nie wyszło tyle. Nie to jak niektórzy piłkarze którzy odegrali podobną rolę jak ten Keita z Lecha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Legii mi się podobała - próbują grać ataki kombinacyjne, szybkimi podaniami, nie jak to wyglądało latem i jesienią...

Chociaż można zadawać sobie pytanie czy to Legia gra dużo lepiej, czy Śląsk grał tak beznadziejnie. Bo po 10 minutach obiecującej dla gości kopaniny jakby kompletnie oddali inicjatywę.

Sytuacja w tabeli zaczyna wyglądać niebezpiecznie dla Lecha, który jeśli jutro straci punkty, to będą mieli 6-7 punktów straty. A jak się nie potrafi w większości meczów zgarnąć trzech punktów, to nie ma co liczyć na jakąkolwiek pogoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąganie jakichś daleko idących wniosków po dwóch meczach nie ma większego sensu, ale najbardziej podoba mi się fakt, że właściwie wszystkie nowe nabytki zaprezentowały się co najmniej dobrze. Remy rządził w defensywie, Phillips do momentu zejścia grał fantastycznie, podobnie Antolić, a podanie Eduardo przy pierwszej bramce rewelacja. Fajnie, że Vesović już może grać, a i uraz Szymańskiego nie okazał się groźny. Są powody do optymizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przewidywaniami zwolniony został Jan Urban, za niego Pawłowski w Śląsku. Uważam, że lepiej dla tego zespołu byłoby, gdyby to nastąpiło przed zimowymi przygotowaniami. Ten zespół powinien spokojnie grać w górnej ósemce, choć i tak najbardziej zaskakująca jest postawa Lechii. Duże miasta, piękne stadiony- szkoda niewykorzystania takiego potencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się w obu sprawach. Śląsk wcale potencjału nie ma, bo to zbiór piłkarzy którzy mieli dawno swój szczyt a w najlepszym wypadku takich który można jeszcze odbudować a z takiej mąki chleba nie będzie. Ten zespół może nawet spaść. Kto będzie trenerem w zasadzie jest nie istotne. Ich postawa mnie wcale nie dziwi.

 

W Lechii jest dość podobnie, choć tam akurat jest paru takich perspektywicznych ale tam też masę problemów poza sportowych co też pewnie się odbija,

 

Fajnie, że Adaś Chrzanowski gra w 1 składzie w Lechii i mam nadzieję, że latem trafi do Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Zarząd Bruk-Betu Nieciecza żalił się pisemnie, że Przegląd Sportowy stawia klub w złym świetle - Bartoszek taki dobry trener, a w klubie sami źli ludzie  Dziwne, że go od razu nie wywalili. :) Mam nadzieję, że spadną Sandecja i Nieciecza. 


Rafał Wolski niestety zerwał wczoraj więzadło krzyżowe - czeka go operacja.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...