Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.08.2022 o 09:52, dvbtowiec napisał:

Tu nie o same wady chodzi, ale przytaczane argumentacje. Skecze zawsze przekoloryzowują, gdyż inaczej nie byłyby zabawne. Ale mówi się że skeczów nie umieją się śmiać  Ci którzy nie przyjmują do wiadomości że mają wady lub postępują niewłaściwie. Taki skecz traktują jako atak. Widzą w nich siebie paradoksalnie. 

 

 

Skeczu na żywo nie widziałem, ale po tak głośnej rekomendacji obejrzałem w sieci. 

Dziwiło mnie, a może i nie dziwiło natomiast że w początkowym okresie Polsat nie dał skeczu na swoją stronę. 

Kabaret był na żywo i wg informacji jakie przeczytałem w sieci Polsat nie do końca wiedział co w nim będzie. Emisja na żywo poszła, ale potem przez jakiś czas jakaś dziwna cenzura. 

Sprawa była wyjaśniana przez Polsat. Nie mieli zgody Neo-nówki na wypuszczenie na YouTube. 

Sam kabaret bazujący na wulgaryzmach, przekazie wprost bez inteligentnej puenty, aluzji, przenośni, gry słownej. Cóż dawniej moim zdaniem były dobre kabarety jak Tey. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2022 o 08:18, wislok napisał:

Miało nie być nowych seriali, a tymczasem może ich być więcej, niż na typowych kanałach serialowych, ale jak słusznie zauważył @dvbtowiec nie liczy się ilość, a jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się kryć, że Polsat z serialami pozostawał w tyle. Widać też, że pozazdrościli Playerowi, gdzie w ostatnim czasie był wysyp polskich seriali, więc postanowili nadrobić stracony czas. Ciekawe tylko, czy jakość tych seriali będzie na tyle dobra, aby były to hity?

28 minut temu, djclassic napisał:

Lepiej niech kręcą te seriale. Wolę już te seriale niż te paradokumenty.

Tylko co z tego, jak te seriale najprawdopodobniej będą dostępne tylko w płatnym Polsat Box GO. Także paradokumenty nadal będą zasilać antenę głównego Polsatu.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tekstu wynika, że Polsat będzie te seriale pokazywać w podobnym modelu jak to jest z TVNem i Playerem - najpierw na płatnej platformie, a potem w telewizji.

O kilku tytułach przedstawionych w artykule było już wiadomo od jakiegoś czasu, na przykład o ekranizacji "Wotum nieufności" (zresztą informacje o sprzedaniu praw do ekranizacji krążyły krótko po premierze książki), i na ten serial czekam, podobnie jak na "Sługę narodu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko nie każdy ma dostęp do Playera, bo TVN na nieszczęście widzów każe sobie teraz płacić za tę usługę. Ech...

 

A co do polsatowskich seriali, to te były dobre. Do czasu. Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że od 2006r. Polsat się stoczył po równi pochyłej?

 

Oglądalność Polsatu podtrzymywały powtórki starszych seriali jak np. Rodzina Zastępcza, czy Świat według Kiepskich. Wiadomo, że Kiepskich już nie będzie poza ostatnim sezonem. Zastanawia mnie jaki kolejny gniot Polsat wymyśli na ich miejsce. Nie da się moim zdaniem powtórzyć i odtworzyć klimatu tamtych seriali i tamtych lat. Nowoczesna technika w tym nie pomaga, naprawdę. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, Lannan napisał:

Bardzo chcę też zobaczyć czwartą część, ale niestety nie ma jej nigdzie w telewizji

To będziesz musiał jeszcze poczekać.

"Kogiel Mogiel 3" dopiero pojawił się w TV w 2020 a e TVP miał być w Wielkanoc rok temu ale Krawczyk zmarł.

Ciekawe czy "Kogiel Mogiel 3" będzie lecieć na Polsacie Film?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...