Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Super Polsat nadawał dzisiaj w takim samym formacie starsze odcinki Świata według Kiepskich! Nie da się tego oglądać!

 

No ale tak myśląc, to właśnie dostajemy kanały grupy Polsat w HD za darmo. 😉 Oszczędności, albo zniechęcenie klienta do ogladania musi byc! :)

Edytowane przez September77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2022 o 19:34, neo_patryk napisał:

Też wolałbym logotypy kanałów Polsatu w takiej wersji, aczkolwiek moim zdaniem powinna być większa różnorodność, bo czasami czuję wręcz niesmak oglądając oprawy graficzne, które w zależności od kanału różnią się jedynie kolorami.

Wg. mnie najlepsze wersje byłyby wtedy, gdyby zrealizowali logotypów z projektów zamieszczonych na UPRP

Zrzut-ekranu-2021-06-16-o-09.38.51.jpg

W tedy by była różnorodność a nie wszystko na jedną modłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś równolegle w 3-ch kanałach Polsatu 3 filmy o Spidermanie nakładające się na siebie w czasie.

Polsat: ,,Niesamowity Spiderman''

Polsat Film: ,, Spiderman:Daleko od domu''. 

Super Polsat: ,, Spiderman,,

Ktoś kto układa te ramówki chyba nie myśli.

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś równolegle w 3-ch kanałach Polsatu 3 filmy o Spidermanie nakładające się na siebie w czasie.
Polsat: ,,Niesamowity Spiderman''
Polsat Film: ,, Spiderman:Daleko od domu''. 
Super Polsat: ,, Spiderman,,
Ktoś kto układa te ramówki chyba nie myśli.
 
 
Niby 3 filmy "o Spidermanie", ale jednak każdy z zupełnie innej serii filmów, a fabularnie innego uniwersum, więc nie do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek moim zdaniem powinna być większa różnorodność, bo czasami czuję wręcz niesmak oglądając oprawy graficzne, które w zależności od kanału różnią się jedynie kolorami.

 

A ja właśnie pochwalam tu Polsat za tę jednolitość, i oprawy i logo. Poprzednia oprawa jak dla mnie była za bardzo chaotyczna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z opiniami że jednolita oprawa na wszystkich kanałach, jest zbyt przytłaczająca. Nie ma wyraźnego wyróżnika kanału. Oglądam Super Polsat, mam wrażenie że to zwykły Polsat, oglądam Polsat News, odnoszę podobne wrażenie. Kanały powinny mieć swoją wyraźną identyfikację wizualną.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie to denerwowało w poprzedniej oprawie, ale to też może kwestia tego, że ona była po prostu za długo (15 lat). Obecna oprawa jest bardzo uporządkowana i nie kłuje nadmiarem grafiki i celebrytów. Podobnie zresztą jak oprawy TVN, które nie za wiele się zmieniają od samego początku istnienia stacji. 

Nie miałbym nic przeciwko gdyby Polsat powrócił do koncepcji odświeżania oprawy do roku, jak to było do 2005 roku. 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może uzupełnię, mnie nie chodzi absolutnie o skomplikowaną grafikę, ale inną na każdym kanale. Mogłyby zawierać cechy wspólne, jednak ten sam podkład muzyczny i identyczna grafika nie wyróżnia stacji.

Rozumiem ideę spójności graficznej wszystkich kanałów, ale trochę przesadzono jak dla mnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja doskonale rozumiem o co Ci chodzi. I właśnie taka różnorodność mi nie podchodzi (albo inaczej, może pochodziłaby, gdyby nie długość poprzedniej oprawy, która już trąciła słodyczą). Naprawdę podoba mi się obecna jednolitość oprawy na Polsacie. W końcu wszystko jest takie z sobą spasowane, uporządkowane, i nie ma się wrażenia, że każdy z kanałów należy do kogoś innego. 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lannan napisał:

 W końcu wszystko jest takie z sobą spasowane, uporządkowane, i nie ma się wrażenia, że każdy z kanałów należy do kogoś innego. 

To prawda, ale jest także wrażenie że oglądasz ten sam kanał :)

Pozostaniemy przy swoich zdaniach, mnie się nie podoba, jest za spójnie, za jednolicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może uzupełnię, mnie nie chodzi absolutnie o skomplikowaną grafikę, ale inną na każdym kanale. Mogłyby zawierać cechy wspólne, jednak ten sam podkład muzyczny i identyczna grafika nie wyróżnia stacji.
Rozumiem ideę spójności graficznej wszystkich kanałów, ale trochę przesadzono jak dla mnie.
Coś takiego jak w 2020-21 było idealne - oprawa taka sama, ale jednak w różnych kolorach i lekko różną melodyjką. Miałem nadzieję, że przy rebrandzie to zachowają, ale niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Paul234 napisał:

Ale tej jedności nie ma bo kanały bez Polsatu w nazwie dalej mają inne loga. Brakuje mi sPolsatyzowania TV4, TV6 i Nowa TV.

A mi brakuje ewolucji loga dla kanału Polsat Music (i ewentualnie też innych kanałów muzycznych Polsatu) z którą to coś się długo spóźniają. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paul234, ale mowa jest głównie o kanałach pod nazwą Polsat, a nie o wszystkich należących do tej grupy. 

 

@dvbtowiec Nie mam wrażenia, że oglądam ten sam kanał, bo przecież jest nazwa pod logiem. Mnie się ta jednolitość podoba. 

 

@matjot Przecież obecna oprawa właśnie różni się kolorystyką, tylko melodia jest wszędzie ta sama. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lannan napisał:

bo przecież jest nazwa pod logiem.

Logo to jak spinka do krawata. Wyróżnia Cię strój :)

Jeśli wszyscy się ubierzemy tak samo, nie mamy swojej indywidualności, tylko twarz nas odróżnia.

Tak odbieram obecną oprawę.

Oprawa powinna pasować charakterem do profilu kanału tematycznego. Teraz tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie przeszkadza, wyrażam swoje zdanie :)

Konkretny przykład Polsat News oprawa zmieniona na spójną z kanałami Polsatu, ale stół w studio cały czas identyfikuje się z strzałką, która była wyróżnikiem Polsat News.

Brakuje mi w tej oprawie ładu i składu z profilem stacji.

Ale taki wybór nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




@matjot Przecież obecna oprawa właśnie różni się kolorystyką, tylko melodia jest wszędzie ta sama. 
 


No właśnie w obecnej oprawie różnice są kosmetyczne - we wszystkich dominuje ten sam granatowy. Wolałbym żeby po pierwsze - logo kanałów było takie jak we wnioskach urzędu patentowego (poza głównymi, 5 pasków wygląda lepiej niż 7), po drugie - tło oprawy każdego kanału miało inny kolor, jak w poprzedniej oprawie wspólnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nadchodzącym "sezonem ogórkowym" czyli wakacjami mam pomysł, może zamiast powtórek paradokumentów Polsat puszczałby seriale animowane? Co myślicie o takim pomyśle? Ja byłbym pozytywnie nastawiony do w/w pomysłu, zamiast puszczania powtórek paradokumentów w tzw. "sezonie ogórkowym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...