Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 i 6 przykazania nie znasz ? W sumie nie ma takiego obowiązku.  Myślałem, że w Polsce mamy wolność światopoglądową, religijną i jeśli stacja prywatna np. transmitować niedzielną mszę św. to po prostu to robi.  Ciekawe to wasze pojęcie liberalizmu, że mamy wolność, ale nie mogą promować chrześcijaństwa, bo ja nie jestem katolikiem. Nie ma obowiązku oglądania Polsat News w niedzielę o 9.00. 

Reszty bzdur nie będę komentował.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wislok napisał:

Co złego jest w wartościach katolickich, które są uniwersalne- nie zabijaj, nie kradnij ? 

To są także wartości spisane w aktach prawnych, nie przypisujmy ich wyłącznie do wartości katolickich.

Co do samych audycji religijnych tutaj w pełni zgadzam się z @wislok Stacja prywatna tworzy ramówkę wg własnego uznania, nie ma zakazu i nakazu emitowania określonych audycji religijnych.

Widz ma wybór, jeśli treści go nie interesują zmienia kanał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lannan napisał:

 

A choćby to w tym złego, że nie każdy jest katolikiem i stacje powinny być świeckie. Zresztą, katolicy sami przeczą swym wartościom. 

Powinny? A gdzie to jest zapisane? Mamy wolność słowa i jak ktoś chce sobie założyć stację katolicką, to ma do tego pełne prawo, tak samo jak do zakładania stacji świeckiej, protestanckiej, prawosławnej i tak dalej.

 

A co do przeczenia wartościom - nie wkładaj wszystkich do jednego worka. W każdej społeczności są ludzie, którzy na serio kierują się swoimi wartościami,i ci, którzy się nimi sprzeniewierzają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dvbtowiec napisał:

To są także wartości spisane w aktach prawnych, nie przypisujmy ich wyłącznie do wartości katolickich.

Co do samych audycji religijnych tutaj w pełni zgadzam się z @wislok Stacja prywatna tworzy ramówkę wg własnego uznania, nie ma zakazu i nakazu emitowania określonych audycji religijnych.

Widz ma wybór, jeśli treści go nie interesują zmienia kanał.

Gdzie napisałem , ze wyłącznie? Kościół katolicki głosi te wartości to znaczy, ze to są także wartości katolickie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lannan napisał:

Co do loga, to jest to przecież Słońce, którego promienie po prostu się chowają i tworzą paski. Nie wiem gdzie tam widzicie piłkę czy logotyp czipsów. :)

Coś w tym jest patrząc na ten spot:

Piłka może jest przez to że po pierwsze logo jest okrągłe a po drugie było ono w spotach przedstawiane właśnie w tej formie:

Podsumowując nowe logo to okrągłe słońce (takie jak jest w rzeczywistości) a jego promienie są teraz wewnątrz jako paski. Te poprzednie logo używane do 2021 roku przypominało zaś tarczę do cyrkularki a nie słońce. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wislok napisał:

Gdzie napisałem , ze wyłącznie? Kościół katolicki głosi te wartości to znaczy, ze to są także wartości katolickie. 

Masz rację, ale źle zbudowałeś to zdanie. Powinno brzmieć "Co złego jest w wartościach uniwersalnych takich jak nie kradnij, które wyznaje także Kościół Katolicki?"

Twoje zdanie zabrzmiało jakby inni czerpali z wartości Kościoła. Zostawmy te detale.

24 minuty temu, Poland napisał:

Podsumowując nowe logo to okrągłe słońce (takie jak jest w rzeczywistości) a jego promienie są teraz wewnątrz jako paski.

Interpretujesz to tak, bo wiesz że poprzednie logo było słońcem. Siła sugestii.

Gdyby nie to, absolutnie w niczym nowe logo słońca nie przypomina. Promienie to emisja na zewnątrz.

Które zresztą nie bardzo mi się podoba. Ale taki wybór stacji, nic mi do tego.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tu się nie zgodzimy, ja uważam, że jeśli stacja prywatna ma ochotę wyemitować Mszę Świętą na swojej antenie to jak najbardziej ma do tego prawo. To jest tylko i wyłącznie decyzja właściciela. Nie za bardzo rozumiem, czym ma być to wciskanie wartości.
Co do stacji publicznej to inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz świadomość tego, że to iż Tobie się fakt zapraszania Kozidrak nie podoba mało kogo obchodzi? Będą ją zapewne zapraszać dalej i w TVN i w Polsacie, a kto wie czy i nie w TVP. Będziesz musiał przejść do porządku dziennego z tym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi czy Ciebie czy kogokolwiek to obchodzi, forum służy do wyrażania opinii i wyrażam swoją. 

Doda nazwala Polsat wolnymi mediami w przeciwieństwie do TVP i TVN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pojednanie Steczkowskiej i Dody to rzadki pozytywny przykład w polskiej rzeczywistości.  Szczerze obyło by się bez tych gości specjalnych. 

Doda znowu o TVN. Alez orka😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszyłem z występu Beaty, chociaż jak dla mnie jej strój był zdecydowanie ,,za słodki". Dobrze też wypadła Grzeszczak. 

W tym samym czasie był festiwal na TVP, i tam również wszyscy byli okej. 

 

Edytowane przez Kirk
Właśnie dlatego że to jest forum, to można pisać to, co chce się wyrazić, ale nie można rzucać tekstem "nikogo to nie interesuje". Zapamiętaj.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podobnie jak twoja fobia antyklerykalna😂

Na zeszłorocznym festiwalu TVN wiecej bylo polityki niz muzyki. Pamietam zachwyt niektórych. Ale nie bylo o TVN. Pozazdrościć fanów. Dody koncert najmocniejszym punktem. Ralph Kamiński miłą odmianą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wybór, nikt nie kazał oglądać. Ja praktycznie festiwalu Polsatu nie oglądałem. Dzięki Tobie sobie włączyłem Kozidrak z Dodą i fragment koncertu T.Love i zaraz wyłączyłem bo było bardzo średnio . Sam sobie stwarzasz problemy...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów, może Ty? 

@dvbtowiec TVN w swojej sprawie robił polityczne show. Nie udawajmy, ze było inaczej. 

Doda miala swój recital i mówiła to co chciała:) Na tym polega wolność słowa w wolnych mediach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artysta na tym poziomie powinien umieć posiadać dystans od spraw prywatnych. W tej kwestii jest nieobiektywny, z prostej zależności toczonego sporu. 

Polityka w wydaniu TVN była wrzutkami prowadzących (nie były to osobiste emocjonalne wrzutki) , nie artystów o ile pamiętam. 

Na wielu koncertach w przeszłości artyści kabaretowi i satyrycy także żartowali z polityki. To neutralny trmat, który dotyka każdego globalnie, a nie prywatnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...