Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo Świata Według Kiepskich. Na ipli jest już kolejny odcinek do obejrzenia za darmo. Wydaje mi się że jest to jakaś wczesna wersja, nie do końca obrobiona. Brakuje w niej "pipania" w czasie przekleństw jak również nie jest podłożony śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w kwietniu w Polsacie:

 

PN WIELKANOCNY >

 

Rzeczpospolita babska [1969]

Janosik [1974 ]

Wyspa dinozaura 2 [2008]

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodzieje Pioruna [2010] (chyba premiera! Tylko szkoda, że o ...12:00)

Sztos 2 [2012] (premiera! Nie do uwierzenia, e dają premiery w Święta)

 

 

Poza tym m.in.:

Geneza planety małp [2011]

Pasja [2004]

Predators [2008]

Azyl [2002]

Kolekcjoner kości [1999]

Ktoś całkiem obcy [2007]

Bank [2009]

Wrobiony [2012] (premiera)

Pozdrowienia z Paryża [2012] (premiera)

Gliniarze z Brooklynu [2009]

Nie zadzieraj z fryzjerem [2008]

Nick i Nora [2008]

Łzy diabła [ 2010 ] (premiera)

Spadkobiercy [2011 ] (premiera)

Zmierzch [2008] (premiera w Polsacie)

Spiderman 3 [2007]

Małpy w kosmosie [2008]

Merida Waleczna [2012] (premiera)

Rio [2011] (premiera)

Pan Popper i jego pingwiny [2011] (premiera)

Królewna Śnieżka [2012] (premiera)

Dom z kości [2010] (premiera)

Mroczna kraina [2009] (premiera?)

Marley i JA :Szczenięce lata [2010] (premiera)

 

 

Jak widać Polsat znowu szaleje: Merida waleczna, Sztos 2, Łzy diabła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Polsaty i TVN-y tak rzadko nabywają prawa do najnowszych-topowych horrorów? TVN ostatnio pokazał wprawdzie Paranormal Activity I, II, III... ale to i tak mało :/ Ciekawe za ile lat doczekam się "Naznaczonego", bo o produkcjach wcześniejszych już sam zapomniałem.

 

Nie opłaca się? Te filmy są zakazane w PL?

 

Łzy diabła....

Ten tytuł akurat nic mi nie mówi... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek widziałem odcinek TzG. Powiem krótko - nie umywa się do tego co pokazywał TVN. Ibisz - totalne dno. Druga prowadząca całkiem całkiem, ale do Skrzyneckiej brakuje jej kilku lat świetlnych. Wszystko przebiega w ekspresowym tempie, prowadzący gnają żeby jak najszybciej puścić reklamy. Ogląda się to okropnie. Z "gwiazd" znałem może 4 osoby. Jedyny plus to Jury, które wypada całkiem przyzwoicie. Cała otoczka graficzna to straszna bieda. Podsumowując - dramat! Oby jak najszybciej to zakończyli i przestali się ośmieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć w tym wątku długo już nie pisano to chciałam dodać, że program "Nasz nowy dom" doczekał się drugiej edycji. Już dwa odcinki zostały wyemitowane. Program budzi spore zainteresowanie. Po każdym odcinku forte zamieszcza na swojej stronie (http://www.forte.com.pl/pl) informacje o zmianach dokonanych w danym domu. Widać, ze współpraca Forte - Polsat układa się dobrze...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić takim zainteresowaniem - zarówno ze strony uczestników programu, bo przeciez w Polsce bieda piszczy i nie codziennie zdarza się, aby ktoś zrobił ze starej chałupy willę. A zainteresowanie ze strony widzów to niewątpliwie przejaw zazdrości i pożądania - Polacy są bardzo ciekawi zarówno życia gwiazd, ale także wszystkich "innych", którzy dostali "nowe życie" od telewizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat się gani,ale myślę, że "Twoja twarz brzmi znajomo" To jest strzał w "10". Podoba mi się formuła,zabawy, która ma szczytny cel i nie wyciąganie kasy od widzów za smsy. Dużo fajniejsze niż "Bitwa na głosy". Tu są świetne wyniki oglądalności - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tw ... e-ma-szans

Co do TZG to notuje bardzo dobre wyniki oglądalności i to był kolejny dobry ruch Polsatu, bo nie istotne dla Polsatu będzie to czy oceniamy to lepiej niż TVN czy nie, jeśli jednak widownia będzie i odpowiednie zyski. Polsat został liderem pasma piątkowego, zwiększył udziały i widownię,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zauwazyłem w zapowiedzi piekielnej kuchni kolesia (wysoki,przy kości w okularach,ciemne włosy), który był w ugotowanych i w I edycji Materchefa, pamietam, że przeszedl eliminacje ale potem dośc szybko odpadł. Poza tym jedna kobieta tez mi tam znajmo wygladala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Polsat inwestuje w premiery filmowe. W marcu był "John Carter" i "Avengers", teraz w kwietniu będzie "Merida Waleczna". Jak tak dalej pójdzie, to pod koniec roku zawita do nas "Iron Man 3". I po co mieć HBO? Kilka miesięcy cierpliwości i masz to samo w DVB-T. :)

Jedynie serial "Gra o tron" nie jest na razie sprzedawany do ogólnodostępnej telewizji. A czy na świecie "Grę o tron" pokazał już jakiś kanał niekodowany? Chodzi oczywiście o sezony od 1 do 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...