Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam ludzi, którzy lubią seriale i to jeszcze powtórki. Wypełniając ten czas, czekają na kolejne sezony. Dla mnie to niepojęte. Tym bardziej podziwiam.

 

Wiesz są seriale i seriale. Są ludzie i ludzie. Są gusta i guściki.

 

Gospodyni domowe lubią np. jakąś telkę na TV4, ja lubię Breaking Bad na FOX, ktoś inny woli Teorię wielkiego podrywu w Comedy Central.

 

Z serialami jest jak z filmami. Do niektórych można wracać co jakiś czas i się nie nudzą, a inne oglądamy na zasadzie "zaliczyć i porzucić na zawsze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vernon: Z jakiego powodu przerwali to wiedziałem, ale czy Przyjaciółki na pewno wrócą to nie jestem pewny.

 

@up: Ja tak mam np. z Kiepskimi i Kevinami - mogę oglądać setki razy i nie nudzi. Oczywiście musi być jakiś odstęp czasowy.

 

BTW: Nie będę jednak stosował tych cudzysłowów w tytułach, bo są według mnie zbędne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to prawidłowo! Czekam więc na wiosnę. Nie będzie za to drugiego sezonu 2XL. Być może zdecydują się kontynuować produkcję jesienią 2014, wiosną stawiają bardziej na rozrywkę. Kończy się też chyba definitywnie Hotel 52. Czyli wiosną będziemy mieli chyba tylko dwa seriale w paśmie czwartkowym - Przyjaciółki i To nie koniec świata. Będzie też Top Chef, Must Be the Music, Got to Dance. Ciekawe jak z paradokumentami. Dlaczego ja? i Trudne sprawy to raczej pewniaki, ale nie wiem co ze Zdradami i Ślubną gorączką - ten drugi to straszny gniot, mam nadzieję, że wyleci. Wylatuje też na pewno Fat Killers.

 

Mogliby więcej inwestować w seriale zagraniczne. Biblia okazała się hitem, powinni teraz iść za ciosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie komercyjnej wyniki filmów religijnych są słabe....

 

Ale nie o tym

Już wkrótce w Polsacie zobaczymy pilotowy odcinek nowego pr. rozrywkowego oryg. zatytułowanego YOUR FACE SOUNDS SIMILIAR. Prowadzi K.Ibisz. Format Endemola.

Szczegóły tutaj:

http://tvpolsat.info/forum/viewthread.p ... post_49041

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus Nie wiadomo czy zostanie YOUR FACE SOUNDS SIMILIAR pokazany w Polsacie . Odcinki pilotowe nie zawsze są emitowane w TV - czasem bywa tak, że odcinki pilotowe są testowane np. na 5000 tyś. widzów i jeśli wyniki będą zadowalające do dokręcą kolejne i puszczą w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nocne calltv znowu zawieszone i wydłużone wróżki. Nie rozumiem czemu ten program jest co chwilę zawieszany i odwieszany. Powinien albo całkowicie zniknąć albo być emitowany regularnie. Wolałbym tą pierwszą opcję. A najlepiej aby i wrózki i calltv znikły. Przecież duże zagraniczne stacje komercyjne w nocy emitują filmy i inne programy i nie bankrutują od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polsat sprzedaje w nocy reklamy.

2:00 - 2:15 reklamy

2:15 - 3:15 calltv

3:15 - 3:30 reklamy

3:30 - 4:45 wróżki

4:45 - 5:00 reklamy

5:00 - 5:45 Wstawaj! Gramy!

5:45 - 5:58 reklamy

 

Więc w nocy i tak jest 12 minut reklam na godzinę + autopromocja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tych reklam w cenniku podawanym na Polsat media nigdy nie było. Ale w tvn w AM kiedyś było 100 zł za reklamę po Arkanach magii więc w Polsacie będzie pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że z ramówki polsatu wyleciał sądowniczy paradokument "Czyja wina" i na początku został on zastąpiony "Stop drogówką" a teraz o tej porze jest powtórka "2XL"

To kolejny paradokument który wyleciał z anteny po "Kocham Enter" na TVN-ie w tym roku i "Nieprawdopodobne a jednak" w zeszłym roku na Polsacie

Czy sądzicie że kiedyś w polskiej telewizji skończy się era paradokumentów i ludzie odwrócą się od "Sztandarowych" produkcji tego typu czyli "Dlaczego Ja' i "Trudne Sprawy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy wyemitowane podczas tegorocznego ''Mikołajkowego Bloku Reklamowego'':

 

Avon / Krakus / Orange / Invest Bank / Skoda / Biedronka / Plus / Vibovit / Fairy / PZU / Vicks / Play / Ambi Pur / Hepatil / Kaufland / Head & Shoulders / Prostalong Complex / Alior Bank / Duracel / Acard / Bank BGŻ / Toffifee / Vizir / USP Zdrowie / Milka / Gillette / Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Paradokumentami myślę będzie tak jak z reality -show, które też królowały w polskiej telewizji.

Podzielam tę opinię. Już od kilku miesięcy nie obejrzałem żadnego programu tego typu. Po prostu już mi się przejadły i scenariusze są coraz słabsze. Pierwszy sezon "Trudnych spraw" był extra, a potem równia pochyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...