Skocz do zawartości

Czwarta platforma cyfrowa na polskim rynku?


koleś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tajemnicę zapewne dlatego, że jednocześnie poproszono ludzi z branży, aby pary z gęby nie puścili :wink:

 

kurde, na Waszych targach coś się działo? hmyyy.. ma ktoś satkurier z relacją z tej imprezy? może coś jest pokątnie zakamuflowane?

 

a może pamiętacie inną konferencję kogoś (nie n, nie canal plus, nie polsatu, nie tvp) ostatnio????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako obywatel satkurier forum dolaczam sie do tego apelu i popieram Fiant`a jako kandydata na powiernika plotki, celem jej rozpowszechnienia :) mr orbita, wez przyklad z wlodazy kraju i potem zdementuj to :) my sie dowiemy, a nie bedzie przypalu ;) wilk syty i owca cala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wejście kolejej platformy to przegiecie, dla jakiegoś kanału będzie można mieć kilka platform a większość z ich oferty będzie się dublowała. Bezsensu jest mieć 4 i więcej platform w jednym państwie, najlepiej 2, które będą ze sobą konkurowały ale nie tak jak CP i Cyfra kiedyś. Powinny te platformy oferować jak najniższe ceny i jak najwięcje usług, kanałów w HD, wyższej jakości a nie że stoją z miesjcu i nic nie robią, raz na rok dodadzą dwa kanały, to powinna być konkurencja na MAXXX'a. Nie potrzeba następnego gracza u nas, przynajmniej takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie do tych co "wiedzą" ?

Skąd wiecie, że to będzie nowa platforma, a nie jakiś pakiet kilku kanałów, które będą tzw. Premiuim w ramach innych platform.

Przecież na przykładzie Nki widać, że tworzenie nowej platformy to nie jest taka prosta sprawa i że wcale nie jest tak łatwo pozyskać nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że platform jednak nie będzie 4 tylko nawet 5. Myślę, że w pierwszej kolejnosci powstanie platforma TPSA i to w ciągu jednego roku, a abonenci TPSA czyli najbardziej zainteresowani dostaną szczegółową ofertę. Później powstanie platforma TVP, ale kiedy to naprawdę trudno powiedzieć.

Nie chce nawet myśleć, co by sie działo, gdyby jeszcze jakaś platforma dołączyła na nasz rynek z zagranicy.

Są to tylko moje przypuszczenia, chociaż stawiam w pierwszej kolejności na TPSA. :?::D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym się nie go końca zgodzę, bo w kablówce nie masz takiej jakości jak na satelicie, to raz. Dwa: na satelicie masz więcej kanałów niż w jakiejkolwiek kablówce na świecie. No cóż, moze i taka informacja ma wywołać zamieszanie, ale moze być w tym ziarnko prawdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moze i taka informacja ma wywołać zamieszanie, ale moze być w tym ziarnko prawdy...

Jeżeli nawet to tylko plotka, to dobrze, że się pojawiła. Może da do myślenia innym, na przykład takiej Cyfrze+. Zasieje ziarno niepewności, da do myślenia i dzięki temu może zaczną coś robić (czując - choćby fikcyjny - oddech nowej konkurencji) dla swoich nie tylko przyszłych, ale i obecnych abonentów.

 

Wciąż do poprawy są:

1. jakość (choćby słynna już od lat fonia na kanałach Discovery),

2. oferta (dosyć słabo rozszerzana - wbrew prośbom abonentów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Videostrada... to nie jest zbyt wygodne rozwiązanie, na jeden TV może tak, ale gdy jest ich więcej? Kiszka :P

Inna sprawa, czy w ogóle Videostrada jest dostępna na terenie całego kraju? ;)

 

Jakość ponoć jest już lepsza ;)

A co do zasięgu to mam newsa z 04.10.2007

Telekomunikacja Polska zwiększyła z 6 do 41 liczbę miast, w których klienci mogą korzystać z multipakietu tp, czyli oferty składającej się z telewizji i wideo na życzenie, szybkiego dostępu do internetu oraz usług telefonicznych.

Źródło: http://www.telepolis.pl/news.php?id=9537

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i tak ma mały zasięg... co do jakości to wiadomo, ze im więcej ludzi zamawia taką uslugę to powinni zwiększać jakość i dostępność tych usług gwałtownie, powinna nastąpić tzw rewolucja, czyli gwałtowny przewrót jakby ktoś nie wiedział. Bardzo mnie ciekawi ile łącza zżera jakiś kanał, a ile HD by jadło :?: hoho o i ciekawe kiedy będzie HD w tej usłusze, o ile będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...