Skocz do zawartości

Czwarta platforma cyfrowa na polskim rynku?


koleś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby to przypuszczenia,ale mozna przyjac za pewnik.Ta platforma bardzo niewiele placi za prawa,abonentow ma niby od za[beep]a,a zyski raczej mizerne.Poszedlbym nawet dalej,ze nawet polowa zalicza sie do pakietu mini,albo niektorzy maja po 2-3 abo CP,w tym 2 mini i wszystko jest liczone jako trzech odrebnych abonentow.W cyfrze wystarczy splitter i nie trzeba 2 abonamentow,a tu sie tak nie da.Pozostaje wiec kwestia metody naliczania abonamentu.Tak czy siak,to co podaja,jest nierealne na normalnych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal218

"Niby to przypuszczenia,ale mozna przyjac za pewnik"

 

Człowieku czy ziobromania Ci już do głowy uderzyła :?:

 

"niektorzy maja po 2-3 abo CP,w tym 2 mini"

 

A mógł byś podać powód dla, którego ktoś miał by brać 2x mini :shock::!: a do tego jeszcze familijny :?:

 

to przecież bardziej by się opłacało wziąć np. najniższy pakiet z C+ lun "n"

i mieć dodatkowo jakieś kanały, których na CP akurat nie ma bo tam też się te podstawowe powtarzają .

 

Co Wy z Cyfry tak strasznie atakujecie poziom klientów CP :?: czy to ważne jaki kto ma abo. :?: i ile płaci :?:

 

Ja płacę 69 zł włącznie z dzierżawą dekodera mógł bym przejść na nową umowę było by taniej ( choć teraz po zmianie cen pakietów to nawet się by niewiele zmieniło) ale mi się po prostu nie chciało pier... i płacę ile mam ochotę.

I nie martw sie kolego o nas (abo CP ) jest nas tylu że nawet gdyby C+ zrobiła pakiet za 5 zł. to Was i tak tylu nie będzie bo Wasza platforma stoi w miejscu a kto stoi w miejscu - ten się cofa a ze tak jest to wystarczy poczytać Wasze posty w tematach C+ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieuważam, żeby Cyfra stała w miejscu, w tym roku dołączyła HBO Comedy Fox Life, do końca roku dojdzie jeszcze kilka kanałów. Po co iść w ilość, jak można w jakość. Tylko nie piszcie, że dołączyli Promocja TV, bo to jest kanał FTA i poprostu dołdali go do listy.

Poza nowymi kanałami w najbliższych 3-4 miesiącach bedzie jeszcze dekoder PVR, VOD, nowa siedziba, nowy uplink i powiększona pojemność satelitarna. Więc jeżeli to nie jest rozwój, to jesteście poprostu nieobiektywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips HD PVR będzie w listopadzie. Zobacz, że CP ma już nową stację, z tego co pamiętam. Nowa siedziba będzie w pierwszym kwartale 2008 roku 5584.gif dla mnie projekt fajny. Co do pojemności satelitarnej to już na nią czekamy i czekamy i doczekać się nie możemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal218

 

Człowieku czy ziobromania Ci już do głowy uderzyła :?:

 

A mógł byś podać powód dla, którego ktoś miał by brać 2x mini :shock::!: a do tego jeszcze familijny :?:

 

to przecież bardziej by się opłacało wziąć np. najniższy pakiet z C+ lun "n"

i mieć dodatkowo jakieś kanały, których na CP akurat nie ma bo tam też się te podstawowe powtarzają .

 

Co Wy z Cyfry tak strasznie atakujecie poziom klientów CP :?: czy to ważne jaki kto ma abo. :?: i ile płaci :?:

 

Ja płacę 69 zł włącznie z dzierżawą dekodera mógł bym przejść na nową umowę było by taniej ( choć teraz po zmianie cen pakietów to nawet się by niewiele zmieniło) ale mi się po prostu nie chciało pier... i płacę ile mam ochotę.

I nie martw sie kolego o nas (abo CP ) jest nas tylu że nawet gdyby C+ zrobiła pakiet za 5 zł. to Was i tak tylu nie będzie bo Wasza platforma stoi w miejscu a kto stoi w miejscu - ten się cofa a ze tak jest to wystarczy poczytać Wasze posty w tematach C+ :lol:

 

Nie jestem fanem Ziobry,a wrecz wrogiem.

 

Powod na 2-3 abonamenty?Miec dostep do oferty w kazdym pokoju.Wiekszosc ma wiecej niz 1 tv,a nie kazdego stac na oplacanie 2 pelnych pakietow,wiec biora by miec np TVN-y jako usypiacz w sypialni.

 

Zaden z pakietow nie jest tak tani jak ten w CP.

 

Mnie wisi poziom klientow CP.Chodzi o to,ze maja najwiecej abonentow,slaba oferte(bardzo tanie prawa),a zyski mizerne i gdyby nie inwestycje przy uruchomieniu N-ki,bylyby wlasnie w CP najmniejsze zyski.

 

Nie pisz do mnie jakbym byl obronca Cyfry,bo jestem bardzo daleki od tego.Rok temu uciekalem z niej do N-ki,ale tam sie srogo zawiodlem i przed swietami wrocilem z powrotem.W N-ce nastapil krok milowy w przod,ale nie zaluje decyzji,bo nadal mimo wszystko oferta Cyfry jest jeszcze najlepsza,jesli ktos lubi sport i w miare dobre filmy.W dodatku za pakiet jaki mam w podpisie placilem 79 zl,a od lipca kiedy dorzucilem opcje HD place 91 zl,wiec nie sa to wygorowane pieniadze,a wrecz jak dla mnie to taniocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieuważam, żeby Cyfra stała w miejscu, w tym roku dołączyła HBO Comedy Fox Life, do końca roku dojdzie jeszcze kilka kanałów. Po co iść w ilość, jak można w jakość. Tylko nie piszcie, że dołączyli Promocja TV, bo to jest kanał FTA i poprostu dołdali go do listy.

Poza nowymi kanałami w najbliższych 3-4 miesiącach bedzie jeszcze dekoder PVR, VOD, nowa siedziba, nowy uplink i powiększona pojemność satelitarna. Więc jeżeli to nie jest rozwój, to jesteście poprostu nieobiektywni.

 

Wiadomo, ze całkiem w miejscu nie stoi, ale z ta jakością to już nie jest tak jak przed konferencją N-ki. Jeśli nie wygra przetargu na OE to cienko będzie. Mnie tam wszystko jedno bo mam CP, a z piłki nożnej oglądam przeważnie mecze miedzypaństwowe. Tylko co na to powiedzą inni? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Niestety w tym nie roku nie uda się uruchomić platformy cyfrowej Telekomunikacji Polskiej. Byłaby ona dostępna wszędzie tam, gdzie nie może podłączyć klientów do usługi telewizyjnej w oparciu o łącze internetowe DSL. Pakietu satelitarnego TP możemy spodziewać się w 2008 roku. Czytaj więcej

satkurier.pl

 

Eee bez sensu jeśli tylko tam gdzie nie można uruchomić tego przez kable, taka jest moja opinia. W dalszej części artykułu jest napisane jest "w jaki sposób tanio", hmm TP i tanio :?: Nie widzę tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w życiu nie podpisywałbym umowy z TP. Ostatnio mają super ofertę MIXa stacjonarnego - czyli dzwonienie przez doładowanie telefonu zdrapką. Fajnie co nie... Ale nie w TP....

Abonament za usługę to uwaga... 48zł z groszami :lol: 48zł za wiszący w korytarzu relikt przeszłości, z którego nie można dzwonić jak się nie doładuje :lol:

 

Tak samo "tanio" będzie i tutaj. Zobaczcie jaka denna jest ich oferta i za jaką cenę. To już wolę pakiet Mini w CP wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

Tak czułem, że wielkie nic z tego wyjdzie... Pewnie to była jakaś wielka sensacja, która nie znajdzie odzwierciedlenia w rzeczywistości... A jeśli powstanie ta platforma, o której narazie cisza, to stawiam wszystkim piwo :mrgreen::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie cos tak mi sie zdaje ze moze nie tyle co wycofa się, ale lekko ztonuje :) Ostatnio zaczeli im patrzeć na łapska co z pieniądzem robią w tej kwestii..

 

Ps. Mr. Orbita nie był by sobą gdyby nie za anosował sugestii że "Platforma ze wschodu" to nie wszystko (oczywiście bez szczegółów co do niej) i podsycił dyskusję wzmianką o TVP. Wydaje mi się że tak jak nam rośnie apetyt na wiedzę o niej, tak Orbita poznaje szczegóły... tylko czemu nic nam nie mówi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mr Orbita - TVP nigdy nie podjęła decyzji o uruchomieniu platformy. Jej zarząd w tej sprawie jest podzielony. Według nieoficjalnych doniesień prasowych wiceprezes Marcin Bochenek popiera ten projekt, a prezes Andrzej Urbański i pozostali członkowie zarządu już nie popierają.

 

Jedyna możliwość platformy TVP to model ORF Digital, czy CzechLink. Jednak również w tym przypadku potrzebne będą spore inwestycje. Telewizja publiczna musi np. wymienić system kodowania, bo obecnie korzysta z bardzo starej wersji Videoguardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle słyszałeś.

Sky Digital w Anglii wymienia karty co pewien czas ponieważ znajdowane były sposoby na podbijanie kart. Ciągła wymiana powoduje że nie ma kluczy w [beep]. To jest zwykły system który bez większego problemu można złamać, jeśli nagra będzie wymieniać tak często karty to będzie taki sam efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...