Skocz do zawartości

Czwarta platforma cyfrowa na polskim rynku?


koleś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może koledze chodzi o to, że SportKlub jest udostępniony klientom mającym zaabonowaną Videostradę TP, a teraz już mówi się o satelitarnej platformie świadczonej przez tego samego operatora. Sądzę, że oferta satelitarna TP będzie się różniła programowo i część kanałów, które znajdują się w Videostradzie, a jednocześnie są chronione prawem wyłączności w cyfrowej platformie, nie będą oferowane przez satelitarną TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

chyba tu chodziło o Orange ( która jest 4 platformą cyfrową ) w Polsce . Chyba że ktoś jeszcze będzie chętny .

 

przez Shadowriver » 14 wrz 2007, o 00:22

Viasat raczej się Skandynawią zajmuje ;p na hdtvpolska jest bardziej przekonane że to Sky (coś ma kombinować z N ;p);p dodatkowo jest tam jakiś "amstrad" coś tam gada że wie o wszystkim i plotkuje że nasze oczy wystrzelą w kierunku marsa jak się dowiemy kto to ;p no cóż jedynym szokiem dla mnie był by Sky albo... Premiere XD

(chyba dobrze wstawiłem cytat ( nie wiem )

 

 

też bym się skłonił to tezy że SKY kombinuje od dawna ( od samego począdu coś w N ) ( nie mówię że żandna platforma jest zla , ani dobra , ani N nie faworyzuję ) ale przeglądając stronę SKY UK widzi się na żywca wiele podobieństw i rozwiązań co w N jest .

 

zaczynając od dekodera : SKY ma SKY BOX (biały ) i skyBox +HD ( czarny ) w N jest nBOX i nBox Recorder. ( nawet pilot jest prawie taki sam )

podział pakietów w SKY i w N http://www.sky.com/portal/site/skycom/s ... s/ultimate (prawie też taki sam ) i nawet sposób dokupowania kanałów premium też podobnie : ( w N są pakiety premium ) , i jest jeszcze wiele podobieństw .

 

to jest tylko takie gdybanie , gdyby na którejś konferencji N , wyszedł Murdoch :) . Bo N bardzo upodabnia się do SKY - i to są tylko takie moje myślenia )

może ITI tak naprawdę tylko pomaga wprowadzić do polski R. Murdocha :) ( to są tylko takie myślenia , moje ).

 

 

PREMIERE z tego co wiem to też jest Murdocha . ( ma ileś procent w tej platformie udziałów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę sens . po prostu TV PULS ,jest stacją która , aby zdobyła renome , taką jak polsat , czy TVN , potrzeba czasu . ( prawdopodobnie nie chcieli tyle czekać). bo jak by Murdoch chciał to by zapewne kupił TV PULS ( całą ) razem z Ojcami Frasciszkanami . Bo jak teraz swoją kasę dokłada do PREMIERE , ( a PREMIRE jest więkwsze od TV PULS ) .

bo chyba lepiej jest kupić coś co ma odpowiednio wysoką pozycję na rynku , niż niższowy kanał z którego nie wiadomo co będzie .

 

( to są tylko takie moje przypuszczenia .)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę sens . po prostu TV PULS ,jest stacją która , aby zdobyła renome , taką jak polsat , czy TVN , potrzeba czasu . ( prawdopodobnie nie chcieli tyle czekać). bo jak by Murdoch chciał to by zapewne kupił TV PULS ( całą ) razem z Ojcami Frasciszkanami . Bo jak teraz swoją kasę dokłada do PREMIERE , ( a PREMIRE jest więkwsze od TV PULS ) .

bo chyba lepiej jest kupić coś co ma odpowiednio wysoką pozycję na rynku , niż niższowy kanał z którego nie wiadomo co będzie .

 

( to są tylko takie moje przypuszczenia .)

 

A może Murdoch kupił trochę akcji stacji, bo chciał ją zrobić, taką jak Polsat czy TVN, ale gdy zobaczył że nie przynosi to efektu, wycofał się z biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadmo było od początku że TV PULS się wycofa , bo myslę ze tu bardziej chodzi o co innego niż o zyski TV PULS. bo Ojcowie Franciszkanie mają swoje poglądy religine ( jak nawet wycinają sceny z filmów ) ,a Murdoch swoje . Może na tym poziomie się nie dogadali ? tak myślę . Był Murdoch . PULS miał plany HD , Murdoch zrezygnował i z planów HD TV PULS też zrezygnował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...