Skocz do zawartości

Czwarta platforma cyfrowa na polskim rynku?


koleś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za post pod postem :)

 

Nowa platforma to będzie Viasat :) Nieoficjalnie ;) - żeby nie było, że plotki rozpowiadam :D

I to nie ja sobie wymyśliłem :P

 

Edit: Problem w tym, że poza źródłem na forum hdtvpolska to ja nigdzie tej informacji nie widzę. Więc z dystansem panowie i panie. Z dystansem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co niby mieliby nadawać :roll: a nie, sorka, mają już przecież Viasat History, Viasat Explorer i TV1000 :lol:

 

TV 1000 to chyba nawet na wyłączność w CP jest :lol:

 

Naprawdę nie wiem po co mieliby przyjść do Polski. Niech lepiej wejdą do ofert każdej z platform. Nikt dla 3-4 kanałów nie przejdzie z C+/CP/N do Viasatu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasat raczej się Skandynawią zajmuje ;p na hdtvpolska jest bardziej przekonane że to Sky (coś ma kombinować z N ;p);p dodatkowo jest tam jakiś "amstrad" coś tam gada że wie o wszystkim i plotkuje że nasze oczy wystrzelą w kierunku marsa jak się dowiemy kto to ;p no cóż jedynym szokiem dla mnie był by Sky albo... Premiere XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by była tylko nazwa. Niemieliby żadnych filmów, sportu też za wiele by nie było. Poza tym najlepsze kanały są na wyłączność.

Niektórzy myślą, że wejdzie np SKY i bedzie taka sama oferta jak w UK czy we włoszech. Ci którzy tak myślą srodze się rozczarują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie myślicie o tym,że dziś ujawnić ma jakiś profesorek z Torunia teczkę Solorza i nie jest to związane z "jakimiś machlojkami w nadaniu koncesji platformie CP".Jeżeli pisze ktoś na tym forum,że kaczyński rozmawiał z Murdochem.To sobie także pomyślcie(CP s[beep]aj dziadu a Murdoch jest OK.)to nie będzie czwarta platforma to będzie trzecia.CP zabiorą koncesję bo znależli teczki na Solorza.

Nazwisko naszego????? premiera napisałem z małej litery bo on jest mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by była tylko nazwa. Niemieliby żadnych filmów, sportu też za wiele by nie było. Poza tym najlepsze kanały są na wyłączność.

Niektórzy myślą, że wejdzie np SKY i bedzie taka sama oferta jak w UK czy we włoszech. Ci którzy tak myślą srodze się rozczarują.

Spróbuj przez chwilę myśleć w innych kategoriach, w innym przypadku będziesz się kręcił cały czas na własnym podwórku. :wink:

Murdoch wykupił prawa do transmisji spotkań ligowych na 4 lata, w 1996 r., za 970 mln dolarów dla BSkyB, to więcej niż warta jest cała Agora.

Prawo na wyłączność dla pewnych korporacji nie jest problemem, jest tylko pytaniem, za ile?

w porównaniu z zachodnimi, polskie przedsiębiorstwa medialne są bardzo małe. W

Polsce są dwie spółki medialne dopuszczone do obrotu - AGORA i ITI. Kapitalizacja

rynkowa tych dwóch spółek, podaję w miliardach euro, wynosi 0,6 miliarda euro w

przypadku AGORY, 0,4 w przypadku ITI, BSKYB, czyli koncern Murdocha, 1 bilion 226 miliardów euro.

http://www.mkidn.gov.pl/website/document/?docId=590

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTG TO LAUNCH DTH SATELLITE PLATFORM IN UKRAINE

 

Modern Times Group MTG AB (publ.) (MTG´ or the Group´), the international entertainment broadcasting group, today announced that it has signed a partnership agreement with Strong Media Group Ltd. (SMG´) to launch the first digital premium DTH satellite TV operator in Ukraine. Viasat will now provide DTH satellite TV services in a total of eight countries, of which Ukraine is by far the largest in population terms.

 

http://php.mtg.se/observer/index.php?lang=1

 

ciekawe nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...