Skocz do zawartości

Czwarta platforma cyfrowa na polskim rynku?


koleś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

burli ma rację,

w okolicach Warszawy sygnał DigiTV jest na tyle silny, że wystarczy nawet 60 centymetrowa antena po Wizji (konwerter: MTI AP8-T2N RC), jednak aby zwiększyć margines bezpieczeństwa dokupiłem antenę 90cm.

DigiTV u nas nie zawita, przynajmniej na razie, ponieważ zadławiła się zbyt dużą ilością chętnych. W Czechach i na Słowacji bez znajomości czas oczekiwania na odbiornik wynosi teraz około 3 miesięcy, jakość programów Digi pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1,TVP 2,TVP Kultura.TVP Sport,TVP Info,TVP Polonia,TVP Historia,TVP Rozrywka,TVP Film,TVP Parlament,TVP Białoruś i może jeszcze coś dorzucą :D Tylko twory własne.Jeszcze jakby cena wynosiłaby maksymalnie do 10zł to myślę ,że kilkaset tysięcy ludzi by się na to skusiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to w uwagę wchodzi tylko Rupert Murdoch.

Osobiście wątpię w jego zaangażowanie we wschodniej Europie ale to tylko on może bez większego problemu zmieść Cyfrę i pozostałe polskie platformy cyfrowe.

Pozdrawiam.

 

Raczej w to wątpię żeby zmiótł C+ za tą platformą stoi Canal+ Francuski więc

to nie taki słąby gracz na rynku europejskim

 

 

żaden C+ Francuski tylko firma Vivendi, która jednak jest duuuuuuzo mniejsza od News Corp. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jak wiadomo Vivendi mając kilkanaście mld euro długów, kilka lat temu ratował się przed bankructwem sprzedając prawie wszystkie swoje europejskie aktywa.

oferując zupełnie nowe kanały na tanim sprzęcie z bardzo dobrą jakością SD, dorównującą jakości HD!

Ja tam wiem swoje, :lol::lol::lol: SatKurier coś wie ale farby nie puści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być też taki scenariusz, jaki znamy z przed kilku lat, a dotyczył WizjiTV i Cyfry+. Nie chcieli dogadać się między sobą (ambicje i takie tam), to zrobili to nad ich głowami. Sprzedali i już.

I jeżeli prawdą jest, że wchodzi ktoś, kto chce zrobić porządne zamieszanie, to lepiej byłoby dla takiej Cyfry+ i CP żeby się zawczasu dogadali zanim na przykład takie Vivendi zdecyduje się sprzedać polską Cyfrę+ (wiem to dojna krowa w grupie Vivendi, ale niech będzie, że ktoś wpadnie na pomysł sprzedaży tej krowy temu komuś - no, niech to będzie Murdoch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę póki nie zobaczę :D

Oni mają dawać sprzęt? Bo tak jak pisałem same karty to bym zrozumiał ale do sprzedaży tunerów, anten potrzebna jest jednak solidna sieć sprzedaży. Chyba że będzie to miało coś wspólnego np. z TP lub innym podmiotem który już prowadzi sprzedaż jakichś usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Nie uwierzę póki nie zobaczę :D

Oni mają dawać sprzęt? Bo tak jak pisałem same karty to bym zrozumiał ale do sprzedaży tunerów, anten potrzebna jest jednak solidna sieć sprzedaży. .

 

Można też zrobić stronę www, na której będą sprzedawać czy prowadzić zapisy na sprzęt. Dobrze taką stronę zareklamować i sukces jak nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...