Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dostępny luzem, zdecydowałem się wykupić na miesiąc, były ćwierćfinały Pucharu Ligi, w sobotę klasyk w Hiszpanii, zaraz po nowym roku wjeżdza FA Cup to sobie pooglądam i jakość jak na stream internetowy naprawdę dobra. Zdecydowanie lepsza niż w nc+go. Nic nie tnie, chociaż prawdziwy test pewnie w sobotę.

Przygotuj się, że na El Clasico będziesz musiał szukać streamu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są, ale mimo to takim Google, Amazonowi czy Roku (np. wspomniane NOWTV) opłaca się robić własne sticki czy inne urządzenia all-in-one z dostępem do aplikacji third-party. Tak jak i operatorzy dogadują się z chociażby Netfliksem, aby ich udostępniać u siebie, mimo że oferują własne serwisy on demand.

 

Ale oczywiście czego więcej tutaj się po nich można spodziewać. Skoro deweloperzy playera do dziś nie potrafią zrobić aplikacji na Windowsa i macOS, wprowadzić sztywnego ustawiania rozdzielczości obok tej która się sama dostosowuje do łącza, a legalnym dostępie do usługi poza granicami Polski już nie wspomnę. Chociażby dla własnych produkcji, dla których kwestia licencji nie powinna stanowić większego problemu. Skoro sprzedają swoje seriale do innych telewizji oraz nadają dwa polonijne linearne kanały telewizyjne oraz udostępniają TVN 24 poza Polską, to tym bardziej mogą zarobić z reklam z oglądalności przez Polonię.

 

Dobrze, że sam player+ to jest wciąż player, tyle że rozbudowany o dodatkowe kanały. Także z dostępem przez VPN nie powinno być większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W największym uproszczeniu zmiana IP na polskie, żeby można było z tego korzystać poza granicami naszego kraju. 

 

Przygotuj się, że na El Clasico będziesz musiał szukać streamu. 

Nie no spokojnie, zdaję sobie z tego sprawę :) Z resztą ten mecz mnie i tak średnio interesuje ale ciekaw jestem jak wypadnie ten player przy sporym obciążeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W największym uproszczeniu zmiana IP na polskie, żeby można było z tego korzystać poza granicami naszego kraju. 

 

Nie no spokojnie, zdaję sobie z tego sprawę :) Z resztą ten mecz mnie i tak średnio interesuje ale ciekaw jestem jak wypadnie ten player przy sporym obciążeniu. 

 

No i jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dostępny w sprzedaży dekoder to myśle że ciekawym rozwiązaniem dla przyciągnięcia nowych użytkowników były by dosadnie oprócz kanałów dostępnych w pakietach także tych bezpłatnych fta a wtedy ilość kanałów byłaby dość atrakcyjna szczególnie w niższych pakietach jak np start extra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...