Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to wszystko jest robione na szybko - nie wiem - ale u mnie np. występują problemy z odtwarzaniem kanałów TV (pakiet C+)... VOD działa bez problemu, a z poziomu przeglądarki internetowej wyskakuje... błąd. Przy wyborze pozycji rekomendowanych - np. teraz Liga Mistrzów to wideo z konkretnym przekazem wydarzenia wchodzi od razu. Schody się zaczynają, gdy chce się obejrzeć cokolwiek innego co znajduje się w pakiecie TV. Mówię tylko o przeglądarce internetowej - bo do tego jestem niestety zmuszony. Na pozostałych platformach - nie widziałem błędów, testując przez chwilę te ofertę na Androidzie chociażby...  :?

A użytkownik którego cytuję wyżej nie korzysta czasem z C+ w Playerze? Chętnie bym się dowiedział więcej szczegółów. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mają być uwzgledniani? Mylisz się kolego. A nawet gdyby, to i tak nie dowiemy się ilu.

Nie mylę się. Zacytowałem tylko to co napisały wirtualnemedia_pl. A dlaczego mają być? Zapytaj się panów dyrektorów z TVN czy nc+. Czy się dowiemy ilu subskrybentów player+ będzie miało, to się okaże w przyszłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie ma za bardzo jak tego sprawdzić, bo nie ma ich dekodera, a aplikacje na Smart TV nie zostały jeszcze zaktualizowane. 

 

Mój znajomy się bardzo na to napalił. Ma wykupioną Motowizję oraz Start Extra z Eleven Sports (fan F1). Puszcza to na telewizor za pomocą laptopa i chromecasta. 

 

Zrobił mi zdjęcia z 2 kanałów. 

 

cd2b2f2d8983.png c699b77d1e9d.png

 

Zapomniałem zapytać jaki ma rozmiar telewizora, ale na pewno nie większy niż 42". Ciężko też wyrokować czy taka sama jakość obrazu będzie poprzez natywne aplikacje / dekoder. 

 

Edycja:

 

A przed chwilą właśnie mi napisał, że jego zapał opadł z uwagi na często zawieszający się stream. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie ma za bardzo jak tego sprawdzić, bo nie ma ich dekodera, a aplikacje na Smart TV nie zostały jeszcze zaktualizowane.

 

Też był bym chętny jak by było na smart tv chociaż trochę drogawa ta propozycja! Na Ipli wychodzi taniej i stream jest w miarę dobry przy dobrych łączach netu ( ja mam 30-40Mb) i myślę że dało by radę. Mam nadzieję jeszcze że po świętach trochę z ceny zjadą i będzie OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sklep.player.pl/playerplus/oferta/wyprobuj-14-dni-bez-oplat - 14 dni bez opłat :)

 

Mnie tylko zastanawia czy to leci ten sam stream co w nc+go? 

 

Edycja:

 

Uruchomiłem ten darmowy okres w wersji MAX.

 

Porównuje jakość do nc+go i wydaje mi się, że na 99% to jest ten sam stream czyli ok. 2,5 Mb/s.

 

Jakość do wyboru: Niska, Średnia, Wysoka, Najwyższa, Auto.

 

Oczywiście zawsze ustawiam na: "Najwyższa". Opcja auto wg. mnie serwuje jakość w wariancie "Wysoka".

 

Moje łącze to internet LTE (T-Mobile). Jego średnia prędkość to ~ 80 Mb/s.

 

Zrobiłem pomiar danych i oglądając C+ przez godzinę wychodzi, że pobiera ~1,25 GB na godzinę, więc to takie SD+.

 

Podłączyłem komputer po HDMI z tv i jakość na korzyść satelity jest nieporównywalna. W sumie nie ma się co dziwić skoro transfer z satelity jest kilkukrotnie wyższy niż przez internet.

 

Raz przerwało odtwarzanie z komunikatem, że transmisja - mecz na żywo - jest uruchomiona na innym urządzeniu co absolutnie nie miało miejsca.

 

Póki co oferta nie warta ceny, gdyż to na razie beta usługi.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jeszcze Iple Sport. Porównałem transfer przez 1 godz. oglądania player.pl do ipli.

 

Player - ~1,25 GB (jakość w odtwarzaczu ustawiona na "Najwyższa", odtwarzanie za pomocą przeglądarki -> HDMI -> TV)

Ipla - ~1,65 GB (jakość ustawiona na 720p, aplikacja w Smart TV).

 

Na pierwszy rzut oka od razu widać, że niechlubna ipla wygląda lepiej na ekranie.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jeszcze Iple Sport. Porównałem transfer przez 1 godz. oglądania player.pl do ipli.

 

Player - ~1,25 GB (jakość w odtwarzaczu ustawiona na "Najwyższa", odtwarzanie za pomocą przeglądarki -> HDMI -> TV)

Ipla - ~1,65 GB (jakość ustawiona na 720p, aplikacja w Smart TV).

 

Na pierwszy rzut oka od razu widać, że niechlubna ipla wygląda lepiej na ekranie.

 

A ta najwyższa to jaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odbicie wartości dostępnych w nc+ GO, czyli 720p / 2441 kbps.

 

Byłem przed chwilą w APS. Zapytałem, kiedy ta oferta wchodzi w życie. Według Pana ma się pojawić na początku stycznia 2018r.* i kosztować około 300 zł (czyli tak, jak przypuszczałem).

 

* - Nie mam zaufania do tego, co mówią w tym APS, bo o ofercie z 4K mówili dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://media2.pl/media/146519-Mecze-Ligi-Mistrzow-w-PPV-na-Player.pl-jeszcze-w-tym-roku.html

http://antyweb.pl/poszczegolne-mecze-ligi-mistrzow-na-zyczenie-w-player-pl/

 

Tyle było zapowiedzi a pojedynczych spotkań Ligii Mistrzów w PPV jak nie było tak nie ma... Ostatnia kolejka fazy grupowej startuje za niecałe 24 godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co liczyc oni wciaz będą preferować bardziej oferte satelitarną niz internetową gdzie ceny będą i już są bardzo wygurowane nie wspominajac juz o jakości. Mam smart tv samsung i wszystko dziala o tak sobie bywają dni że jest dobrze a są tak jak dzisiaj ze tragicznie zacina sie jakosc sd jezeli chodzi o filmy cena za film 10-15 zl w sd no u film na 48 h wiec trzeba go tak wypozyczyc aby nic nie wypadło i pooglądać do końca itd. Dlatego przyjezdza do mnie jutro kurier z nc i bede mial canal plus i hbo za 100 zl czyli 4 wyjscia do kina wiec nie jest tak drogo zreszta player wychodzi nawet 10 zl wiecej w gorszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Od samego początku wam piszę, że ten Player to będzie jedno wielkie nieporozumienie. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyda pieniędzy na takie niby NC+GO.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkopuł w tym, że typowa satka powoli się kończy, bo transpordery nie są z gumy, a ludziska chcą 4k. Jeden kanalik, emitujący od święta mecze piłkarskie w takiej rozdzielczości, to przecież śmiech na sali. Internet daje pole do popisu w tej kwestii, ale z tego co widać, przerasta ich nawet typowe full hd z dobrym bitrate, mimo że żądają konkretne pieniądze tę usługę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moich wczorajszych telefonach i mailach do serwisu Player+ pojawiła się obiecana oferta Ligii Mistrzów w PPV.

Wygląda to tak:

http://promocja.player.pl/playerplus-ppv-bayern-psg

 

Bayern - PSG w PPV za 15 zł dla posiadaczy pakietu START EXTRA I BEST TV

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...