Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nic nie dostałem odnośnie playerlabs. Co do player+ box to jeśli nie będzie jakości full hd, tzn. będzie działać jak obecne ncplusgo albo ipla, to będzie to porażka totalna. Jeśli ktoś będzie kiedyś w Skandynawii, niech sobie podejrzy jak działa tam usługa Viaplay. Ja u znajomego oglądałem kilka meczów przez apkę Viaplay w Szwecji na Apple TV 4K, to powiem Wam, że poezja. Full hd, to norma, a niektóre mecze, jak Grab Derbi było pokazywane nawet w 4K, zero zacięć, obraz żyleta. Jeśli nc+ pójdzie tą drogą, będę pierwszym, który to kupi. 

 

P.S. Tak w ogóle, czy ktoś bardziej wtajemniczony wie kiedy mniej więcej player+box będzie dostępne w sprzedaży, słyszałem że być może maj 2018?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frankie, żeby obsługiwać FHD, a co dopiero 4K przez neta to trzeba mieć kupę kasy i mega zasoby czego nc+ nie posiada i na bank nie będą w to inwestować w ciemno ;)

 

@ircios, najwyraźniej. :P

 

Pewnie tak, choć podobno we Francji mycanal działa całkiem nieźle podobno, więc jakaś nadzieja jest. 4K oczywiście się nie spodziewałbym, ale full HD why not. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie dostałem odnośnie playerlabs. Co do player+ box to jeśli nie będzie jakości full hd, tzn. będzie działać jak obecne ncplusgo albo ipla, to będzie to porażka totalna. Jeśli ktoś będzie kiedyś w Skandynawii, niech sobie podejrzy jak działa tam usługa Viaplay. Ja u znajomego oglądałem kilka meczów przez apkę Viaplay w Szwecji na Apple TV 4K, to powiem Wam, że poezja. Full hd, to norma, a niektóre mecze, jak Grab Derbi było pokazywane nawet w 4K, zero zacięć, obraz żyleta. Jeśli nc+ pójdzie tą drogą, będę pierwszym, który to kupi. 

 

P.S. Tak w ogóle, czy ktoś bardziej wtajemniczony wie kiedy mniej więcej player+box będzie dostępne w sprzedaży, słyszałem że być może maj 2018?

Też o tym czytałem,ale raczej koleś robił sobie jaja z nas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Playera została przyjęta dość chłodno więc pewnie to jest głównym hamulcem jeśli chodzi o wprowadzenie tego boxa, który był przecież już pokazywany w listopadzie 2017 roku. Co można robić i "testować" tyle miesięcy, zwłaszcza, że to jest gotowy sprzęt, albo działa albo nie, koła od nową nie wynajdą, jak zaczną to sprzedawać na wakacje to nikt tego nie kupi i tak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostala przyjeta dosc chlodno przez wysokie ceny canal mozna miec juz w cyfrze za 25 zl tu wywalili cene 80 zl teraz na promocji dali za 60 zl a przy wykupie na 4 miechy za 45 zl za miesiac. Korzystam z playera na samsung smart tv i po poczatkowych kłopotach teraz nie wnosze zastrzeżeń wszyatko dziala ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostala przyjeta dosc chlodno przez wysokie ceny canal mozna miec juz w cyfrze za 25 zl tu wywalili cene 80 zl teraz na promocji dali za 60 zl a przy wykupie na 4 miechy za 45 zl za miesiac. Korzystam z playera na samsung smart tv i po poczatkowych kłopotach teraz nie wnosze zastrzeżeń wszyatko dziala ok.

Jak przeglądałem ofertę playera +, kilkanaście dni temu ,to cena jest taka sama jak za pakiet Start+ z C+x 8 kanałów + 2x Eurosporty jak się nie mylę.

@72adam

 

Nie wiem kto ale jeśli chodzi o maj to wielce prawdopodobne, że nie robił z Was jaj.

Oby !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniższy cytat rzuca trochę światła jeśli chodzi o marzenia związane z kanałami nadawanymi na żywo w 4K przez internet.

 

Przejście z programów UHD na życzenie do relacji na żywo w UHD stanowi poważne wyzwanie inżynieryjne dla naszych zespołów. Wysoka jakość kodowania HEVC UHD w czasie rzeczywistym jest wciąż w powijakach i jest znacznie bardziej wymagająca w przypadku programów na żywo niż treści na życzenie(np Netflix). Oznacza to, że musimy użyć większych wartości bitrate...  https://satkurier.pl/news/170223/bbc-pierwsza-transmisja-na-zywo-w-uhd-hdr.html

 

Jeśli dla BBC nie jest to takie hop - siup, to dla naszych nadawców jak zdybcie K2 zimową porą. Inna sprawa, że mnie wystarczyłoby w miarę porządne 1080p, tzn z bitrate w okolicach 6000.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Inna sprawa, że mnie wystarczyłoby w miarę porządne 1080p, tzn z bitrate w okolicach 6000.

Jakiś czas temu Vectra w usłudze "Online" udostępniłą Eurosporty w takiej jakości, więc da się. :cool:

Szkoda , że w NC+ GO mamy 720p z marnym bitrate. :/

Co do Player+ to jest to pół produkt. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player+ to w zasadzie to samo co nc+go. Obie usługi mają to samo kiepskie źródło treści, są ociężałe i mało responsywne. Za pewno jeszcze długo się to nie zmieni. Niech sami sobie oglądają HD w wydaniu klocków lego. :P

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...