Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coś ruszyło. Oto mail jaki otrzymałem kilka dni temu. Tylko za póżno go przeczytałem.

Dzień dobry,
 
w związku z Twoim zgłoszeniem do Centrum Pomocy player dotyczącym korzystania z oferty player na Smart TV, zostałeś przez nas wybrany do grupy, która ma możliwość wzięcia udziału w testach nowej usługi player. Testowana usługa ma ułatwić korzystanie z oferty player+ na telewizorach, niezależnie od ich producenta i modelu. To dla Ciebie niepowtarzalna okazja, by poznać naszą ofertę wcześniej niż inni klienci i podzielić się z nami swoją opinią na jej temat.
 
Testy usługi będą polegały na sprawdzeniu działania nowego urządzenia i wypełnieniu kilku ankiet w serwisie playerlabs.pl. Osobom wybranym do testowania przekażemy urządzenie oraz testowy pakiet player+ MAX, który daje dostęp do 37 kanałów LIVE dostępnych w ofercie player+ oraz największej biblioteki VOD pełnej filmowych i serialowych hitów.
 
Jesteś zainteresowany i chcesz być jedną z kilkudziesięciu osób, które pomogą nam ulepszyć naszą usługę? Wypełnij do 17.03 poniższą, krótką ankietę kwalifikującą: 

ANKIETA

Jej wypełnienie zajmie Ci 2 minuty.
 
Do testów zaprosimy wybrane osoby, które pomyślnie przejdą ankietę kwalifikacyjną.
 
Powiadomienie o zaproszeniu do testowania i kolejnych krokach będę przesyłać drogą mailową.
 
Pozdrawiam,
Agata Myszkorowska-Dechnik
Konsultant d.s. Customer Experience
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Android TV, to na dzień dzisiejszy albo chińskie tzw przystawki, albo TV z tym systemem. W obu przypadkach kluczem jest słowo "mobilność". Dedykowany, stabilnie działający dekoder OTT możesz wszędzie ze sobą zabrać. Jedyny warunek dostęp do internetu. Raczej odpada specjalnie tachać ze sobą TV, a obsługa owych przystawek wymaga jakiegoś tam ogarnięcia Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do internetu i.... telewizor. Ja np jestem przeciwnikiem jakichkolwiek dodatkowych pudeł pod telewizorem. Jedynym wyjątkiem jest blu-ray, bo tv z takowym nie znalazłem.

Nie do końca rozumiem co masz na myśli z mobilnością. W domu Netflix'a, showmaxa czy HBO wygodnie oglądam na dużym tv (Android). Jak jestem poza domem, iPad. Targach ze sobą dodatkowe pudełko i szukać telewizora? Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z portali podają że zmieniły się ceny za Canal+ x8 za 45zł. przy wykupieniu na 4 miesiące lub na rok....

 

 

https://media2.pl/internet/149445-Coraz-tanszy-dostep-do-pakietu-Canalplus-w-Playerplus.-Taniej-niz-w-kablowce-i-wiecej-kanalow.html

Edytowane przez Mr. Orbita
To dotyczy usługi Player+, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał bezpłatnie podejrzeć jak jakościowo C+ wygląda w Playerze, to teraz jest otwarte okno na galę Orły 2018.

A jak kogoś gala nie interesuje, to zawsze może zerknąć do programu TV i spróbować odpalić coś z ostatnich 7 dni z głównego C+, też zadziała. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo w tym przypadku, główną zaletą dekodera jest możliwość szybkiego przełączania kanałów za pomocą pilota. 

O ile w tym player+ BOX będzie EPG i wybór kanałów tak jak w normalnym dekoderze. TNTV tak chyba ma. A nie że jest tylko okno z okienkami do klikania, jak w IPLI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem info...

 

Dzień dobry,
spośród milionów naszych widzów zostałeś wybrany do zespołu najbardziej zaangażowanych użytkowników player, którym nadaliśmy dostęp do zamkniętego laboratorium innowacji: player labs
.
 

Player labs to specjalny program współpracy pomiędzy widzami/użytkownikami, a zespołem player dostępny jedynie po otrzymaniu zaproszenia. Użytkownicy player pełnią tu rolę doradców, którzy przekazują swoje opinie, biorą udział we wspólnych pracach koncepcyjnych, zapraszani są do rozwojowych misji i współtworzenia przyszłości playera. Jesteś doświadczonym użytkownikiem serwisu player i bardzo zależy nam na Twoim zdaniu!

 

 

:)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie daje gwarancji, że będzie testował dekoder, więc nie ma czego aż tak zazdrościć. ;) Ja też jestem w Player Labs bo wysłałem zapytanie o zaproszenie. @shevchenko1987 obecnie na stronie masz jakieś zadania do zrealizowania?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart18, tak była dzisiaj ankieta odnośnie funkcjonalności aplikacji. 

 

Szansa na otrzymanie boxa chyba istnieje, gdyż pierwszy mail jaki dostałem zawierał zapis: 

 

Testy usługi będą polegały na sprawdzeniu działania nowego urządzenia i wypełnieniu kilku ankiet w serwisie playerlabs.plOsobom wybranym do testowania przekażemy urządzenie oraz testowy pakiet player+ MAX, który daje dostęp do 37 kanałów LIVE dostępnych w ofercie player+ oraz największej biblioteki VOD pełnej filmowych i serialowych hitów.

;)

 

---

Edycja:

 

Ja nie wysyłałem zapytania o zaproszenie. Sami mnie zapytali czy bym chciał zostać członkiem z uwagi na to, że wcześniej pisałem zgłoszenia odnośnie aplikacji na TV Samsung (Tizen).

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie daje gwarancji, że będzie testował dekoder, więc nie ma czego aż tak zazdrościć. ;) Ja też jestem w Player Labs bo wysłałem zapytanie o zaproszenie. @shevchenko1987 obecnie na stronie masz jakieś zadania do zrealizowania?

 

Ja też sam poprosiłem o wpis i dostałem dziś dostęp. Brak zadań do wykonania na stronie. ;) Ale sam napisałem do nich maila, czy istnieje możliwość testowania BOXa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...