Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Pawop napisał:

@Bushiken, ani Eleven, ani C+ nie będą czymś takim zainteresowane. Dla nich to żaden biznes.

Nie chcę się na siłę spierać i zostać 2 Artkiem z tematu o MyCanal :P

To były po prostu moje pobożne życzenia co do usługi DAZN.

Skoro PC+ opłaca się dzielić prawami do Ekstraklapy z CP i TVP a PC LM z PC+ to kto wie czy by na to nie poszli.

Przecież patrząc np. na podejście PC+ do "ciemnego ludu" który nie jest obeznany technologicznie przez co dawali ludziom Netflix tylko w HD oraz brak HDR i Dolby Vision,Atmos na Netflixie w Ultraboksach 4K to w ich mniemaniu mało kto będzie zainteresowany ofertą online.

Nawet na forum wiele razy się przewijało, że oprócz świadomych klientów idących z duchem czasu większość woli umowy na stałe, bycie uwiązanym do tego co będzie w ramówce i skakanie pilotem między reklamami w kanałach "Premium". Więc dużo klientów im nie odpłynie.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAZN jest przez pandemię totalnie pod kreską, więc zapomnijcie o nich w najbliższym czasie. Walczą o przetrwanianie, zwalniają dziennikarzy. W USA trup ściele się gęsto, bezrobocie bije kojne rekordy, więc pay tv dostanie konkretnie w kość. Kontrakty telewizyjne z bokserami zawierają gigantyczne sumy minimalnie, a ci ni chcą się zgodzić na cięcie gaży. Ludzie w Polsce chcą wszystko za darmo, więc tutaj nie zarobią na płatnych transmisjach internetowych. Z tego samego powodu wyłożyło się Eleven, które początkowo postawiło tylko na internet. Dysponowali wszystkimi najlepszymi ligami w Europie prócz angielskiej, wycenili na śmieszne 15 zł i lipa. Sprzedaż marginalna. Polak z internetu bierze jedynie za darmo. Między innymi dlatego, trzeba było z podkulonym ogonem dogadywać się z C+, a na koniec opchnąć biznes Polsatowi.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Bushiken napisał:

Skoro PC+ opłaca się dzielić prawami do Ekstraklapy z CP i TVP a PC LM z PC+ to kto wie czy by na to nie poszli.

Mylisz pojęcia, LM ma Polsat i nikim nie dzieli się prawami, a jedynie udostępnia swoje kanały z tymi rozgrywkami m.in. PC+, podobnie jest z kanałami C+Sport 3 i 4 w CP.

C+ nie dzieli się też polską ligą z TVP, tylko publiczna telewizja dogadała się bezpośrednio z Ekstraklasą S.A. 

 

PS. Daruj sobie takie dziecinne określenia jak Ekstraklapa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Mylisz pojęcia, LM ma Polsat i nikim nie dzieli się prawami, a jedynie udostępnia swoje kanały z tymi rozgrywkami m.in. PC+, podobnie jest z kanałami C+Sport 3 i 4 w CP.

C+ nie dzieli się też polską ligą z TVP, tylko publiczna telewizja dogadała się bezpośrednio z Ekstraklasą S.A. 

 

PS. Daruj sobie takie dziecinne określenia jak Ekstraklapa

 

 

Co do treści merytorycznej odnośnie praw, stan faktyczny jaki opisałeś nie zmienia faktu, że konkurencyjne firmy dogadały się bo miały w tym interes. Na tej samej zasadzie mogłoby lub nie opłacać się im za odpowiednią kwotę pozwolić nadawać ligi przez DAZN.

 

Odnośnie Ekstraklasy dla mnie określenie to nie jest skrajnie pejoratywne. Nie jestem jej przeciwnikiem, od kilku lat regularnie oglądam mecze Legi oraz ważniejsze pojedynki innych zespołów a także Ligę + Ekstra. Jestem jednak świadomy poziomu naszej Ligi która nie bez powodu jest bodaj 30 na świecie.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe udało mi się uzyskać od helpdesku Eleven informację o bitracie w przypadku zakupu bezpośrednio przez nich i oglądanie na apkach i stronie Eleven.

Zauważyłem, że nie ma oficjalnej apki Eleven na android TV. Napisałem więc do nich maila z zapytaniem. Nie ma apki na android TV jedynie na Tizena w Samsungach, co więcej ich apki mobilne nie wspierają chromecasta więc nici z przesyłania obrazu na Adroid TV. przy okazji zapytałem czy mają info o bitrate na ich serwisie oraz przez pośredników jak Player oraz Ipla.  Nie mają wiedzy o innych ale podali ile jest u nich.

Przedłożę cytat z odpowiedzi z maila: "Bitrate kanałów Eleven Sports w naszym serwisie wynosi 5 Mbps jedynie dla Eleven Sports 1- 8 Mbps, co do pozostałych dostawców niestety nie posiadamy informacji."

Natchnęło mnie to aby napisać do Ipli i Playera aby mieć faktyczne liczby do porównania a nie wrażenia optyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach jakże wspaniałej oferty Playstation Plus Rewards dla posiadaczy subskrypcji Playstation Plus, pojawiła się oferta Start VOD  + TV przez 14 dni za darmo.

https://www.playstation.com/pl-pl/explore/playstation-plus/ps-plus-rewards/

https://www.playstation.com/pl-pl/explore/playstation-plus/ps-plus-rewards/rewards-list/playerpl1/

 

Chciałem wypróbować, lecz po wpisaniu wygenerowanego voucheru i zaznaczeniu zgód wyskakuje strona z błedem oraz informacją o niezaznaczonych zgodach.

Typowy Player.pl

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.09.2020 o 14:01, shevchenko1987 napisał:

Żeby tylko sport był w 50 FPS to tak. Szkoda płacić za okaleczanie wzroku ;)

 

Prawda, ale prędzej wygramy główną w Eurojackpot niż doczekamy 50 fps. Ostatni bastion nadziei padł wraz z debiutem internetowej wersji PC+, chociaż jeden typ mający na wszystko odpowiedź uparcie twierdził, że dostaniemy cud miód i orzeszki ziemne, bo on wie, bo we Francji mają. Końcowo mieli rację ci, którzy przepowiadali jakość na poziomie player+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ przynajmiej nie musiał zmienić nicka, bo tak się skompromitował na poprzednim, śmiechu warte po prostu. :)

Tego, że OTT C+ będzie kopią streamów z playera nikt się raczej myślący logicznie nie spodziewał.

A tak czy inaczej streamy dla fanów "płynności" są już testowane, o czym była mowa w innym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

https://promocja.player.pl/playerplus-black-week-oferty-promocyjne?saids=58700006514281052_p58975302052&gclid=Cj0KCQiAwf39BRCCARIsALXWETy9yOGCFwzCDWfDVkLj8x738ZFzZWHGyA1ZMSWrOlW5OQ7xguJ6MDIaAu-rEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

Pojawiły się promocje "Black Week". 

 

Przez pierwsze dwa miesiące płacimy 50% taniej za następujące pakiety:

 

1) Canal+ - 22,50 zł 

 

2) HBO - 12,50 zł 

 

3) Canal+ z HBO - 30 zł 

 

4) Canal+ z Eleven - 30 zł 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2020 o 09:11, shevchenko1987 napisał:

Pojawiły się promocje "Black Week".

Też mnie interesuje canal+ + HBO tylko jeśli jestem abonentem innego operatora to jak miałbym odbierać te kanały? przez te 2 m-ce 

aplikację player mam na tv (lg ls570s trochę lat już ma)

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...