Skocz do zawartości

TVP Parlament


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ciekawe, co stoi na drodze, aby ten kanał znalazł się w MUX3 czy chociażby na Astrze? Czyżby ten kanał był także kanałem komercyjnym? A może licencje posiadają tylko na Polskę? Ale w tym przypadku mogliby spokojnie nadawać w NTC. ;-)

Ja na moim łączu nie mam szans normalnego oglądania tego kanału. W ciągu dwóch minut ładnych parę razy buforowało mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczysta inauguracja TVP Parlament (16.06.2011) Transmisja uroczystości inauguracji kanału internetowego TVP Parlament – na żywo z sejmowej Sali Kolumnowej.

 

http://www.tvpparlament.pl/transmisje-o ... 11/4703455

 

14:09 i lata sobie logo w kółko... piękna uroczystość ;)

 

update 14:20: już jest. 4x3. i gadanina. ładny lcd z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał powinien jak najszybciej znaleźć się na satelicie. Byłbym też za tym żeby ten kanał miał wyłączność na sejm i żeby inne telewizje nie mogły relacjonować wydarzeń sejmowych

piękna relacja w 4:3 - by się wstydzili w tych czasach

 

Ciekawe, stacja będzie mieć wody. Przed chwilą tak powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - co zrobić, żeby ten stream działał na innym systemie operacyjnym niż Jedyny Słuszny? Bo u mnie... nie działa. Pod Linuksem ani poprzez MPlayer, ani przez VLC. Wygląda na to, że TVP zmusza osoby płacące abonament do zakupu konkretnego systemu operacyjnego, aby mogli oni obejrzeć kanał, na który idą płacone przez nich pieniądze.

 

Edit:

Pod MPlayerem działa, wystarczyło poczekać, aż się zbuforuje. Jedyny problem to wyświetlanie inauguracji w formacie wyglądającym na 3:4 (odwrócone proporcje), ale mam nadzieję, że to kwestia konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inauguracja kanału to zwykłe zachwalanie tego jakie to innowacyjne i wspaniałe czyli to samo co robi się zawsze aby "sprzedać" swój produkt. Program pewnie dla ludzi, którzy interesują się wydarzeniami politycznymi, czy po prostu związani są zawodowo z działem polityki polskiej czy zagranicznej i chcą być na bieżąco czy prześledzić to co przegapili w VOD. Jednak taki kanał w/g mnie ma rację bytu tylko w internecie, ja nie widzę dla niego miejsca na satelicie ze względu na szybszy dostęp do tego co najbardziej interesuje i potrzebne dla danej osoby. Widownia pewnie na Hotbird po dodaniu do każdej platformy, czy FTA byłaby poniżej kilkuset osób, a na Astrze jeszcze mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emisja w Internecie ma jak najbardziej sens, z racji, że wszystkie media powoli przechodzą do globalnej sieci.

 

Nie inwestowałbym jednak w serwis z osobną domeną, różniącą się od domeny TVP.pl, może to wprowadzać małe zamieszanie. Na szczęście, na stronie głównej jest link przekierowujący do serwisu.

 

Docelowo kanał telewizyjny powinien powstać, Polacy mają prawo wiedzieć, jak się zachowują politycy i jak wygląda ich działalność oraz jakie decyzje podejmują. Tylko profil działania powinien być szerszy, nie tylko obrady parlamentów, ale także kongresy partyjne, wystąpienia członków rządu i prezydenta, ważniejsze posiedzenia sądów i trybunałów. Warto byłoby też relacjonować ważniejsze wydarzenia z zagranicy (z tłumaczeniem na polski). Serwis internetowy jest dobry, może zawierać dodatkowe materiały, czy właśnie zarchiwizowane nagrania.

 

Sama idea mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...