Skocz do zawartości

TVP Parlament


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że KRRiT czekała prawie 90 dni na to by stwierdzić że wniosek zawiera błędy :) W sumie to transmisje Sejmu czy komisji na antenie TVP INFO jest bardzo na rękę ludziom z tego ostatniego. Sejm czy komisja zajmuje najczęściej z pół dnia. Redaktorzy mogą sobie wtedy w spokoju wypić kawkę, poczytać gazety, przeglądnąć Plotki i Pudelki, pozałatwiać przez telefon prywatne sprawy. Pełen luz. Gdyby powstał TVP Parlament nie mieliby takiego komfortu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Mi się wydaje, że oni się nie spieszą z uruchomieniem tego kanału, bo po prostu nie mają na niego miejsca na transponderze, na "Astrze" (jak będą mogli usunąć "Belsat" z "Astry", albo pójdą po rozum i przeniosą go na "W3", to "TVP Parlament" pewnie w końcu ruszy)...

 

A tak z ciekawości wie ktoś jak teraz jest realizowany "dosył" obrad sejmu, z którego korzystają też czasami "TVN24" i "Polsat News" (pewnie światłowód??? - trochę to dla mnie śmieszne, że ten "dosył" i tak już robią od lat, a uruchomienie kanału z tym "dosyłem" jest tak kłopotliwe, ale chyba właśnie chodzi o miejsce na satelicie, chociaż postępowanie "TVP", jak wiemy ma czasem niezbadane powody :D ... )???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby po zakończeniu umowy z "TV Trwam" zmienili ustawienia transpondera znowu na "DVB-S2", bo wtedy wróci kłopot z odbiorem "TVP Polonia", "TVP Kultura" i "TVP Info", a chyba właśnie dlatego teraz nadają te kanały w "MPEG2".

 

Ja myślę, że jak skończy się umowa z Rydzykiem, to powinni przełączyć "TVP1", "TVP2" i "TVP Sport" na "MPEG4" (o ile już w nim nie są???), albo przenieść je razem z "Belsatem" na "W3" i po problemie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tyle, że jeżeli wykonają tą operację przeniesienia (dodatkowo mogliby przenieść też "TVP HD") po wygaśnięciu umowy z "Tv Trwam", to będą mieli miejsce i na "TVP Parlament" i na "TVP Seriale" (chyba, że ten będzie kodowany, to wtedy won na "W3" :D!), a dodatkowo będą mogli zwiększyć bitrate pozostałych kanałów (oby to wszystko nastąpiło :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jak skończy się umowa z Rydzykiem, to powinni przełączyć "TVP1", "TVP2" i "TVP Sport" na "MPEG4" (o ile już w nim nie są???), albo przenieść je razem z "Belsatem" na "W3".

Oboje się zgadzamy. Cytat z Ciebie zrozumiałem tak jakbyś uzależniał przeniesienie kodowanych kanałów, które mogłyby być nadawane z W3 od zniknięcia z transpondera TV Trwam a oboje wiemy, że nawet jeśli TV Trwam tam jest to i tak mogliby przenieść TVP 1, TVP 2, TVP Sport i TVP HD na W3. Nie mam pojęcia po co gnieżdżą wszystko na Astrze i nadają w nędznej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W połowie czerwca bieżącego roku Telewizja Polska uruchomi kanał TVP Parlament. Będzie on nadawał jedynie przez Internet (streaming). Taka data została wybrana celowo, z powodu objęcia 1 lipca 2011 przez Polskę przewodnictwa w UE.

Więcej informacji: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ru ... internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest trochę śmieszne, że akurat na ten kanał nie mogą znaleźć pieniędzy, bo przecież sam sejm (kancelaria) powinien go sfinansować w ramach np. jakiejś "edukacji obywatelskiej polaków", czy czegoś w tym stylu, a jak nie kancelaria, to nawet same partie polityczne (wyszłoby im pewnie taniej, niż produkcja i emisja spotów wyborczych, co zresztą teraz będzie podobno zakazane :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...