Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większość z naszego forum zapewne interesowała się wymianą dekodera podczas trwania obecnej umowy kolego @XMAREKK30 :)

Wszystko ładnie pięknie dekoder prezentuje się "zacnie" ale brak tego wyświetlacza to dla mnie wielki minus.....

Wszystko rozumiem kingofsouth,ja obecnie nie posiadam TV 4k choć przymierzam się do tego powoli, także zanim wymienię dekoder na 4k jeszcze potrawa a do tego czasu może jeszcze się trochę pozmienia w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek dotyczący nowego dekodera 4K jest już tutaj: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/22878-4k-ultrabox-technicolor-usw4001ncp/

W niniejszym wątku rozmawiamy wyłącznie o ofercie programowej 4K w platformie nc+.

Proszę zatem trzymać się tutaj właściwego tematu :!:Wszelkie kolejne posty niezwiązane z tematem wątku będą trafiały do Kosza, a ich autorzy będą otrzymywać Ostrzeżenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej pierwsze mecze w 4K dostępne w Canal+:

 

UEFA Champions League: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FC WTOREK / 21.11

 

English Premier League: Liverpool - Chelsea SOBOTA / 25.11

 

English Premier League: Watford - Manchester United WTOREK / 28.11

 

UEFA Champions League: Bayern München - Paris Saint Germain WTOREK / 5.12

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonasz się we wtorek 21 listopada.

Z tego co nc+ pisze, to nie jest to jeszcze typowy kanał 4K, a kanał gdzie będą przeprowadzane wybrane wydarzenia w UHD.

Zastanawiam, się w czym jest problem by udostępnili od razu uprawnienia i nie wstrzymywali informacji.

Coś czuje, że Ty masz ta wiedzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do całej sytułacji i startu CANAL+ NOW 4K,może by szanowne NC+ pomyślało na koncepcją razem z kierownictwem ELEVEN nad kanałem ELEVEN UHD gdyż na kolejke są zazwyczaj dwa mecze(FC Barcelona i Real Madryt) LA Liga w 4K realizowane przez MediaPro.

 

Dziś przykładowo jest przekaz hitu Atletico-Real w 4K o zabójczym bitrate oczywiscie na feeds to normalne 52000 kb/s

 

16054237622844169618.jpg

 

Przekaz w formacie 4:2:2 wiec odbiór poprzez powszechne odbiorniki 4K niemożliwy.

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na własnym sprzęcie i karcie cameleon tęz będzie mozna oglądać w 4k? Przymierzam się do kupna dekodera 4K i nie wiem czy będzie działać. W promocji dla nowych klientów są moduły CL+ i to ma działać też w 4K, czy dla "starych" ten moduł też bedzie dostępny? Bo jestem w kropce i nie wiem co robić...czy brać dekoter 4K nieżależny czy czekać na rozwój sytuacji... Umowę mam do końca marca i na pewno przedłużę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...