Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiety sie nie zmienily i ceny jest troche zmian w kanalach np. Nsport w pakiecie start. Info z punktu nc w Rzeszowie. Dekodery 4k od 10 listopada ulotek na razie brak.

Żadnego nSportu nie ma w pakiecie Start+. Zresztą ten pakiet najtańszy, to w ogóle mega oferta pod choinkę, nie dość, że zabrali gratisowe miesiące, to jeszcze dorzucają pustą kartę podarunkową.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W Sosnowcu powiedzieli że nie wiedzą jeszcze ile wymiana będzie kosztować.,

Byłem na Bielanach Wro i pan mi dokładnie powiedział ile. Każdy zapewne ma na swoim koncie podane.

Najlepiej mają nowi z Superpremium bo jest 0zł, dla starych wyjadaczy jak zwykle nic poza opłatami to oni nie mają. :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam na swoim koncie ofertę za 15zł/mies.(aktywacja 0zł). Mam pakiet z Canal+(ale bez zobowiązania), nie mam multiroom i prawie 2 lata do zakończenia umowy.

Umowa przedłużona na dwa lata. Pakiet extra wymiana turbo na 4k. Średnia miesięczna 56zl. GruZa wymianę 0zl aktywacji. Grudzień styczeń luty za 0zl.

Jutro zdaje turbacza i odbieram nowy dekoder.

 

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth,
Przedłużenie lub nowa umowa na pakiet Superpremium+(albo wyższy). Pozostali 15zł/mies, ale i to nie wszyscy. Tak jak z wymianą Turbobox'ów, że niby tracą wsparcie, a NC+ nabija sobie konto nawet +2zł, +5zł, bo posiadających mulitroom z tej wymiany wyłączyli.


Ja tylko się przyglądam co się dzieje. Nie zamierzam bulić razem 300zł za dekoder do końca trwania umowy, bo po pierwsze nie mam telewizora 4K i mnie nie ciągnie, po drugie musiałbym kupować nowy konwerter i angażować montera do zmiany instalacji antenowej(inaczej wszystkich  funkcji dekodera nie będę miał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth,

Przedłużenie lub nowa umowa na pakiet Superpremium+(albo wyższy). Pozostali 15zł/mies, ale i to nie wszyscy. Tak jak z wymianą Turbobox'ów, że niby tracą wsparcie, a NC+ nabija sobie konto nawet +2zł, +5zł, bo posiadających mulitroom z tej wymiany wyłączyli.

 

 

Ja tylko się przyglądam co się dzieje. Nie zamierzam bulić razem 300zł za dekoder do końca trwania umowy, bo po pierwsze nie mam telewizora 4K i mnie nie ciągnie, po drugie musiałbym kupować nowy konwerter i angażować montera do zmiany instalacji antenowej(inaczej wszystkich funkcji dekodera nie będę miał).

 

Nie mam multiroom. Chciałem dać aktywację np. 200 zł, ale bez opłat za użytkowanie. Nie da się.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Większość z naszego forum zapewne interesowała się wymianą dekodera podczas trwania obecnej umowy kolego @XMAREKK30 :)
Wszystko ładnie pięknie dekoder prezentuje się "zacnie" ale brak tego wyświetlacza to dla mnie wielki minus.....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu moje nc jest oferta wymiany dekodera? Może osoby takie jak ja które mają wypowiedzenie złożone nie mają jej?

 

O jakim multirom mówicie?  2 karty?

Nie ma na moje.ncplus.pl. Sprawdzić możesz w punkcie, na infolinii, albo napisz na live chat do gościa z poziomu moje nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja od konsultanta na czacie: 

"Przy aktywnej usłudze multiroom nie ma możliwości wymiany na jakikolwiek inny model, nie tylko dekoder 4k. Wszelkie roszczenia w tej sprawie mogą zostać rozpatrzone wyłącznie w postępowaniu reklamacyjnym. Reklamację można przesłać poprzez zakładkę /Napisz do nas/, czat, złożyć w punkcie nc+ lub rozmowie telefonicznej z Konsultantem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...