Jump to content
Emil.1603

Ultra HD (4K) Platformy CANAL+ – oferta programowa

Recommended Posts

To ze sprzęt 4k juz czeka to mnie mało interesuje.ją pytam gdzie są ulotki?

Takie zabłocone chociaż, co nie? :mrgreen:

Mam pytanie, bo jestem zainteresowany wymianą dekodera, ale ze względu na premierę Ultraboxa, zaczekam na ofertę. Nie planuję na ten rok wymiany instalacji antenowej, zrobię to pewnie na wiosnę 2018. Mam obecnie konwerter z 4 zwykłymi wyjściami (bez Unicable), z czego 2 podłączone są do dekodera NC+, jeden do Multiroomu a ostatni do dekodera Polsatu. Pytanie czy w tym przypadku wymiana na Ultrabox+, zanim wymienię instalację antenową, w ogóle ma sens? Czy na podłączeniu standardowym dwuantenowym można odbierać kanał 4K? Bo na pewno nie da się korzystać z funkcji nagrywania kilku kanałów.

Na połączeniu dwukablowym spokojnie obejrzysz kanał 4k jeśli taki powstanie i jeśli masz taki tv. Spokojnie obejrzysz też np Jaka to melodia na Tvp1 i nagrasz inny kanał na dysk np nowy 4k :). Będzie działać to wszystko tak jak działa Ci teraz.

15x24 to ładne 360 zł za dzierżawę.. a gdzie tutaj jeszcze abonament.

Ceny pakietów bez zmian, skoro nie ma przy nich cen? Co z możliwością zamiany obecnego dekodera na 4K Ready - UltraBOX+?

Jak i też to wszystko na temat rzekomego UHD w nc+? Sama sprzedaż dekodera i nic więcej?

Edited by Emil.1603

Mowiłem że będze 15zł to mnie znowu wyśmiano...Niedalej jak wczoraj.Aktywacja 49zł tez podałem wczesniej

zacytuję: 

Mowiłem że będzie 49zł aktywacja ?? Nie  kłamałem.Zobaczcie ceny obecne i oferte od dziś.I znowu kłamałem?? lNie pomyliłem się.Poraz kolejny sprawdziło się to co wam mówiłem.Planowo ceny zostały bez zmian.( może lekka korekta ale zamysł pozostał i cena też) Ktoś jeszcze ochote zarzucać mi w tematach dotyczących ofert NC+c czy sprzętu czy tego co będzie kłamstwo??

Edited by kaspian0007

Ofertę w skrócie można podsumować tak...
Zabieramy darmowe miesiące abonamentu na początek, dajemy trochę kasy na karcie podarunkowej(na prezenty świąteczne), dorzucamy 15zł najmu za nowy dekoder... I mniej więcej wszystko na jedno wychodzi, a nawet trochę drożej.

Czyli z całej tej rewolucji ultra hiper HD 4k wyszedł wielki pic. Odświeżony dekoder podobno z 4k (ready?) za 15 zł miesięcznie. Ciężko mi to przyznać ale Polsat lepiej się postarał z tą ofertą świąteczną.

Guest kingofsouth

Od Superpremium+ za darmo.

Skąd takie info?

Edited by kingofsouth

Kasa jest też do aneksów. Warunkiem jest zostanie przy tym samym pakiecie, albo przejście na wyższy ;) 

Dekoder ultra HD jest w teorii dostępny dla przedłużających i bez przedłużenia chyba też. Jednak POS dostały ich jeszcze niedużo, także w praktyce ciężko będzie go dostać :)

Edited by grzechuu

Zastanawiam się skąd wszyscy biorą informacje że w dniu dzisiejszym rusza nowa świąteczna promocja właśnie dzwoniłem do punktu w celu wymiany dekodera i spytałem się między innymi o najnowszy. Padła odpowiedź, że kampania rusza po 10 listopada.

Biorąc nową umowę na Comfort+ dostajemy 100zł, czyli mniej więcej 2,5 miesiąca gratis - promocje nie powalają.... ;)|
Biorąc pakiet Extra+Canal+ przykładowo dostajemy 250zł na karcie podarunkowej- czyli wychodzi też 2,5 miesiąca abonamentu gratis.

Chyba CP ma lepsze oferty... :)

Ja już dwie reklamy w telewizji widziałem  :mrgreen:  Rusza od dziś. Oferty na wymianę na dekoder też już są. Np dla klienta co ma pakiet extra z 8c+ za 79,99 wymiana na ultraboxa 4k za 0zł aktywacja 15zł najem do rachunku. 

Edited by Mikizncplus

Po tej ofercie wnioskuję że Polsat ma lepszą ofertę, liczyłem na na prawdę rewolucję w pakietach a wyszło jak zwykle.