Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, bo jestem zainteresowany wymianą dekodera, ale ze względu na premierę Ultraboxa, zaczekam na ofertę. Nie planuję na ten rok wymiany instalacji antenowej, zrobię to pewnie na wiosnę 2018. Mam obecnie konwerter z 4 zwykłymi wyjściami (bez Unicable), z czego 2 podłączone są do dekodera NC+, jeden do Multiroomu a ostatni do dekodera Polsatu. Pytanie czy w tym przypadku wymiana na Ultrabox+, zanim wymienię instalację antenową, w ogóle ma sens? Czy na podłączeniu standardowym dwuantenowym można odbierać kanał 4K? Bo na pewno nie da się korzystać z funkcji nagrywania kilku kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny pakietów bez zmian, skoro nie ma przy nich cen? Co z możliwością zamiany obecnego dekodera na 4K Ready - UltraBOX+?

 

Jak i też to wszystko na temat rzekomego UHD w nc+? Sama sprzedaż dekodera i nic więcej?

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiłem że będze 15zł to mnie znowu wyśmiano...Niedalej jak wczoraj.Aktywacja 49zł tez podałem wczesniej

 

 

zacytuję: 

 

Mowiłem że będzie 49zł aktywacja ?? Nie  kłamałem.Zobaczcie ceny obecne i oferte od dziś.I znowu kłamałem?? lNie pomyliłem się.Poraz kolejny sprawdziło się to co wam mówiłem.Planowo ceny zostały bez zmian.( może lekka korekta ale zamysł pozostał i cena też) Ktoś jeszcze ochote zarzucać mi w tematach dotyczących ofert NC+c czy sprzętu czy tego co będzie kłamstwo??

 

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa jest też do aneksów. Warunkiem jest zostanie przy tym samym pakiecie, albo przejście na wyższy ;) 

Dekoder ultra HD jest w teorii dostępny dla przedłużających i bez przedłużenia chyba też. Jednak POS dostały ich jeszcze niedużo, także w praktyce ciężko będzie go dostać :)

Edytowane przez grzechuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się skąd wszyscy biorą informacje że w dniu dzisiejszym rusza nowa świąteczna promocja właśnie dzwoniłem do punktu w celu wymiany dekodera i spytałem się między innymi o najnowszy. Padła odpowiedź, że kampania rusza po 10 listopada.

Co punkt to inaczej mówią . Byłem przed chwilą też w punkcie i miła pani mi mówiła że oferta rusza dzisiaj tylko czekają na dekodery i ulotki :) Anteny już mają z unicable za 179 pln 

Edytowane przez jacek1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...