Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też mówiono, że kabel i nakupiłem bądź ile kabli i nic nie pomogło. Okazało się, że monitor nie obsługuje HDCP 2.2 i i nic nie pomoże. Musiałem sobie sprawić nowy telewizor. Ale nie żałuję. Zależy, z jakiego roku jest telewizor. Jeśli nie z 2017 i nowszego to mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony XG95 to model na 2019, tak więc to chyba kabel...

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @regedit32: Mm ten TV w drugim pokoju i można ten dekoder sterować pilotem od Samsunga Q70. Tylko że ja z tego zrezygnowałem, ponieważ robiły mi się cuda z TV. Np. wieczorem wyłączam TV, potem tuner. Po paru sekundach TV się ponownie sam włącza (planowanie zał -wył w TV wyłączone). Albo drugi przypadek: załączam TV, a na ekranie ikonka się kręci i wiecznie szuka sygnału wejścia HDMI.Więc zrezygnowałem z korzystania tylko 1 pilota. Używam 2 i wszystko działa normalnie. Dodam jeszcze, że tamte przypadki sprawdzałem na wszystkich wejściach HDMI w TV i to samo. Wymiana kabli nie pomogła.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barabasz to ustaw TVP 1 HD na pierwszej pozycji, tak aby było 1. TVP1HD ;-):-D

 

@Pawel 

No właśnie. Czyli nie jest to lista własna o której pisałem. No, ale skoro uważasz, że np. na pozycji pierwszej jest np TVP 1 HD z przypisaną cyfrą 11, jest to lista własna, to zero dyskusji. Jest to tylko  lista ulubionych i nic więcej, z narzuconą przez operatora numeracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dokładnie to napisałem.Własna lista (można nazwać ulubiona) z numeracją operatora. Czego jeszcze nie rozumiesz ?Definicja listy ulubionej/własnej jest prosta.Jest to lista zawierająca wybrane kanały z listy głównej/operatora.A zachowanie indywidualnej numeracji można nazwać co najwyżej dodatkową cechą a nie warunkiem koniecznym.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dekoder na 4K. Mam TV Samsung 55" 4K. Problem to zanikanie obrazu. Co chwilę pojawia się czarny ekran, jakby był odłączany kabel. Mam dwa kable HDMI i to samo na jednym i drugim.

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków. Wyjątkowo poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżym użytkownikiem tego tunera i ma problem ze sterowaniem pilotem TV Panasonica. Po uruchomieniu wszystko chodziło z przypisanego kodu, ale po dwóch dniach przestało działać, mimo że sprawdziłem wszystkie kody, tzn. pilot obsługuje TV, jeżeli jest uruchomiony przycisk TV, ale aby obsłużył tuner to muszę wyłączyć przycisk TV na pilocie. Przedtem wszystko działało, oczywiście po zsynchronizowaniu jednoczesnego załączania, czy wyłączania odpowiednimi kodami. Ktoś już tak miał? Nie wiem, gdzie robię błąd.

Edytowane przez Barti
Na forum nie piszemy skrótami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

A w sumie dlaczego akurat w tym dekoderze ta funkcja jest zablokowana?

Chyba, jednak lepiej by było ,  gdyby rozdzielczość obrazu była automatycznie dostosowana do wybranego kanału.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2020 o 19:35, blondas218 napisał:

Wymieniłem dekoder na 4K. Mam TV Samsung 55" 4K. Problem to zanikanie obrazu. Co chwilę pojawia się czarny ekran, jakby był odłączany kabel. Mam dwa kable HDMI i to samo na jednym i drugim.

Mam tak samo z tym zanikaniem obrazu, u mnie TV Samsung 58" 4K. Wie ktoś, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojego poprzedniego postu dotyczącego dotyczącego kłopotów z jednoczesnym załączeniem i wyłączaniem TV i tunera. Powodem jest podłączenie dodatkowego kabla HDMI od innego tunera.  Samo wyłączenie dodatkowego tunera z sieci nic nie zmienia, dopiero odłączenie kabla pomogła. Bardzo dziwne. Kilkakrotnie sprawdzone, między innymi zamiana gniazd, bo sam nie mogłem uwierzyć. Może komuś się przyda. Dziwne.

Edytowane przez Barti
Na forum nie piszemy skrótami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...