Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu, czekamy na obiżkę ceny użyczenia sprzętu, promocyjna cene konwertera unicable - bo wiekszośc ni epotrzebuje zmiany czaszy i umozliwienie zmiany dekodera osobom z MR.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic, proszę trzymać się tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik PC0363 napisał: "Ja miałem na koncie O zł aktywacja i 10 zł najem." - może jak ktoś miał/ma dek główny (np WiFi Premiumbox+ lub mediabox) zrabatowany do 0zł, to wtedy dzierżawa ultraboxa 4k za 10zł (zamiast 15)?

Nie rozumiesz co jest pisane? 15 złocisty bez względu co i jak kto miał i ma. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie techniczne dotyczące funkcji szybkiego przełączania kanałów (Fast Zapping). Czy jak do tego ultraboxa 4k doprowadzony jest kabel z 4 nośnymi (częstotliwościami) z konwertera Unicable (a nie z 8-mioma z Unicable 2), to czy Fast Zapping będzie w ogóle działał? Mówię o przypadku gdzie nic w danym momencie nie nagrywamy (bo jak byśmy nagrywali 3 różne programy, to wiadomo ze Fast Zapping nie zadziała, bo za mało nośnych).

Innymi słowy, czy cały ten Fast Zapping przypisany jest na sztywno tylko do nośnych 5,6,7,8, czy potrafi sobie skorzystać z dowolnych nośnych niewykorzystanych w danym momencie (np. 2,3,4)?

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Piątek wieczorem w salonie NC+ - na upartego sprzedawczyni nie dała się przegadać odnośnie wymiany dekodera.

 

"Tylko dla nowych abonentów" non stop to samo - stwierdziła, że w styczniu może będzie możliwość u nich dostania tego dekodera -

i można gadać przez godzinę, że pójdę do Pols... a ta i tak swoje - to na co mi ten telewizor 4k? - jak nie mogę dostać dekodera. PORAŻKA.

 

Pytałem również o multiroom - ponoć dekoder ma możliwość wsparcia - ale chcieli go jak najszybciej wypuścić na rynek i nie jest

ogarnięte oprogramowanie.

 

Normalnie brak słów - mam N-kę od 2008r. a oni ciągle ludziom pod górkę robią - to samo jak z kanałami Eleven sport - min cena 11 zł za miesiąc - to mam

taniej jak sobie kupię roczną subskrypcję przez internet sam z kodem rabatowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...