Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wymieniłem dekoder na 4k. Podpiąłem pod monoblock twin., Ustawienie diseq, dwie anteny, Hot Bird i Astra śmigają. Na Astrze inny układ kanałów niż wcześniej na Turbo. Włączyłem nagrywanie filmu z HBO i jakiś program na MTV. Nagrania się zazębialy czasowo. W tym czasie oglądałem TVN. Czyli nagrywałem dwa programy i oglądałem trzeci jednocześnie. Jutro spróbuję nagrać 3 i oglądać czwarty. Może HBO i MTV są z jednego transpordera i dlatego mogłem nagrywać dwa jednoczesne? Ktoś to może zweryfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem dekoder na 4k. Podpiąłem pod monoblock twin., Ustawienie diseq, dwie anteny, Hot Bird i Astra śmigają. Na Astrze inny układ kanałów niż wcześniej na Turbo. Włączyłem nagrywanie filmu z HBO i jakiś program na MTV. Nagrania się zazębialy czasowo. W tym czasie oglądałem TVN. Czyli nagrywałem dwa programy i oglądałem trzeci jednocześnie. Jutro spróbuję nagrać 3 i oglądać czwarty. Może HBO i MTV są z jednego transpordera i dlatego mogłem nagrywać dwa jednoczesne? Ktoś to może zweryfikować?

 

 

Czyli bez unicable też się da? Nie miałem czasu go potestować, ale kanały też dość szybko się przełączają w porównaniu do Turbo.

 

Przy dwóch nagrywanych kanałach z sygnału doprowadzonego z klasycznego konwertera, dla oglądania/nagrywania trzeciego pojawia się ograniczenie w wyborze polaryzacji i pasma (górnego lub dolnego). Ograniczenie to determinuje wybór polaryzacji i pasma przez pierwsze dwa nagrywane kanały. To samo dotyczy czwartego. Konwerter Unicable pozwala uniknąć tych ograniczeń oraz umożliwia szybkie przełączanie kanałów.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych punktach we Wrocławiu tworzą listy oczekujących na Ultrabox+ 4K jak za czasów PRL :D

Obecnym abonentom niechętnie wymieniają bo punkt nie otrzymuje z tego tytułu prowizji - głównie udostępniają nowy dekoder dla przedłużających i nowych abonentów.

No proste jak byś pracował w takim punkcie i za każdą nową osobę albo przedłużającą dostawał benefity albo hajs to byś tego nie robił ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem, bo niby tylko dla nowych. Przedłużalem umowę z wymianą. Telefon z Krakowa we wtorek i przedłużenie. W czwartek wizyta w punkcie. Nie da się wymienić, niby ma tylko pulę dla nowych. Po kilku godzinach dzwoni babka z Krakowa i pyta dlaczego jeszcze nie wymieniłem, mówię, że ponoć tylko dla nowych. Miła pani dzwoni do punktu i ich ustawia. Mają obowiązek wymienić jeśli mają na stanie. Dziś miałem czas i poszedłem wymienić. Dali bez zagadnienia. Także w ich obecności obrazu dzwońcie i przedstawiające problem z wymianą. Dzwoniła z tego numeru +48122947879.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Elblągu można wymienić dekoder na Ultraboxa. Obowiązuje priorytet dla posiadaczy pakietów z Canal+.

 

P.S. Mierzi mnie cena 15 PLN/mies. za dzierżawę sprzętu. Chyba trzeba będzie się pożegnać na rzecz rozszerzenia dostępu w Orange IPTV (ze względu na akcję pozbywania się Turbobox+ za wszelką cenę)...

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie o tym, ustawiasz 1080p, wlaczasz kanal 4k, dekoder skaluje go w dol i masz lepszy obraz (teoretycznie) niz przy kanale nadawanym w HD...

Właśnie nie, gdy włączysz kanał 4K, wyskakuje komunikat że ten kanał jest nadawany w 4K i żeby go oglądać trzeba zmienić rozdzielczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...