Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przed północą zauważyłem na Museum 4K komunikat że kanał nie jest obecnie nadawany, spróbuj ponownie później, kilka minut potem kanał działał. Podobna sytuacja była chyba 2 dni wcześniej. O innych porach tego błędu nie zauważyłem, może to jakieś chwilowe przerwy emisji programu ?


Wyłącz disecq w ustawieniach dekodera akurat museum 4k chyba nie ma tego kanału ale miałem ten problem z innymi kanałami wyłączyłem tą opcje i śmiga ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzsiaj mnie dopadło. Wymieniam kable, zmieniam wyjścia w tv, dekoder z prądu, tv z prądu i nic nie pomaga. Na ok 2 sekundy pojawi się dźwięk i wskakuje ten komunikat. Do tej pory nie miałem żadnych problemów z tym dekoderem. Jakieś pomysły co zrobić? Dekoder technicolor. dcc17f82ecddb94b35683e8fdeb9b66c.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miniupiniu napisał:

Dzsiaj mnie dopadło. Wymieniam kable, zmieniam wyjścia w tv, dekoder z prądu, tv z prądu i nic nie pomaga. Na ok 2 sekundy pojawi się dźwięk i wskakuje ten komunikat. Do tej pory nie miałem żadnych problemów z tym dekoderem. Jakieś pomysły co zrobić? Dekoder technicolor.

 

 

tylko na kanałach 4K? na FHD też tak jest?

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ramach przdłużenia umowy z Superpremium + na Superpremium C 4K wymieniłem Premium boxa na Technicolor serii ITCA2T.I tu po dwóch dniach mam pytania.Mam TV LG 3D FHDz chyba 2011 roku 42 cale.Ma 4 gniazda HDMI.1 oznaczone jako HDMI/DVI in {ARC} i 3 bez tego ARC.Dwie anteny HB i Astra.Konwerter Twin i Diseqc na Astrę.Z PB miałem siłę jakości ok 40%.Tu ok 70%.I problem.Kanały 4K przy ustawienia deka na 1080p tj Canal+4K,Muzeum czy Nassa odbieram bez problemu ale z kolekcji ncgo 4K nie mogę nic ruszyć .Komunika Materiał,który chcesz obejrzeć został udestępniony w jakości 4K i jeżeli TV 4K  nie ma wglądu to trzeba zmienić gniazdo HDMI w TV.I stąd pytanie.Czy do oglądania tej kolekcji musi być TV 4K a na FHD nie da się.Ale programy telewizyjne 4K da się.2 sprawa czy u was jeżeli chodzi o siłę głosu na różnych kanałach słychać czasem bardzo dużą dysproporcje siły głosu tu normalnie zmieniasz kanał a tu jak nie ryknie albo prawie nie słychać.Tego na PB nie zauważyłem.Dziś wskoczył Netfliks samoistnie.Kanały HB i Astry chodzą w miare szybko.To tyle po dwóch dniach.Liczę na pomoc w tych 2 problemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz oglądać materiały 4K na telewizorze FHD ale tylko te z dysku dekodera. Są kolekcje dekoder i internet.Częściowo zdublowane.Też się pojawia komunikat ale można się go pozbyć.

Co do głośności to pewnie masz ustawione Dolby Digital na TAK. Skontroluj to ustawienie i ewentualnie zmień na NIE i po testuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z obrazem tzn .Mam tuner Platformy C+4K UltraBox+ (Technicolor USW4001NCP  i parę razy gdy włączyłam program C+4k(tylko na tym kanale to wyświetla) mam tylko dzwięk brak obrazu ,wyświetla mi komunikat o zmianie rozdzielczosci na 1080p mam w tunerze ustawiona rozdzielczosc 4k 2160p .Wymieniłam kable hdmi i nic to nie pomogło   .Zauważyłam ze zaczęło sie to robic po ostatniej aktualizacji tv.Dodam ze na Museum 4k i na Nasa UHD jest wszystko ok.W czym jest problem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odebrałem dekoder 4k i kanał 4k C+.

 

Oglądam teraz studio przed ElClasico i nie widzę jakiejś super jakości obrazu.

 

Kanał 4k mi odbiera, jak z Nc+go odpalam filmy 4k przez internet też działają filmy 4k.

 

Czy to tak ma być czy coś mam nie włączone?

W dekoderze wybrana rozdzielczość 4k2160p. Kanał działa normalnie. Ale czy to ma być super dużo lepsza jakość?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...