Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, lotus napisał(a):

Czy u was też brak EPG na połowie kanałów? Od jakiegoś czasu nie było na pojedynczych kanałach. Dzisiaj natomiast nie ma EPG na kanałach tvn, Polsat, TVP, paramount Channel, hgtv, tv4, tv6 i wielu wielu innych. Słabo to wygląda. 

Dualbox+ miał to samo. Czyli globalna awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i patrzcie. Przez 3 dni wysyłałem raporty z braku EPG, zdjęcia i ilość kanałów. EPG naprawili, w dodatku dostałem odpowiedź, że reklamacji nie uznają, bo umowa nie dotyczy EPG, planowania nagrywania jak i nieodtwarzania nagrań z dysku, ale w ramach dobrej współpracy przyznają rabat 50 zł w kolejnej fakturze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisał że reklamacji nie uznają bo tego nie ma w umowie, serio myślicie że operator na większą skalę będzie odszkodowania płacił. Przecież w ramach dobrej współpracy nie będą dawać rabatu co miesiąc. Sądzę że jeżeli to EPG byłoby pobierane jedną drogą dajmy na to przez SAT, to tego problemu by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaś Fasola napisał(a):

.... Sądzę że jeżeli to EPG byłoby pobierane jedną drogą dajmy na to przez SAT, to tego problemu by nie było.

Dokładnie tak jest. Mało tego EPG przez sat jest dużo bardziej obszerniejsze. Przez net jest skromniej i na dodatek z częstymi  problemami. Szkoda, że nie można ręcznie przełączyć EPG przez sat w dekoderze podłączonym do sieci. Przy podłączeniu de neta automatycznie ciągnie EPG netowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Przez net jest skromniej i na dodatek z częstymi  problemami. 

Teraz net jak wyłączysz to dekoder całkiem wariuje, ostatnio dwa dni miałem odłączony to raz że logotypów nie było przy zmianie kanałów to co gorsza nawet nazw tych kanałów nie było tylko puste pole. Co aktualizacja to bardziej namieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytania dotyczące dekodera ITCA. 

1. Po uruchomieniu pojawia się na chwilę komunikat o Hdcp. 

2. Na kanałach C+ 4K i Love Nature pojawia się komunikat o rozdzielczość 4k.

Na dekoderze JADA takie komunikaty nie pojawiały. Oczywiście kabel Hdmi sprawdzony i zalecenia ze strony C+ nie dały efektu. Tv mam Samsung QE55Q60RAT. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu rozwiązania problemu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Jaką masz ustawioną rozdzielczość?

Ustawienia rozdzielczość 4k.W tunerze 4k adaptacyjna. Z dekoderem Jada nie miałam takich problemów oprócz pikselozy. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz1974, mam podobny tv i u mnie też był taki komunikat o HDCP. Wejdź w settings-połączenie-menadżer urządzeń zewnętrznych-rozszerzenie sygnału wejściowego tam powinny być wejścia HDMI i zrób żeby wszystkie były włączone szczególnie to do którego masz podłączony dekoder.

Np. u mnie klikam i mam niebieską kropkę to oznacza że wejście jest HDMI jest aktywne.

Edytowane przez floro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mateusz1974 napisał(a):

Ustawienia rozdzielczość 4k.W tunerze 4k adaptacyjna. Z dekoderem Jada nie miałam takich problemów oprócz pikselozy. 

Ja w ITCA  adaptacyjny mam tylko tryb HDR/HLG do wyboru, nie ma w nim adaptacyjnej rozdzielczości także jak widzisz komunikat to na bank 4K ustawione nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...