Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, maciekmm napisał:

Chodzi mi o rozwiniecie informacji zeby zobaczyc o danym programie wiecej szczegolow

Wciskasz Pilot/info przewijasz na dół żeby rozwinąć pełny opis. Lub dwa razy wciskasz OK i tam masz cały opis i funkcje typu nagranie, obejrzenia od początku itd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder zrobił się mułowaty na tym nowym sofcie. Na starym sofcie każde naciśnięcie na pilocie to była błyskawiczna reakcja.

Problemy z EPG. Część audycji nie posiada opisów. Te które posiadają są poskracane w porównaniu ze starym EPG. Gatunek,obsada, reżyser czy rok produkcji zostali wywaleni z opisów. Teraz by uzyskać te informacje trzeba wchodzić w menu dekodera. Bezsens kompletny. Przy okazji ładują się wtedy wszelakie grafiki z propozycjami czy następnymi pozycjami.Po co mi to za każdym razem ? Potrzebuję czy nie wszystko się ładuje. Przerost formy nad treścią.

Listy nagrań nawet nie komentuje, bo szkoda słów. Ciekawe ile za to badziewie zapłacił operator.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jaś Fasola napisał:

Logo Canal+ w lewym górnym rogu raz że za duże, uważam że to zbędny dodatek. Ikony kanałów mogłyby być tej wielkości, obecnie to trochę za małe i mało czytelne z większej odległości.

Ikony na tv conajmniej tv 55 z odległości 3m.

 

@_Artek_ u mnie to zajęło 30 min. Może dlatego,  że mam w głowie jedna własną listę od lat, którą to stosowałem na własnym sprzęcie. 

Tu w końcu się doczekałem, że sieczki TVN nie ma na nr 1. Dałem Puls 1. Kiedyś to było TVP1, ale są takie czasy a nie inne, więc wcale ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmieniać kolejność @Pawel. Faktycznie trochę muli, ale na ADB chyba jest podobnie. Może (kiedyś) to poprawią. 
@ircios ja kopiowałem ze zdjęć z poprzedniego softu, dlatego się trochę przeciągnęło. Byłoby fajnie gdyby taką listę można było wyeksportować, np. do strefy abonenta i pobrać na dekoder jeśli się kiedyś rozwali. Nie wiem na ile technicznie jest to możliwe. 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak będzie działał niemal 10 letni wifipremium na tym sofcie. 

W razie potrzeby soft okroją jeszcze ile się da i pójdzie, ale czy to ma sens?. Wifibox-y powinni wycofać z oferty, to by było jedyne sensowne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowego softu generalnie trzeba się będzie przyzwyczaić. Nie ma innego wyjścia. Tak na szybko, plus największy że w końcu można kanały poukładać po swojemu a nie groch z kapustą. Minus te kolorowe okienka miniatury które nic nie dają a tylko pogłębiają chaos wizualny. Trudno się czyta pasek kanałów gdyż tytuł programu jest tak samo wyróżniony jak napis S4E4 i tak samo jak kolejny napis obok Informacyjne. Tym bardziej że informacyjny jest według dekodera np. 0rogram Złomowisko na Discovery czy Największe pomyłki inżynierów na Explore. No no :) Wystarczył by sam tytuł programu i info o następnym bez wielkiego napisu "Kolejny". Ikony kanałów są za małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, jeśli można:

1) Rozumiem, że "nowy przełomowy software" oznacza, że jak chcę nagrać np. 10 odcinków serialu od dzisiaj, to "nie mogę" i "nie da się", prawda? Czyli jakieś prostaki bez wiedzy i wyobraźni to pisali ten soft - jakieś głuuuupole po prostu, prawda? A jak codziennie jakąś audycję nagrywam, to... codziennie mam klikać albo ewentualnie na tydzień do przodu osobno?

Tragiczne czasy są, prostackie i dla głłuuupoli! Albo niech mnie ktoś poprawi. :(((

2) Jakbym chciał wywalić na śmietnik - czytaj: oddać - ten odbiornik z durrrnym softem, to teraz serio: co kupić?

Kiedyś zawsze miałem odbiornik/dekoder "alternatywny", ale parę lat temu jak wróciło "parowanie", to odpuściłem. A teraz bym bardzo chciał wrócić... - pomożecie? ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...