Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, django napisał:

@_Artek_ Pytałem na czacie konsultanta odnośnie nowego softu dla dekodera 4K UltraBox+ z serii ITCA i uzyskałem odpowiedź, że pojawi się dopiero w 2022 roku, ale czy to będzie już w styczniu nie mają takich informacji.

Pozwole sobie zacytować kolegę, jeśli chodzi o informacje o konsultantów i kolega 100% racji ma.

11 godzin temu, Pawop napisał:

Równie dobrze mogłeś zapytać pana z warzywniaka.

 

 

@django sprawdzone informacje podawaj, a nie wróżby konsultanta. 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

A nie zmieniłeś ustawień energii? 

 

Nie wiem jak u was ale u mnie w zmiana energii mam Normalny, bez możliwości zmiany i zablokowane jest a pamiętam że to było do zmiany jak się chciało. Z tego co piszą niektórzy nie mogą przestawić tak by dekoder włączał się od razu tylko czekają aż taki przebieg przejdzie aktywacja aktualizacja sprawdzanie... nie rozumem czemu to jest zblokowane a jak u was? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KiriKiri napisał:

 

Nie wiem jak u was ale u mnie w zmiana energii mam Normalny, bez możliwości zmiany i zablokowane jest a pamiętam że to było do zmiany jak się chciało. Z tego co piszą niektórzy nie mogą przestawić tak by dekoder włączał się od razu tylko czekają aż taki przebieg przejdzie aktywacja aktualizacja sprawdzanie... nie rozumem czemu to jest zblokowane a jak u was? 

Pewnie masz multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KiriKiri napisał:

No mam , czyli co ma mr do tych ustawień? to bez sens, a co ma powiedzieć ten co kupuje cały zestaw z mr i od razu ma zablokowane? lub później załapie że trzeba zmienić a tu gong?

W opisie funkcji o ile pamietam jest nawet wspomniane, że opcja jest nieaktywna przy usłudze MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KiriKiri napisał:

I tak to bez sens, jak ktoś bierze od razu mr i nie ma pojęcia co go czeka to przez 24miesiace meczy się z włączeniem dekodera bo zawsze będzie miał powolne włączenie? Naszczepcie mr w marcu oddaje.

Przy usłudze mr nie ustawisz maksymalnego oszczędzania energii które to powoduje długie włączanie dekodera. Masz domyślnie tryb Normalny z którego dekoder uruchamia się kilka sekund. Tak naprawdę to on cały czas jest włączony w tym trybie. Wyłącza jedynie sygnał wizji na wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak w Ultrabox+ zmienić ustawienia anteny po wyłączeniu z prądu? Wiszę na ekranie aktywacyjnym, przycisk włącz/wyłącz na dekoderze miga (wskazując na błędne ustawienia) i w tym stanie nie reaguje na pilota, więc naciskanie MENU nic nie daje...

 

Da się reset do fabrycznych zrobić z tego poziomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się może orientuje w jaki sposób sprawdzić, czy mój kabel HDMI nie ogranicza w jakiś sposób możliwości dekodera i TV? 

 

Zgodnie z tą tabelką chyba powinienem mieć kabel Premium high speed lub Ultra high speed do 4K 50Hz:

formatdataratetable-100750471-orig.jpg

 

Ja mam jakiś (odczytane z kabla) E55218 AWM 20276 HDMI LONGWELL-P i totalnie nie mogę nic o nim znaleźć na necie. Wydaje mi się, że to jakiś stary kabel, niestety nie pamiętam skąd i od kiedy go mam

 

Tak wyświetla się po wejściu w ustawienia-diagnostyka-złącze HDMI, nie wiem czy tutaj wyświetlają się możliwości TV czy są jakoś uwzględnione możliwości kabla? Czy w jakiś sposób da się sprawdzić co to jest za kabel/czy powinienem kupić lepszy? 

rhdr.jpg

hdrpl.jpg

hdrpl.jpg

 

Edytowane przez royalmichael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...