Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno VIVA Polska od lipca ma być kodowana od lipca 2012 - taka plotka zaczęła krążyć po sieci.

Podaj więc konkretne źródło owej plotki, bo narazie to zwykłe bzdury. Na rodzimym rynku jest FTA, a w Polsce mieli by to zmieniać :?: I to przy tak silnej konkurencji..

 

Eska TV zmiazdzy VIVE PL.

Już dawno by zmiażdżyła, gdyby CP raczył umieścić ją na liście.

 

Obawiam się,że będą w ten sposób próbowali wprowadzić do ramówki programy z MTV i w ten sposób Nasza Viva stanie się kopią Vivy Germany.

No i dobrze. Najpierw spadną do poziomu MTV PL, a później poziom ten to będzie już chyba mniej niż zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym aby dalej się rozwijał

 

Każdy by chciał, żeby się rozwijał ale sama VIVA nie chce się rozwijać.

_________________________________________________________________________________________________

Nie, nie raczej VIVY nie zakodują... Jakby zakodowali to by jeszcze bardziej zmniejszyli sobie oglądalność. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mieli ją zakodować to by podali takie info oficjalnie dla mediów i na swojej antenie. Pamiętam jak Viacom ich przejął i jak przechodzili z TP niemieckiego T-Systems na HotBirdzie na TP Viacomu. To info o tym wisiało dość długi czas na antenie stacji i na ich stronie bo im zależało żeby odbiorcy FTA ich znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś też nie wieże w te kodowanie - dlaczego wszystkie stacje muzyczne w Polsce ( oprócz VH1) są FTA ??? Bo Viva( Jako pierwsza i długo jedyna stacja muzyczna) jest FTA

 

I tak by było z informacyjnymi - Gdyby pierwsza stacja informacyjna w Polsce była FTA nowa konkurencja również by musiała być FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz setki nagrań starej vivy geramny wyślij jak masz taką możliwośc :D (No ale przyznasz że oprawa vivy polska to nie to samo co oprawa vivy de z 2010 tam wszystko było dopracowane było więcej kolorów )

Napisz mi (najlepiej prywatną wiadomość) co dokładnie chcesz, to coś prześlę ;) Co do dopracowania to rzeczywiście była bardziej dopracowana, ale logo mi się ciut za duże wydawało. No i w Vivie Polskiej się ono lepiej obraca niż na niemieckiej.

Co do zakodowania Vivy Polskiej, to chyba komuś się nudzi, że takie bajki wymyśla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz mi się właśnie bardziej podobało jak logo obracało się na vive de niż na viva pl bo tam logo obróciło się tak szybko że człowiek popatrzył pomarańczowy a zaraz zielony i kolory rzadko się zmieniały a u nas ciągle się zmieniają i za dużo tych kolorów uwagę odwraca , ale tam często też było że podczas emisji programu było tylko logo bez podpisu programu a u nas do wszystkiego jest podpis na viva de (wtedy) było lepiej jeśli chodzi o grafikę niż teraz u nas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ploty wrzucacie, z jednej skrajności w następną. Z tym zakodowaniem to już przesadziliście. Nie uwierzę tym bardziej że Music Next wchodzi do kablówek.

Ja lubię naszą oprawę, nie przeszkadza mi zmieniające się logo co pół minuty, dziwię się, że jeszcze ktoś na to zwraca uwagę i komuś to przeszkadza po prawie 3 latach. :shock:

Ktoś pisał o jakiś kolorach na Vivie DE, że było ich więcej. Jakich kolorów? Logo? Były inne niż u nas, albo kilka innych, tak samo oni nie mieli tych co my. Czy chodzi o kolory belek? U nas było więcej? Generalnie temat bez sensu. Do wtorku już parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecka VIVA nie miała aż tyle kolorów loga co u nas. ;) Oprawa nie jest zła, ale mi się już przejadła...

Grafika niektórych gier SMS wygląda jak na teraźniejszej VIVIE DE, więc to też może świadczyć o zmianie oprawy graficznej, ale to tylko domysły. ;) Poczekamy do 12 czerwca i zobaczymy czy coś się zmieni.

@BartoszB163, Nie bądź tak sceptycznie nastawiony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze że nie miała ,miała trzy kolorowy pomarańczowy ,zielony i mój ulubiony niebieski (lodowy) i lepiej one wyglądały niż te kolory u nas i viva polska ma ciemne obramowania i logo gryzie się z obrazem na viva de takiego czegoś nie było ,nie no viva polska nie doruwnuje pod względem grafiki poprzedniej vivy de . A jestem tak sceptycznie nastawiony ponieważ viva mnie już we wszystkim zawiodła , niczego się po tej stacji nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej Euro Gorączce nie można zapomnieć że dokładnie 12 lat temu wystartowała Polska edycja Vivy tzn VIVA POLSKA

Co jaka i dlaczego w tej chwili jest taka jak jest - wszyscy chyba z forum wiedza ;/

 

Wstawiam kilka filmików z okazji urodzin ( według subiektywnej oceny )najlepszych lat VIVA POLSKA :

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9e45m-AXrRY

 

http://www.youtube.com/watch?v=qKTeZiYg ... ure=relmfu

 

Zaraz po 2005 roku według mnie nie było aż tak tragicznie promowanie Polskiej sceny Dance :)

 

 

 

( zecz jasna to Mbrother Trebles )

 

Jingle itp

 

 

 

 

Jak dla mnie zaczęło się wszystko sypaćtak ok 2008/2009 i tak z Vivy Polskiej may zacofana technologicznie muzycznie stację muzycznie niejaką ( ani to porządny Dance Rapu całkowicie brak POP źle dobrany do Play Listy wystarczy spojrzeć na zagraniczne stacje muzyczne że POP to nie tylko Głetta itp ) :/

 

Według was ta stacja osiągnęła już dno ??? Czy jeszcze nie ??? Wróci kiedyś do takiej formy muzycznej że warto będzie na nią "przełączać " ??? Pomysły plany autorskie ??? Czy może jednak iść w show w formacie FTA ??? Czy już wam całkowicie kolokwialnie mówiąc " wisi " ta stacja .... ???

 

Zapraszam do dyskusji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zaczęło się sypać w 2008 roku jak wprowadzili ten swój "Hot or Not", który rozpoczął erę show na Vivie. :/

Ale generalnie muzycznie było wtedy okej, tylko ramówka trochę monotonna była... Z resztą jak dzisiaj.

W latach 2000-2005 nie oglądałem VIVY, nie kręciła mnie. Może dlatego, że byłem wtedy dzieckiem i moim najulubieńszym kanałem muzycznym był MTV Classic. :D

Natomiast po roku 2005 zacząłem oglądać Vivę. Jak dla mnie puszczała fajną muzykę, właśnie dance. I była to moim zdaniem odskocznia od MTV (które było wtedy 50% music) gdzie panował pop i rock i nigdy na pewno nie puścili kawałka typu Mbrother - Trebles... ;)

Jedynym minusem VIVY PL po przejęciu przez Viacom były SMS-y i trochę monotonna ramówka (tzn. mało pasm tematycznych, w kółko Planet Viva, SMSy, od 23 do 6 Nightrider czy po południu Charts, In & Out i Viva Spot) ale to nie przeszkadzało mi aż tak bardzo. :)

A co do: Top 100 - 12 Urodziny VIVY - to w tamtym roku lepsza była ta lista. Wczoraj oglądałem to na 11 miejscu DJ Antoine - Ma Cherie, a na 10 Avicii/Tim Berg - Seek Bromance. o.O ...

 

Również zapraszam do dyskusji. :D;)

 

A co do planów autorskich na tą stację, to ja mam fajny i na pewno by się wielu osobom spodobał (tak myślę) . ;D

Stacja jeszcze dna nie osiągnęła. Nie omijam jej bo moja wspaniała kablówka serwuje mi tylko ten kanał z 4fun.TV i MTVs z UK...

VIVA według mnie powinna być uniwersalną telewizją muzyczną FTA i być w 100% muzyczna.

W playliście na pierwszym miejscu powinna się znaleść: muzyka elektroniczna i klubowa, potem ambitniejszy pop, rock i pop-rock czy muzyka polska (w tym hip-hop), a na dalszy plan pop (typu Lady Gaga) czy muzyka alternatywna, ktorej obecnie brak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viava jeszcze nie osiągnęła dna ale do tego coraz bardziej się zbliża. A co do tego czy wróci do formy muzycznej to nie wiadomo wszystko zależy od nich. Zgodzę się, że w playliście powinna się znaleść muzyka klubowa ale z naciskiem na trance :wink: . Pożyjemy zobaczymy co viva nam wykombinuje, bo narazie to lenistwo i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...