Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boże to co napisałem to info z plotek i nie wiem sam czy tak będzie a wy już snujecie nowe wnioski z tego. Zmienią grafikę to będzie ok nie zmienią to zrobią to w innym terminie i tyle. Mnie to nawet nie przejmuje tak jak was. Ta stacja już od dawna dużo straciła w moich oczach przez ten syf sms-owy na ekranie i wolę Eska TV z polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o północy napewno żadnych zmian nie będzie jak już to (może) o 6.00 rano tak samo jak było z uruchomieniem Vh1 polska w 16:9

 

Dokładnie nic leci viva dj night ,,tiesto'' jestem pewien że jutro też nic nie będzie patrzyłem na program vivy do końca czerwca nie ma żadnych zmian w ramówce nic się nie zmieni jeszcze się okaże że cały 2012 będzie miała viva w 4:3 i starej oprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Wspomniano tylko o możliwej przeprowadzce VIVY, a format 16/9, nowe logo oraz oprawę graficzną na 12 czerwca wymyśliliście sobie sami. Tylko teraz nie płaczcie, bo czeka nas kolejne 20 stron postów o tym jacy jesteście zawiedzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś kpina ze strony Viacom że te stacje ( w tym dodatkowo płatny MTV ) jest w 4/3 ( już nawet tyle o oprawę nie chodzi) hahahahaha

 

Dzisiaj im napisałem na Fejsie nawet zapraszałem niby moderatorkę profilu Justynę na nasze forum ale co zrobili - Usunęli wpis hahahahahah - ŻENADA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Kpina mi się wydaje że MTV Networks Polska Czyli Viacom stopniowo przenosi swoje stacje z formatu 4:3 na 16:9 w 16:9 nadają już VH1 Polska , Comedy Central i Comedy Central Family nastepne mogą byc VIVA i MTV (jeszcze oprawa comedy central została zmodyfikowana i logo które wyglądają identycznie jak comedy central germany )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Wspomniano tylko o możliwej przeprowadzce VIVY, a format 16/9, nowe logo oraz oprawę graficzną na 12 czerwca wymyśliliście sobie sami. Tylko teraz nie płaczcie, bo czeka nas kolejne 20 stron postów o tym jacy jesteście zawiedzeni.

Ale mimo wszystko były podstawy, by myśleć, że dojdzie do takich zmian - owa przeprowadzka + urodziny stacji, które były obchodzone dwa dni wcześniej. Więc komentarzy od rozczarowanych nie będzie brakować, a i sam się do takich przyłączę.

 

Dzisiaj im napisałem na Fejsie nawet zapraszałem niby moderatorkę profilu Justynę na nasze forum ale co zrobili - Usunęli wpis hahahahahah - ŻENADA

Tylko w takich sytuacjach żałuję, że nie mam tam konta. Osobiście też bym ich pojechał.

 

Co racja to racja oni zaczynają emisje 16:9 od mniej popularnych stacji powinni najpierw uruchomic 16:9 w VIVA i MTV a tam wszystko na odwrót widac jaki mają syf . Wogule cała viva nadaje się do przeróbki łącznie z ramówką i nowościami muzycznymi i muzyką trance .

Nie nazywałbym MTV PL popularną stacją. Kiedyś może była, ale teraz to wiadomo co jest. A tendencja nadal spadkowa :mrgreen:

 

Jednak strona Orange może coś sugerować, bez przyczyny logo by się tam nie znalazło. Może po prostu chcą poczekać do końca wrzawy Euro i następnym realnym terminem zmian będzie 1 lipca :?:

 

Tymczasem pozostaje nam Eska, a o Vivie przypomnieć sobie dopiero wtedy, kiedy się opamiętają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 LIPCA teraz na tą datę będzie każdy wyczekiwał a może 22 czerwca jak było 3 lata temu, wątpie nic nie wiadomo kiedy to nastąpi .

I o ile w ogóle w najbliższym czasie nastąpi.

Vive może obudzić tylko drastyczny spadek oglądalności.

 

Może jakaś mała akcja w stylu "Wyłącz Vive, włącz Eskę/4fun" :lol: Posiadacze np. Facebooka mogliby coś pomyśleć w tym kierunku. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...