Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No możeee , jeżeli tak to będzie mi brakowac belek i starego kształtu vivy ale wszytsko ma swoją kolej rzeczy.

Mi też. Bądź co bądź to my właśnie byliśmy takim ostatnim symbolem starej VIVY. No ale jeśli to chociaż trochę miałoby wpłynąć na jakość lub jakiekolwiek zmiany na + w tym kanale to jestem za.

 

Czyżby zmiana oprawy Vivy PL jest coraz bliżej?

Zobaczcie: http://www.orange.pl/kid,4002235531,id, ... ticle.html

Na obrazku widnieje nowe logo VIVY !

 

Z drugiej strony jesteście pewni, że Orange nie miało tutaj na myśli innej Vivy niż polskiej? :P Mimo, że widnieje tam wśród polskich (oprócz Fashion) kanałów..

 

Sprawdzałem w innych źródłach. Wszędzie póki co stare logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czyżby zmiana oprawy Vivy PL jest coraz bliżej?

Zobaczcie: http://www.orange.pl/kid,4002235531,id, ... ticle.html

Na obrazku widnieje nowe logo VIVY !

 

Równie dobrze może to być pomyłka ze strony Orange. Pamiętam, że kiedyś bodajże na stronie Telewizji na kartę HD było umieszczone inne logo Rebel:tv, które odbiegało wyglądem od rzeczywistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA mogłaby wydawać jakieś oficjalne oświadczenia jeżeli chodzi o zmianę np. oprawy graficznej. Jak zmieniali na ta obecną też nikt się tego nie spodziewał a VIVA nawet nie raczyła o tym poinformować...

 

Tak odbiegając od tematu, oglądając dzisiaj Pl Top 10 słyszałem jak Kępka zachęcała co udzialania się na ich facebooku. Wyrażania swoich opinii, spostrzeżeń. Mowić co nas boli i cieszy , a tym czasem oni wszystko to co ludzie wypisują na ich tablicy mają głęboko wiadomo gdzie. szczególnie odkąd weszła ta oś czasu i posty innych użytkowników nie sa już widoczne na głownej stronie tylko upchane w jednym okienku.. Wystarczy przejrzeć tą tablicę, teraz już żaden fan nie otrzymuje odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie wiem :lol2: zobaczymy we wtorek.

Dzisiejsze Top 100 to ich największa porażka. Po prostu 100% Viva pomieszane z 10na10. Ze starych klipów te same klipy co zawsze.

Jedynie zaskoczyli mnie Tatu "Nas Ne Dogoniat", ponieważ puścili cały klip tzn wersję, którą puszczała stara dobra Viva i MTV. I aż mnie to ździwiło, bo od kiedy nadają z UK to tego klipu nigdy nie widziałem. Raz w Personality z Tatu puścili ich 4 klipy, w tym tylko te po ang - "All The Things She Said" i "Not Gonna Get Us". A tu dziś normalnie po rosyjsku....:) To już Top 50 co niedz jest lepsze, a dzisiejsze notowanie powinno się nazywać 2 urodziny Vivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok 2008 viva polska o wiele lepsza . Zwracając uwage na belke to bez kwadracików w tle wyglądały lepiej niż obecne . Te belki są obecne od 2004 roku tylko były modyfikowane : najpierw były małe litery w nazwach artystów potem duże a w 2009 dodano właśnie te kwadraciki tak samo było w przypadku vivy geramny .

PS : Jeszcze dali w Top 100 Alec C feat. Yass - Du hast den schosten arsch der welt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile już jest obecny wygląd belek? Patrząc na filmiki widzę że były one już od czasu kiedy jeszcze trójkąt żółty był wypełniony.

 

dokładnie od 6 września 2004 z różnymi zmianami przez lata np. na początku były inne kolory (jednolite na całej długości belki i strasznie brzydkie i blade np jakaś zgniła ciemna zieleń) i więcej wzorów belek, wszystko było pisane z małej litery, na początku ta sama belka i kolor były na początku i końcu klipu - wszystko jak na vivie niemieckiej. Po roku była inna czcionka i pierwsza litera duża, zostali przy kilku wzorach belek, poprawili kolory na lepsze, inny kolor i wzór belki na początku i końcu tego samego klipu. W 2009 roku wprowadzili kolejne zmiany kosmetyczne tj. usunęli 2 kolory belek, dodali 2 nowe, ulepszyli czcionkę (która m.in. nie przycina nazwy wykonawcy, bo nie ma miejsca tylko wszystko mieści w jednej linijce), wprowadzili kropki (czy groszki jak kto woli), które przechodzą przez belkę. I to chyba wszystko odnośnie 8 lat tych samych belek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt lepiej się niczego nie spodziewać, bo MTV Networks zawsze wszystko robiło powoli. Zawsze jakieś opóźnienie, nieterminowość, nierealne plany. A w praktyce wszytko u nich leży.

 

Wszystko się składa na to, że będzie nowa grafika itp. A pewnie i tak jej nie będzie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...