Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie chciałem zauważyć że centrum nadawcze z Holandii ma naprawdę dobrą jakość teledysków które chyba jeszcze były nagrywane na taśmie ???!!! :D

Ten motyw z lekkim przybliżeniem i mamy "prawie" 16/9 teledysków 4/3 w VIACOM (VH1, VIVA) również bardzo dobry motyw :D

Wszystkie teledyski, które są w 4/3 przeskalowują do 14/9, dodatkowo w tych starszych przyspieszają lekko obraz co bardzo mi się u nich podoba, tego życzyłbym też konkurencji, by tak obrabiali klipy jak Viacom :D

 

_____________________________________________________________________________________________

 

A teraz :D

d327b5ea3fa8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się takimi kawałkami Scootera, e tam. Prawdziwe wspomnienia z Vivy Deutschland to "Hyper Hyper", "Friends", "Fire" czy "Endless Summer"... "Nowy" Scooter to już nie to:).

 

Wielkie brawa za BBE. Klasyk, który wciąż jest u mnie na topie. Mogliby coś z Members of Mayday zagrać jeszcze. "Sonic Empire" mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chciałem zauważyć że centrum nadawcze z Holandii ma naprawdę dobrą jakość teledysków które chyba jeszcze były nagrywane na taśmie ???!!! :D

Ten motyw z lekkim przybliżeniem i mamy "prawie" 16/9 teledysków 4/3 w VIACOM (VH1, VIVA) również bardzo dobry motyw :D

Wszystkie teledyski, które są w 4/3 przeskalowują do 14/9, dodatkowo w tych starszych przyspieszają lekko obraz co bardzo mi się u nich podoba, tego życzyłbym też konkurencji, by tak obrabiali klipy jak Viacom :D

 

_____________________________________________________________________________________________

 

A teraz :D

d327b5ea3fa8.png

 

Po co przyśpieszają obraz???

 

VIVA ma tak bogate archiwum teledysków że aż żal ściska że tylko w znikomej części je emitują. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba rzeczywiście czytają nasze posty, bo puszczaja klipy, które wymienialiśmy, że chcemy zobaczyć. Dużo klasyków, powtarzają się czasami, a nowe klipy są na stałe w ramówce i nie powtarzają się co godzinę tylko co 4-5! Rewelacja. Uważam, że nie trzeba się martwić o wiele klasyków, bo i tak je prędzej czy później puszczają i przynajmniej mamy efekt "wow!", a te perełki z lat 90-tych to już podwójne wow (Robert Miles, BBE). Głosowanie Club Charts i logo programu - kolejne 2 kroki w stronę widza. Ja z obecnych zmian jestem bardzo zadowolony (drugi dzień jestem chory, mam wolne od pracy, ogladam non stop Vive i w końcu mam co oglądać i słuchać w tv i rewelacja). I cicho wierzę, że będzie tylko lepiej, czego życzę dla nas wszystkich widzów :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech będzie jedno pasmo muzyczne z klasykami niż kilka z nową sieczkarnią. Niech będzie tak jak jest a będzie dobrze bo znowu coś przekombinują. Teraz to trzeba skupiać się nad motywacją ich do wydłużenia ramówki powiedzmy do 21:00 (niech im będzie bo o 24h pewnie nie ma co myśleć). Ja już wysłałem maila jak i też pod viva@viva-tv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu proponowałbym powrót Powerlisty, Top 5 Best of Viva, VIVA Hits Polska czy Personality albo Club Rotation.

 

Po co teraz ci Top5 Best od Viva, skoro na zwykłej dziennej playliście masz mnóstwo fantastycznych klipów-klasyków Best of Viva? :)

Dawniej, kiedy Viva grała w dzień tylko świeżą komerche to to pasmo było dla nas zbawieniem. Dziś włączasz Vive w ciągu dnia i masz klasyki na zwykłej playliście ;) I o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie jakiś cyrk z tymi e-mailami. Co z tego, że 10 osób im napisze jak to teraz za[beep]iście grają i oby tak dalej. Jeżeli nie będzie miało to przełożenia w zadowalającej oglądalności podczas pasma muzycznego, albo je zdejmą, albo zmodyfikują, albo zapchają z powrotem serialami. Wasze meile będą kroplą w morzu w momencie gdy będą decydować o dalszych losach programowych. Ale jesteśmy wolnymi ludźmi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wydłużone pasmo muzyczne zaplanowane jest do 13.03. Zobaczymy co będzie dalej.

Ale bardzo dziwi taki nagły ruch w stronę muzyki. Czyżby jednak muzyka bardziej się opłacała?

 

Skąd masz takie informacje???

 

Robicie jakiś cyrk z tymi e-mailami. Co z tego, że 10 osób im napisze jak to teraz [beep] grają i oby tak dalej. Jeżeli nie będzie miało to przełożenia w zadowalającej oglądalności podczas pasma muzycznego, albo je zdejmą, albo zmodyfikują, albo zapchają z powrotem serialami. Wasze meile będą kroplą w morzu w momencie gdy będą decydować o dalszych losach programowych. Ale jesteśmy wolnymi ludźmi :D

 

A czy nie wpadłeś na to że jak napiszą do nich ludziska że jest OK to będzie to dla nich jeden z głównych powodów do utrzymania ramówki??? Badania badaniami ale to tylko na grupie reprezentacyjnej a maile to głosy faktycznych ludzi. To żaden cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak im to nie wyjdzie to przy zmianie ramówki będą się kierować oglądalnością, a nie zdaniem widzów. Przecież chodzi o pieniądze.

 

A teraz jeszcze lepiej...TATU - "All the things she said"!

 

I to mnie zastanawia. TV Disco też to gra, a ja nie potrafię zrozumieć co to ma wspólnego z dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest bardzo proste. Jeśli gramy przez cały dzień seriale i showy i mamy oglądalność x a gramy muzykę i mamy taką samą oglądalność x to zdecydowanie taniej jest grać muzykę. Za seriale i showy trzeba konkretnie zapłacić a przy graniu muzyki są jedynie koszty tantiemowe niewątpliwie mniejsze niż zakup licencji na seriale.

 

p.s.

jeśli wynik telemetryczny nie będzie satysfakcjonował kierownictwa stacji to żadne emaile niczego nie zmienią. Zawsze powtarzam, może i milion ludzi napisać, że jest mega extra cudownie, jeśli nie potwierdzi tego telemetria to to nic nie znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wydłużone pasmo muzyczne zaplanowane jest do 13.03. Zobaczymy co będzie dalej.

Ale bardzo dziwi taki nagły ruch w stronę muzyki. Czyżby jednak muzyka bardziej się opłacała?

 

Skąd masz takie informacje???

Może ze strony prasowej Viacomu?? :lol2: Tam jest program stacji polskiego VIMN-u na kilka tygodni do przodu. http://prasa.viva-tv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest bardzo proste. Jeśli gramy przez cały dzień seriale i showy i mamy oglądalność x a gramy muzykę i mamy taką samą oglądalność x to zdecydowanie taniej jest grać muzykę. Za seriale i showy trzeba konkretnie zapłacić a przy graniu muzyki są jedynie koszty tantiemowe niewątpliwie mniejsze niż zakup licencji na seriale.

 

p.s.

jeśli wynik telemetryczny nie będzie satysfakcjonował kierownictwa stacji to żadne emaile niczego nie zmienią. Zawsze powtarzam, może i milion ludzi napisać, że jest mega extra cudownie, jeśli nie potwierdzi tego telemetria to to nic nie znaczy.

Akurat o koszty Show nie muszą się martwić mają równie bogatą bibliotekę jak teledysków ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...